Kaszel, zapalenie oskrzeli, górnych dróg oddechowych. Najlepszy sok!
Dzisiaj przekażę Ci parę informacji na temat tego w jaki sposób możesz sobie pomóc. Najważniejszą rzeczą, jeżeli chodzi o górne drogi oddechowe jest wyeliminowanie mleka pochodzącego od innych zwierząt. Nasze ciało nie przyjmuje tego mleka, które jest strasznie zaflegmiające. Jednak jeżeli już zachorowałeś, możesz się tego pozbyć używając soków, które mają dużą zawartość chlorofilu, czyli krwi z naszych zielonych roślin. Jednym z najlepszych soków, który naprawdę mocno polecam jest sok z marchewki i jarmużu.
Do wykonania soku potrzebujemy 1/4 soku z jarmużu, czyli króla w warzywach kapustnych. Niesamowity składnik, który nie dość, że oczyści Twoje drogi oddechowe to również pomoże Twojej wątrobie, obniży estrogeny w Twoim ciele, wspomoże trzustkę i tarczycę. Jarmuż jest wspaniałym warzywem, które nawet może zatrzymać rozwój nowotworu w Twoim ciele. Do takiego soku potrzebujesz dodać 3/4 soku z marchwi. Potrzebujemy kilka marchewek, które zneutralizują silne, oczyszczające działanie soku z chlorofilu. Jarmuż w połączeniu z marchewką - coś wspaniałego. My używamy wyciskarki wolnoobrotowej, ponieważ nie niszczy ona struktury warzyw czy owoców. Niesamowity, życiodajny sok, który polecam zarówno wszystkim mamom, które mają jakieś problemy z dziećmi z przeziębieniem, jak również osobom starszym, które się przeziębiają i nie mogą się pozbyć problemów z górnymi drogami oddechowymi. Wspaniały, życiodajny sok, do którego naprawdę mocno Cię zachęcam.
W jaki sposób pijemy taki sok?
Pierwsze dwa łyki mieszamy w buzi przez 20 sekund po to, żeby połączył się ze śliną i wtedy dopiero go połykamy. Resztę już możemy normalnie wypić. Szklaneczka takiego świeżo wyciśniętego soku, naprawdę Ci pomoże.
Bardzo mocno Cię zachęcam do spróbowania.
Smacznego.
Mariusz Budrowski to współautor projektu „Odmładzanie na Surowo” – bloga obserwowanego przez ponad 265 tys. osób na Facebooku, mającego 199 tys. subskrypcji na YT oraz 24 tys. na Instagramie. Jest też autorem bestsellera: „Surowe Zdrowie” oraz książki kulinarnej: „Na Surowo Przepisy”, a także książki dla dzieci „Wierszykowo na Surowo”. Poza tym Mariusz Budrowski to pomysłodawca programów na odchudzanie oraz festiwalu Witariada i konferencji Surowe Życie.
Dowiedz się więcej: https://www.odmladzanienasurowo.com
Filary pielęgnacji skóry atopowej
Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy
Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.