Kryształowy rytuał harmonii. Niezwykłe spotkanie w showroomie ILUMA
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Czy kryształy wpływają na nasze otoczenie? Jak wzmocnić wnętrza energią naturalnych kamieni i jak wybrać kryształ dla siebie? Odpowiedzi na te i inne pytania mogli poznać znani i cenieni architekci wnętrz podczas „Kryształowego rytuału harmonii”, zorganizowanego w showroomie marki ILUMA w Warszawie przy współpracy z agencją OKK! PR.
13 lutego b.r. w warszawskiej wystawie kryształów ILUMA przy ul. Niecałej 10 miało miejsce niezwykłe wydarzenie - Kryształowy rytuał harmonii. Zorganizowane przez Katarzynę Jasińską i Piotra Jakóbczaka - założycieli marki, przy współpracy z agencją OKK! PR, spotkanie z architektami wnętrz miało na celu zapoznanie zaproszonych gości z magią kryształów we wnętrzach. Stało się także doskonałym pretekstem do udania się w podróż w głąb siebie i odkrywania własnej energii w poszukiwaniu wewnętrznej harmonii.
Marka ILUMA to grupa świadomych profesjonalistów, na czele której stoją Katarzyna Jasińska i Piotr Jakóbczak. Katarzyna to odkrywczyni kryształów w ludziach, bioenergoterapeutka i nauczycielka świadomości energetycznej. Pyta, szuka i pisze - zadaje trudne pytania długo przed tym zanim zadadzą je Klienci. Spaja pracę całego zespołu i dba, aby jej owoce co najmniej zachwycały. Piotr jest inicjatorem kryształowej misji ILUMA. To jego entuzjazm, odwaga i determinacja zapewniają tak spektakularną kolekcję kryształów, z jakiej mogą czerpać Klienci. Zawsze otwarty na spotkania z miłośnikami kryształów. Podróżuje, odkrywa, fotografuje. Z gorącym żarem w sercu dzieli się wszystkim, co tworzy i czego doświadcza. Jako zespół tworzą zgrany duet, na co dzień dzieląc się z innymi swoimi pasjami.
- Praca w projekcie ILUMA to misja, niebywała przyjemność i proces tworzenia gigantycznego dzieła sztuki. Dla Was, na Waszych oczach, w Waszych przestrzeniach. Dziękujemy, że zapraszacie nas do swoich najskrytszych zakamarków i w zaufaniu pozwalacie obsadzać je wzmacniającymi, harmonizującymi i wspierającymi kryształami - zgodnie przyznają Katarzyna Jasińska i Piotr Jakóbczak.
Każdy kryształ w kolekcji to unikalne dzieło sztuki stworzone przez Naturę. Można je podziwiać w Galerii D’Alchemy x ILUMA, zlokalizowanej w samym sercu Warszawy, gdzie mieści się showroom marki. Mimo że umiejscowiony jest on w centrum miasta, dzięki wyjątkowej wystawie naturalnych kryształów, tworzy oazę spokoju, gdzie można usiąść, napić się pysznej herbaty i poczuć jak kryształowe towarzystwo harmonizuje nasze wnętrze. Właśnie tę magiczną moc kryształów mogli odczuć zaproszeni na Kryształowy rytuał harmonii goście - znamienici architekci i projektanci wnętrz. Wśród nich znalazły się takie postacie jak Anna Koszela, Katarzyna Szostakowska, Dorota Szaroszyk, Iga Sawicka z SAAN Architekci, czy Agnieszka Lesiuk z Art Design Studio.
Od wejścia na gości czekała specjalnie przygotowana na ten dzień różana kombucha oraz pyszny catering ze stołecznej cukierni Eter, która udowadnia, że wegańskie słodkości – bez jajek, mleka czy masła mogą być równie piękne, jak i pyszne. Spotkanie rozpoczęła Olga Kisiel-Konopka, dyrektor zarządzająca agencji OKK! PR, witając przybyłych gości. Następnie właściciele showroomu ILUMA zabrali wszystkich w charyzmatyczną podróż do świata naturalnych kryształów. Z niezwykłą pasją opowiedzieli nie tylko o swojej życiowej przygodzie z kryształami, ale też, jak na rytuał przystało, wprowadzili zgromadzanych przedstawicieli świata architektury wnętrz w tajniki działania naturalnych kryształów w przestrzeniach mieszkalnych. Katarzyna Jasińska i Piotr Jakóbczak opowiadali o tym, jak wydobywane są kryształy i jak dopasowywać je do wnętrz. Zdradzili również, jak wpływają one na nasze otoczenie i jak wybrać odpowiednie kryształy, by wzmocnić wnętrza energią z nich płynącą.
Na spotkaniu można było obejrzeć wystawę wielkogabarytowych kryształów i kamieni naturalnych, które w większości wydobywane są na Madagaskarze przez samego właściciela. Wśród nich znalazły się m.in. fluoryt, ametyst, kryształ górski, kwarc dymny, jaspis oceaniczny czy septaria. Wszystkie jak na dzieła sztuki przystało, przyciągały wzrok i zachwycały gości. Na zakończenie spotkania i rozpoczęcie wspólnej kreacji każdy z zaproszonych architektów i architektek otrzymał specjalnie wyselekcjonowany kryształ w prezencie, by od teraz mieć część kryształowego dzieła na podorędziu i sięgać po nie zawsze, kiedy poczuje potrzebę obcowania z naturą w skondensowanej niezwykle nasyconej formie.
Więcej na https://iluma.pl/
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.