Sukces i stabilność finansowa podczas kryzysu
Face it
Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl
W tym trudnym, pandemicznym roku ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują pojednania, współdziałania i nowej nadziei. To na liderach, nie tylko politycznych, spoczywa obowiązek wskazywania właściwej drogi. Zmiana myślenia i działania jednostek stanowi pierwszy i konieczny krok, by uruchomić globalną falę pozytywnej transformacji. Do realizacji tego zadania pragną przyłączyć się organizatorzy i prelegenci międzynarodowej konferencji online „World Without Limits”, która odbędzie się w weekend 28 i 29 listopada. W wydarzeniu wezmą udział mentorzy ze świata biznesu i rozwoju duchowego, a wśród nich dwóch Polaków - przedsiębiorców, autorów książek i propagatorów rozwoju osobistego: Łukasz Milewski i Krzysztof Sadecki.
Na wirtualnej scenie wystąpią obok takich osobistości, jak: T. Harv Eker, Jack Canfield, Roland Tokko, Janet Bray Attwood, Deva Premal & Miten, Jay Abraham, Ken Honda, Eric Edmeades, Sadhvi Bhagawati Saraswati, Dr Fab Mancini i Gabriel Nossovitch. Podczas transmisji na żywo połączą się z tysiącami uczestników na całym świecie, by nieść przesłanie tolerancji, miłości i szacunku dla drugiego człowieka.
Miłość i strach to dwie najsilniejsze emocje, które kierują ludzkim zachowaniem. To, co dziś dzieje się na świecie, budzi panikę, smutek i gniew, które - zamiast łączyć - dzielą. Historia ludzkości nie pozostawia wątpliwości - to nigdy nie przynosi konstruktywnych rozwiązań.
Występujący podczas konferencji „World Without Limits.” eksperci z dziedziny psychologii, neurologii, biznesu, rozwoju osobistego i duchowości przekażą słuchaczom nie tylko inspiracje, ale także strategie jak zmienić swoje nastawienie, myślenie i działanie, by zmierzać do pozytywnej przemiany. Podczas licznych i różnorodnych wystąpień uznani mentorzy będą dzielić się swoją wiedzą, życiowym i zawodowym doświadczeniem, by wskazać praktyczne metody, jak poradzić sobie w kryzysie, znaleźć siłę, by odnaleźć radość i szczęście, a w efekcie osiągnąć sukces i stabilność finansową. Główni trenerzy poprowadzą wirtualne warsztaty z technik uczenia przez doświadczenie, a w trakcie interaktywnych sesji online, będzie można “osobiście” poznać Globalnych Liderów Myśli i otrzymać od nich ekspercką poradę. Wydarzenie wzbogacą także występy artystyczne.
Do projektu przyłączyli się uznani mentorzy z całego świata: naukowcy, ludzie biznesu, pisarze, mówcy, liderzy duchowi, m.in. T.Harv Eker - autor bestsellerów „Secrets of the Millionaire Mind” i „SpeedWealth”, Łukasz Milewski - Ojciec Rozwoju Osobistego w Polsce czy Krzysztof Sadecki - trener mentalny, autor książek „Poznaj siebie”, „Poznaj świat i spotkaj siebie” i redaktor naczelny magazynu „Businessman Today”.
- Miłość kojarzy się z uczuciem do konkretnej osoby. Tymczasem to znacznie szersze pojęcie - to nastawienie do drugiego człowieka, które zawiera szacunek, tolerancję i życzliwość. Wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od narodowości, płci, wyznawanej religii, koloru skóry, czy orientacji seksualnej. Im trudniejsze okoliczności zewnętrzne, a w takich znalazła się teraz cała globalna społeczność, tym bardziej trzeba dążyć do tego, aby pokonać strach i zastąpić go miłością. Zamiast walczyć ze sobą nawzajem, musimy walczyć o świat oparty na równości, braterstwie i wolności. Gdy w pełni zrozumiemy, że tak naprawdę ten wybór odbywa się codziennie w każdym z nas, wówczas pojmiemy, że tylko my sami możemy odmienić swoje życie, a przez to i świat, w którym żyjemy. To my go stwarzamy każdego dnia. Nie zasłaniajmy się tym, że coś musimy - nie, my tylko możemy. Sami dokonujemy wyboru ze wszystkimi tego konsekwencjami. Wszelkie ograniczenia stawiamy sobie sami - mówi Krzysztof Sadecki.

Fundusz Amazon: Milion złotych na wsparcie edukacji Polaków

Zaskocz swoich pracowników: 500 zł na karcie Pluxee, które działa jak 560 zł!

Dzień Przyjemności w Pracy – Pluxee Polska kontynuuje świętowanie codzienności
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień
Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.
Ochrona środowiska
Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.
Moda
Piotr Zelt: Nie latam po sklepach i nie zawalam sobie szafy jakimiś niepotrzebnymi ciuchami. Mam sporo ubrań, które mają po 20 lat, i cały czas je noszę

Aktor zaznacza, że jego garderoba jest skromna, ale zawiera dobre jakościowo ubrania, które choć były kupione nawet dwie dekady temu, wciąż wyglądają jak nowe. Jego zdaniem nie warto ulegać sezonowym trendom i gromadzić w szafie wielu rzeczy, które modne są zaledwie kilka miesięcy. Zamiast tego lepiej zainwestować w ponadczasowe kurtki, marynarki czy buty z dobrych materiałów i dbać o nie tak, by posłużyły jak najdłużej.