Komunikaty PR

Podlaskie Targi Pracy w Atrium Biała

2022-03-31  |  09:40
Biuro prasowe

Chcesz zmienić pracę? Szukasz ciekawego i rozwijającego zajęcia? A może nie wiesz jak przygotować się do spotkania z przyszłym pracodawcą? W znalezieniu wymarzonej pracy i w odpowiednim przygotowaniu do  rozmowy kwalifikacyjnej pomogą wystawcy podczas Podlaskich Targów Pracy, na które już w najbliższy weekend zaprasza mieszkańców Podlasia Atrium Biała, partnerujące wydarzeniu. W dniach 1 i 2 kwietnia porad zawodowych udzielać będą eksperci, natomiast lokalni przedsiębiorcy przedstawią swoje oferty pracy.

 

Targi pracy to idealna okazja na znalezienie ciekawej posady dla osób poszukujących zatrudnienia, jak i dla tych, którzy tworzą nowe miejsca pracy. Udział w nich pozwala wszystkim zainteresowanym na rozpoznanie bieżącej sytuacji na rynku pracy, a także w przypadku osób młodych i rozpoczynających dopiero swoją ścieżkę zawodową, na poznanie kryteriów rekrutacyjnych i oczekiwań pracodawców.

 

Szansą dla poszukujących pracy oraz pracodawców z północno-wschodniej części Polski są Podlaskie Targi Pracy, odbywające się w najbliższy weekend w Atrium Biała. Podczas nich, swoją ofertę zaprezentują lokalne firmy, które ze względu na dynamiczny rozwój, poszerzają kadrę i poszukują nowych pracowników. Ponadto zainteresowani będą mogli na miejscu skorzystać z pomocy specjalistów, świadczących doradztwo w zakresie wchodzenia na rynek pracy bądź zmiany zatrudnienia. Wśród tegorocznych wystawców znajdują się: ChM – partner strategiczny wydarzenia, Unibep, Plum, Greenko-Zawodowe Podlasie, SaMASZ, Medgal, Health Labs Care, Służba Więzienna, Rosti, Straż Graniczna, KAN, Pronar, West Rock, Polska Press.

 

Podlaskie Targi Pracy odbędą się w dniach 1-2 kwietnia, w godz. 12.00-18.00 na pasażu w centrum handlowym Atrium Biała.

 

- Jeśli ktoś szuka pracy bądź zastanawia się nad jej zmianą, to Podlaskie Targi Pracy są dla niego doskonałym rozwiązaniem. Wydarzenie stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu pracodawców z osobami ubiegającymi się o zatrudnienie. Na miejscu będzie można także zapoznać się z szeroką bazą ofert oraz aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy - mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała. – Targi mają także realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne mieszkańców Podlasia. Ze względu na wiele obopólnych korzyści dla regionu – w tym wpieranie jego rozwoju i podniesienie atrakcyjności - Atrium Biała od wielu lat współuczestniczy w Podlaskich Targach Pracy, udostępniając swoją przestrzeń pod to wydarzenie dodaje Justyna Doroszkiewicz.

 

Organizatorami Targów Pracy są Kurier Poranny oraz Gazeta Współczesna. Partnerstwo w organizacji Podlaskich Targów Pracy to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

 

Więcej informacji na stronie Atrium Biała: https://atrium-biala.pl/podlaskie-targi-pracy-w-atrium-biala-2/.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kariera Studia II stopnia – inwestycja w przyszłość Biuro prasowe
2022-08-02 | 11:00

Studia II stopnia – inwestycja w przyszłość

Zastanawiasz się, czy kontynuować naukę na studiach II stopnia? Jeśli choć przez chwilę myślałaś/łeś, że to strata czasu, nic bardziej mylnego! Studia magisterskie to jedna z
Kariera Sprawdź co kryje XII piętro PKiN!
2022-08-01 | 12:30

Sprawdź co kryje XII piętro PKiN!

Wybór studiów pierwszego stopnia to poważna i często trudna decyzja. Jeżeli jeszcze nie wybraliście uczelni albo rozważacie zmianę dotychczasowej – zachęcamy do zdobycia
Kariera Najlepsza inwestycja kobiety sukcesu? Inwestycja w siebie!
2022-07-27 | 01:00

Najlepsza inwestycja kobiety sukcesu? Inwestycja w siebie!

Współczesna bizneswoman doskonale wie, jak o siebie zadbać. Nienaganna fryzura, gustowny makijaż, dobrze dopasowane ubrania, pewna siebie postawa ciała – kobietę sukcesu można

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Handel

Rodzice zaczynają kompletować szkolną wyprawkę. Powrót jednego ucznia do szkoły będzie kosztował średnio 347 zł [DEPESZA]

Co piąty rodzic przeznaczy na wyprawkę dla dziecka od 400 do 500 zł, 16 proc. – powyżej tej kwoty – wynika z Barometru Providenta. Średnio powrót do szkoły jednego ucznia, według deklaracji badanych, będzie kosztował 347 zł. To tylko nieznacznie więcej niż rok temu, chociaż rodzice obawiają się wyższych cen. Największym obciążeniem dla budżetu będzie zakup nowych podręczników oraz ubrań. Z tego względu wielu rodziców rozkłada zakupy na kilka tygodni, by nie kumulować wydatków na przełomie sierpnia i września.

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Partner serwisu