Komunikaty PR

Kultowe tytuły w nowej odsłonie i solowy debiut po dwóch dekadach na scenie

2021-04-16  |  12:06
Biuro prasowe

Luxtorpeda po dziesięciu latach prezentuje swój debiutancki album w zupełnie nowej odsłonie – w kosmicznej wersji „ELEKTROLUXTORPEDA”. Tymczasem pierwsza książka mistrza komedii kryminalnych Alka Rogozińskiego, „Ukochany z piekła rodem”, powraca na półki księgarń w nowym wydaniu. W studiu Empiku zagości także Gutek, który do swojego bogatego dorobku dołącza właśnie pierwszy solowy album „Stan rzeczy”. Twórcy opowiedzą o swoich dziełach już w najbliższym tygodniu, podczas spotkań online.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Luxtorpeda – poniedziałek, 19 kwietnia, godz. 18:00

Dokładnie dekadę od wydania debiutanckiego albumu zespół Luxtorpeda prezentuje kultowy wśród fanów materiał w zupełnie nowej aranżacji. O premierowym krążku „ELEKTROLUXTORPEDA” i zupełnie nowym pomyśle na utwory, którymi formacja szturmem podbiła polską scenę rockową, muzycy opowiedzą podczas spotkania online. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Z okazji 10. Rocznicy powstania zespół nagrał na nowo swoją debiutancką płytę, prezentując nieznane dotąd oblicze – to Luxtorpeda w wersji ELEKTRO. Do nagrań zaproszono gości: DJ BRK, współproducenta płyty oraz sekcję dętą w składzie: Tomasz Mazur, Józef Zatwarnicki, Dominik Szeszo. Nad nowym aranżem do utworu „WILKI DWA” czuwał Henryk „Henio” Friedrich, który stworzył bity i muzyczną oprawę. Natomiast autorem okładki płyty jest od lat współpracujący z zespołem Maciej „Zuch” Mazurek, który wykorzystując zdjęcia Adama Polańskiego, Bruno Friedricha i DJ-a BRK zilustrował kosmiczną muzykę.

Na spotkanie z zespołem Luxtorpeda zaprasza Empik wraz z Metal Mind i Going. 

Gutek – wtorek, 20 kwietnia, godz. 18:00

Przez wiele lat jego charakterystyczny głos i melodyjny śpiew kojarzył się z formacją Indios Bravos, jak również dodawał smaku hip-hopowym hymnom przełomu wieków. „Ja to ja” Paktofoniki, „Rapowe ziarno” Abradaba czy „To dla moich ludzi” Vienia i Pelego, to przykłady pierwsze z brzegu. Przez ostatnie lata Gutek pracował jednak nad autorskim projektem, a owocem muzycznych eksperymentów jest album „Stan rzeczy”. Z okazji premiery krążka muzyk zawita do studia Empiku. Spotkanie z Gutkiem poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

W związku z zawieszeniem działalności Indios Bravos wokalista postanowił zebrać własny zespół, pod nazwą… GUTEK. Brak płyty nie przeszkodził mu w zagraniu trzech tras koncertowych. W międzyczasie powstawała płyta z pogranicza reggae i rocka. – Wiem, że część ludzi kojarzy mnie z reggae. Kocham tę muzykę, ale w mym sercu i głowie powstało 10 różnych stylowo piosenek– komentuje Gutek. Fani poznali już 3 single z płyty, a pierwszy z nich, „Co noc”, osiągnął już niemal dwa miliony wyświetleń.

Na spotkanie z Gutkiem zaprasza Empik wraz z Mystic Production i Going.

Alek Rogoziński – środa, 21 kwietnia, godz. 18:00

Literacki debiut Alka Rogozińskiego i jedna z ulubionych powieści fanów jego prozy, „Ukochany z piekła rodem”, doczekała się nowego wydania nakładem Wydawnictwa W.A.B. Pełna humoru książka dotarła w 2015 roku na sam szczyt zestawienia bestsellerów kryminalnych Empiku. Z okazji premiery odbędzie się spotkanie autorskie online z udziałem pisarza. Rozmowę z autorem poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

Znana pisarka romansów poznaje na urlopie w Zakopanem fotografa współpracującego z magazynami dla kobiet. Przystojny jak sam diabeł Konrad, młodszy od niej o ponad dekadę, wydaje się ucieleśnieniem najskrytszych pragnień. Jednak co z tego, skoro ktoś siekierą brutalnie niszczy marzenia Joanny? Kobieta postanawia wziąć śledztwo w swoje ręce, lecz szybko okazuje się, że narzeczony nie miał czystych intencji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę... Biuro prasowe
2024-12-17 | 17:17

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę... Posłuchaj ich wersji „Rock 'N' Roll Star”! „Rock 'N' Roll Star” to trzeci singiel duetu BNDK, będący
Muzyka Święta cały rok - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
2024-12-09 | 11:00

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą

Na płycie pojawił się niesamowity gość - Czadoman! Artysta jest niezwykle popularny w świecie muzyki rozrywkowej, zwycięzca 13-tej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Razem z Ciocią
Muzyka Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut
2024-12-06 | 13:00

Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut

„Poezja zjePana” to tytuł pierwszej płyty Wolnych Bałut, która ukazała się dziś nakładem wydawnictwa . To prawdziwy akustyczny folk-urban-punk, niestroniąca od ładnych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne

Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.

Problemy społeczne

Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia

Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.

Media

Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka

Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.