Komunikaty PR

Podlaskie Targi Pracy w Atrium Biała

2022-03-31  |  09:40
Biuro prasowe

Chcesz zmienić pracę? Szukasz ciekawego i rozwijającego zajęcia? A może nie wiesz jak przygotować się do spotkania z przyszłym pracodawcą? W znalezieniu wymarzonej pracy i w odpowiednim przygotowaniu do  rozmowy kwalifikacyjnej pomogą wystawcy podczas Podlaskich Targów Pracy, na które już w najbliższy weekend zaprasza mieszkańców Podlasia Atrium Biała, partnerujące wydarzeniu. W dniach 1 i 2 kwietnia porad zawodowych udzielać będą eksperci, natomiast lokalni przedsiębiorcy przedstawią swoje oferty pracy.

 

Targi pracy to idealna okazja na znalezienie ciekawej posady dla osób poszukujących zatrudnienia, jak i dla tych, którzy tworzą nowe miejsca pracy. Udział w nich pozwala wszystkim zainteresowanym na rozpoznanie bieżącej sytuacji na rynku pracy, a także w przypadku osób młodych i rozpoczynających dopiero swoją ścieżkę zawodową, na poznanie kryteriów rekrutacyjnych i oczekiwań pracodawców.

 

Szansą dla poszukujących pracy oraz pracodawców z północno-wschodniej części Polski są Podlaskie Targi Pracy, odbywające się w najbliższy weekend w Atrium Biała. Podczas nich, swoją ofertę zaprezentują lokalne firmy, które ze względu na dynamiczny rozwój, poszerzają kadrę i poszukują nowych pracowników. Ponadto zainteresowani będą mogli na miejscu skorzystać z pomocy specjalistów, świadczących doradztwo w zakresie wchodzenia na rynek pracy bądź zmiany zatrudnienia. Wśród tegorocznych wystawców znajdują się: ChM – partner strategiczny wydarzenia, Unibep, Plum, Greenko-Zawodowe Podlasie, SaMASZ, Medgal, Health Labs Care, Służba Więzienna, Rosti, Straż Graniczna, KAN, Pronar, West Rock, Polska Press.

 

Podlaskie Targi Pracy odbędą się w dniach 1-2 kwietnia, w godz. 12.00-18.00 na pasażu w centrum handlowym Atrium Biała.

 

- Jeśli ktoś szuka pracy bądź zastanawia się nad jej zmianą, to Podlaskie Targi Pracy są dla niego doskonałym rozwiązaniem. Wydarzenie stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu pracodawców z osobami ubiegającymi się o zatrudnienie. Na miejscu będzie można także zapoznać się z szeroką bazą ofert oraz aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy - mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała. – Targi mają także realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne mieszkańców Podlasia. Ze względu na wiele obopólnych korzyści dla regionu – w tym wpieranie jego rozwoju i podniesienie atrakcyjności - Atrium Biała od wielu lat współuczestniczy w Podlaskich Targach Pracy, udostępniając swoją przestrzeń pod to wydarzenie dodaje Justyna Doroszkiewicz.

 

Organizatorami Targów Pracy są Kurier Poranny oraz Gazeta Współczesna. Partnerstwo w organizacji Podlaskich Targów Pracy to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

 

Więcej informacji na stronie Atrium Biała: https://atrium-biala.pl/podlaskie-targi-pracy-w-atrium-biala-2/.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kariera Czy edukacja zdalna może mieć międzynarodowy poziom? Biuro prasowe
2024-12-27 | 01:00

Czy edukacja zdalna może mieć międzynarodowy poziom?

JDJ International Open Schools (JDJ IOS) to projekt, który redefiniuje dostęp do edukacji międzynarodowej. Umożliwia zdobycie akredytowanego amerykańskiego świadectwa maturalnego z
Kariera Neuroróżnorodność to cecha, a nie problem
2024-12-20 | 01:00

Neuroróżnorodność to cecha, a nie problem

W Polsce proces kwalifikacji zaczyna się zwykle w sytuacji, kiedy nauczyciele widzą jakiś „problem” z dzieckiem – mówią wtedy, że dziecko jest
Kariera Weź udział w darmowych szkoleniach dla Dyrektorów przedszkoli i żłobków!
2024-12-19 | 12:00

Weź udział w darmowych szkoleniach dla Dyrektorów przedszkoli i żłobków!

Codziennej pracy Dyrektora towarzyszy wiele wyzwań związanych z pracownikami, współpracą z rodzicami, opieką nad dziećmi, czy prowadzeniem własnego biznesu. KDPN czyli Klub Dyrektora

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B

Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.

Problemy społeczne

Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji

Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.

Farmacja

Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi

Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.