Jak zostać Brand Managerem? Nowy kurs szkoły biznesu Laba z liderem marketingu S
Katarzyna Bagińska
Publicon Sp. z.o.o.
Świdnicka
50-066 Wrocław
k.baginska|publicon.pl| |k.baginska|publicon.pl
693260235
www.publicon.pl
Laba oferuje uczestnikom możliwość uczenia się bezpośrednio od najlepszych profesjonalistów. – Nasze kursy są prowadzone przez reprezentantów wiodących międzynarodowych firm. Mocno stawiamy na doświadczenie i wiedzę ekspercką, a także na umiejętności miękkie – mówi Country Manager Laby, Anna Piskorz.
Kurs zarządzania marką będzie prowadzony przez Gerry'ego Randolpha, który pracuje jako Global Marketing Lead w Spotify. Wcześniej ekspert był odpowiedzialny za prowadzenie kampanii i zarządzanie marką dla takich firm jak PepsiCo, Oakley i ASOS.
Ostatni raport MIDIA Research na temat najpopularniejszych serwisów streamujących muzykę, wskazał, że to właśnie Spotify jest liderem na światowym rynku – z jego usług korzysta 31% użytkowników. Sukces platformy w Polsce podkreślają wyniki badań Mediapanel opracowane przez Wirtualnemedia.pl, które pokazują, że w listopadzie ub.r. serwis i aplikację odwiedziło 9,85 mln rodzimych internautów.
Podczas zajęć uczestnicy będą mogli od podstaw zbudować strategię promocji dla swojej marki, a pomysły skonfrontować z prowadzącym. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.
Wszystkie kursy Laby odbywają się w formie webinariów na żywo. Oznacza to, że każdy uczestnik może w czasie rzeczywistym zadawać wykładowcy pytania lub dyskutować z nim na tematy związane zajęciami. Kurs obejmuje również pracę domową, która jest weryfikowana przez wykładowcę. Po zakończonym kursie absolwenci uzyskują międzynarodowe certyfikaty.
Czy edukacja zdalna może mieć międzynarodowy poziom?
Neuroróżnorodność to cecha, a nie problem
Weź udział w darmowych szkoleniach dla Dyrektorów przedszkoli i żłobków!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Dom i ogród
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.