Zdobądź nagrody w Tubądzin Design Awards 2022
Już tylko do 30 listopada można zgłaszać prace w trzecim etapie Tubądzin Design Awards. To prestiżowy konkurs dla architektów i projektantów, który daje uczestnikom szansę rozpoczęcia błyskotliwej kariery w świecie designu. Na laureatów czekają wyjątkowe nagrody i wyróżnienia.
Trzeci etap Tubądzin Design Awards 2022 to ostatnia szansa na wzięcie udziału w tej edycji międzynarodowego konkursu, któremu patronuje laureat Oscara, Allan Starski. Wciąż można zgłosić swoje prace w każdej z czterech kategorii: Young Power, Everyday Design, Unlimited Architecture oraz CultureFORM.
- To już ostatni etap konkursu Tubądzin Design Awards 2022, który jest doskonałą okazją do sprawdzenia się i zaprezentowania światu swojego talentu oraz kreatywności. Uczestnicy wciąż mogą nadsyłać projekty i zyskać niepowtarzalną szansę na rozwinięcie swojej kariery. – mówi Ewa Kryszkiewicz, manager działu rozwoju i współpracy z architektami w Grupie Tubądzin.
W tym roku, oprócz nagród finansowych, na laureatów czekają wyjazdy do Tokio, Paryża oraz na najważniejsze targi designu Salone de Mobile w Mediolanie. Dla studentów i młodych projektantów przewidziano staż w pracowni samego Martina Duplantier. Zgłoszenia do trzeciego etapu nadsyłać można do 30 listopada 2022 r.
Tegoroczna edycja TDA zyskała nową kategorię specjalną - Culture Form. Została utworzona z myślą o kulturze przestrzeni i podkreślaniu wartości obcowania ze sztuką we współczesnym świecie. Kategoria ta, oprócz nagrody pieniężnej, daje laureatowi możliwość dołączenia do zespołu uznanych twórców Opery Narodowej i współtworzenia oprawy oraz scenografii do spektaklu.
Aby zgłosić się do udziału w konkursie wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie TDA i przesłać swój projekt. Liczba nadsyłanych prac jest nieograniczona!

Fundusz Amazon: Milion złotych na wsparcie edukacji Polaków

Zaskocz swoich pracowników: 500 zł na karcie Pluxee, które działa jak 560 zł!

Dzień Przyjemności w Pracy – Pluxee Polska kontynuuje świętowanie codzienności
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.