Komunikaty PR

Klasyczna elegancja - Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Jantar

2021-06-29  |  14:30
Biuro prasowe
Kontakt
Sylwia Makowska
Orchidea Creative Group

ul. Ruska 51B
50-079 Wrocław
s.makowska|grupaorchidea.pl| |s.makowska|grupaorchidea.pl
517 412 466
https://grupaorchidea.pl/

Wygląd domu i posesji to często wypadkowa zamiłowań estetycznych właścicieli. Bardzo chętnie widzimy wokół siebie rozwiązania, kształty i kolory, które nam się podobają. Być może urzekły nas podczas wakacyjnych podróży albo w czasie kinowego seansu, przeczytaliśmy o nich w ulubionej powieści lub zwróciły naszą uwagę w kolorowym magazynie. Duże znaczenie mają także nasze przeżycia i wspomnienia, szczególnie te pozytywne.

Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Jantar swoją formą przenosi nas w przeszłość. Regularnie i gęsto ułożone pionowe kształtowniki przecięte paskiem wypełnionym krzyżykowym wzorem tworzą swego rodzaju wzorcową formę tradycyjnego ogrodzenia. Takie właśnie przegrody o formie prostej lub wypukłej otaczały dawne arystokratyczne pałace czy miejskie parki. W powszechnej opinii kojarzą się z porządkiem i skutecznością, z jaką pełnią swoją funkcję. Jeżeli chcemy, aby posesja zwracała uwagę już od wejścia, a dodatkowo była stylową zaporą przez nieproszonymi gośćmi czy zwierzętami, powinniśmy zdecydować się na to rozwiązanie.

Tradycyjna jakość

Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Jantar dobrze współgra przede wszystkim z klasycznymi formami architektonicznymi. Przęsła o pionowym układzie zakończone 6 rodzajami grotów do wyboru, świetnie podkreślają zalety posesji. Ogrodzenie jest przezierne i stylowe. Profile wypełniające o przekroju 15 x 15 mm i rozstawie 112 mm (+/- 2 mm) zamknięto w nieco grubszej ramie 40 x 40 mm lub 50 x 50 mm. Dzięki temu konstrukcja jest masywna, mocna i już z daleka przekonuje o tym, że stanowi dobrą ochronę. W systemie dostępne są przęsła w rozpiętości od 2000 do 3000 mm (proste lub wypukłe), szeroka prawo- lub lewostronna furtka (1190 mm), a także brama dwuskrzydłowa (do 5500 mm) lub przesuwna (do 6000 mm). Wszystkie elementy wykonywane są według zamówienia, można więc ich wymiary dostosować do indywidualnych potrzeb.

Istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych komponentów, które zwiększają funkcjonalność ogrodzenia. Jednym z takich rozwiązań jest zdalna obsługa bramy i furtki, które można otwierać i zamykać pilotem, ale także za pośrednictwem aplikacji na tablecie lub smartfonie. Słupki ogrodzeniowe można zakończyć lampami LED. Komfort obsługi ogrodzenia znacznie zwiększa moduł Centerbox kryjący centralę sterującą i zasilanie, jak też domofon lub wideodomofon oraz skrzynkę na listy.

Ekologiczne i wytrzymałe

Przy produkcji Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych stosowana jest innowacyjna metoda przenikania, polegająca na wprowadzeniu profilu pionowego w poziomy. Otwór w tym poziomym wykonywany jest z dużą dokładnością przez maszynę CNC. Dzięki tej precyzji profile pionowe same się stabilizują, więc nie trzeba spawać wszystkich połączeń, co ogranicza ślad węglowy.

Ogrodzenie Jantar wykonane jest z materiałów wysokiej jakości i świetnie zabezpieczone antykorozyjnie. Sprawia to, że bardzo długo zachowuje atrakcyjny wygląd i właściwości, dzięki czemu nie trzeba podejmować jakichkolwiek prac konserwatorskich. Ogromny wpływ ma na to również zastosowany przy produkcji system Duplex zapewniający podwójną ochronę stali. W pierwszej fazie jest ona cynkowana ogniowo, a potem pokrywana specjalną farbą. Chropowacona warstwa cynku stanowi bardzo dobre podłoże dla powłoki malarskiej, a ta zabezpiecza cynk przed utlenianiem. Zamiast lakieru w ogrodzeniach Plast-Met wykorzystuje się bezpieczną farbę proszkową.  Producent całkowicie odszedł od stosowania szkodliwych chemikaliów o trujących właściwościach. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Orchidea Creative Group
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit Biuro prasowe
2024-09-27 | 11:10

Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit

PLGBC Green Building Summit to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych zrównoważonemu budownictwu, architekturze i rynkowi nieruchomości. Najbliższa,
Dom Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie
2024-09-26 | 15:40

Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie

Dom to nie tyle ściany, co ludzie, którzy w nich zamieszkują. Najlepiej o tym świadczy dwupiętrowe mieszkanie dla rodziny, które za sprawą architekt Weroniki Budzichowskiej z To
Dom Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu
2024-09-26 | 14:00

Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu

Jesień to idealny moment, by wprowadzić do wnętrz nowe akcenty, które nie tylko ocieplą przestrzeń, ale także – zgodnie z koncepcją neurodesignu – wpłyną na nasze dobre

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.