„Za Dobrą Karierę!” - płatny staż w międzynarodowej firmie
Firma Wyborowa Pernod Ricard wystartowała z dziewiątą edycją płatnego programu stażowego dla studentów – pod hasłem „Za Dobrą Karierę!”. W tym roku firma oferuje stażystom 25 stanowisk, we wszystkich swoich lokalizacjach – w Warszawie, Zielonej Górze i Poznaniu. Aplikować można m.in. do takich działów jak marketing, HR, komunikacja, sprzedaż, planowanie, finanse, dział zakupów, dział rozwoju produktów i kontroli jakości, dział techniczny czy dział dystrybucji i logistyki.
W tym roku Wyborowa Pernod Ricard zaprasza także na dzień otwarty w swoich siedzibach w Warszawie i Zielonej Górze, podczas którego kandydaci i kandydatki będą mogli spotkać się z pracownikami i menedżerami z każdego działu firmy. Będzie to nie tylko okazja do rozmowy z profesjonalistami, a także możliwość zobaczenia jak wygląda od środka świat biznesu prowadzonego dla marek o globalnym zasięgu. W Warszawie dzień otwarty zaplanowano na 9-go maja, a w Zielonej Górze – na 16-go maja.
- Sposób pracy w naszej firmie opiera się przede wszystkim na kulturze „Convivialite”. To pojęcie definiują przyjazne relacje i wyjątkowa atmosfera, dlatego do naszych zespołów poszukujemy kandydatów z pozytywnym nastawieniem do pracy i do innych ludzi, otwartych, chętnych do nauki, przedsiębiorczych, takich, którzy chcą kreować własne innowacyjne pomysły. Poszukujemy osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe i pragną rozwijać się pod okiem doświadczonych mentorów, prowadząc samodzielne projekty, mówi Izabela Nowikowska, Dyrektor HR w Wyborowa Pernod Ricard.
Oprócz wspierania pracy swojego działu i prowadzenia własnych projektów, każdy stażysta znajdzie się pod opieką mentora – doświadczonego pracownika Wyborowa Pernod Ricard. Mentor przez cały okres stażu będzie się dzielił swoim doświadczeniem i wspierał swojego podopiecznego podczas realizowanych projektów, a także w codziennych zadaniach, dzięki czemu będzie mu łatwiej łączyć obowiązki na uczelni ze zdobywaniem nowych doświadczeń zawodowych.
Ale to nie koniec korzyści. Firma oferuje stażystom również liczne benefity, m.in.: dostęp do prywatnej opieki medycznej, szkoleń rozwojowych, sprzedaż pracowniczą, paczki świąteczne, udział
w wydarzeniach i spotkaniach integracyjnych.

Na dyskryminację już niedługo nie będzie nas stać – w Sejmie RP rusza wystawa i premiera raportu “Każdy talent na wagę złota” Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Zaproszenie do Sejmu RP na uroczyste otwarcie wystawy „Każdy talent na wagę złota – Inkluzywni w zatrudnianiu”

Lekcja: AI. Szkolenia o sztucznej inteligencji dla nauczycieli
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nowe technologie

Gwiazdy: Stresują nas galerie, więc wolimy zakupy online. W sieci łatwiej też znaleźć dobre promocje
Gwiazdy obecne podczas Domówki Amazon Prime zgodnie przyznają, że zakupy online bardzo ułatwiają życie i pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Z powodu licznych obowiązków zawodowych czy też opieki nad dziećmi nie zawsze mają bowiem czas na wielogodzinne buszowanie po galeriach, natomiast oferta sklepów internetowych jest dostępna 24 godziny na dobę, co umożliwia dokonanie wyboru o każdej porze
Konsument
Konsumenci rynku telekomunikacyjnego narzekają na nieprzejrzyste oferty. Jeden z operatorów chce je wyeliminować

Co piąty Polak dostrzega pozytywne zmiany na rynku usług telekomunikacyjnych, głównie jego rozwój, zarówno pod kątem liczby ofert, jak i rozwoju technologii. Gorzej jednak wypada przejrzystość ofert – wynika z badania Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Konsumenci są zmęczeni skomplikowanymi taryfami i ukrytymi kosztami, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się proste pakiety. Dlatego też T-Mobile startuje z nową ofertą „Po prostu", z jednym, prostym abonamentem bez żadnych limitów.
Handel
Rynek piwa kurczy się w I półroczu 2025 roku. Zła pogoda w maju przyniosła 12-proc. spadek sprzedaży

Pierwsze półrocze br. to kolejny okres spadku rynku piwa w Polsce. I to mimo dynamicznego wzrostu produkcji i sprzedaży piwa bezalkoholowego. Zdaniem przedstawicieli Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie miały na to wpływ m.in. niesprzyjająca pogoda i negatywna narracja wokół branży piwnej. Ponadto wśród wyzwań, z jakimi musi się mierzyć rynek, są rosnące koszty prowadzenia działalności oraz przygotowania do systemu kaucyjnego, który zacznie obowiązywać już za trzy miesiące – wskazuje Mieszko Musiał, nowy prezes zarządu związku.