Lato w Porcie Łódź trwa w najlepsze!

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Piłkarskie emocje, weekendowe atrakcje dla dzieci i wieczorne seanse TME Polówki – to wszystko nadal czeka na gości w Porcie Łódź. W tętniącym życiem centrum handlowym, zarówno mali, jak i duzi znajdą coś dla siebie. Od pasjonujących zmagań na Euro 2024, przez kreatywne zabawy dla najmłodszych, aż po rodzinne seanse filmowe pod chmurką – najbliższe dni przy Pabianickiej będą pełne rozrywki.
Wspólne kibicowanie – ćwierćfinały i półfinały
Mistrzostwa Europy wkroczyły w decydującą fazę. Choć brakuje w niej polskiej reprezentacji, w Porcie Łódź wspólny doping się nie skończył. W Strefie Kibica oglądać można każde spotkanie, także te po 21.00 - aż do wielkiego finału w niedzielę, 14 lipca. Dodatkowo emitowane są powtórki i komentarze sportowe, więc bez względu na czas i godzinę, na Patio można poczuć atmosferę Euro, skorzystać z wygodnych leżaków czy puf, zamówić coś do zjedzenia z dostępnej obok Strefy Restauracyjnej (zamówienia do godz.21.00).
Soboty pełna zabaw dla najmłodszych
Dodatkowo, 6 i 13 lipca w godzinach 12:00-20:00, Port Łódź zaprasza na soboty pełne gier i zabaw na Patio. Malowanie buziek, mega bańki czy strefa hop to gwarancja dobrej zabawy dla najmłodszych, a popularne gry w wersji XXL takie jak: kółka i krzyżyk, bilard holenderski, connect four czy piłkarzyki sprawią frajdę całej rodzinie czy paczce przyjaciół.
Czwartkowa „Dobranocka” na patio
Niezmiennie w czwartkowe wieczory na Patio Portu Łódź na miłośników kina czekają filmowe rodzinne hity w ramach TME Polówka. W najbliższy czwartek, 4 lipca, w ramach „Dobranocki” kinomaniacy będą mieli okazję obejrzeć aż dwa filmy – o 18:00 na spotkanie z widzami czekać będzie idol młodego pokolenia Timothee Chalamet i jego „Wonka”, a o 21:00 gratka dla wielbicieli Harry’ego Pottera – pierwszy z serii filmów o młodym czarodzieju, „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, podczas którego oragnizatorzy przewidzieli konkurs na najlepsze przebranie w stylu Hogwartu oraz pamiątkowe zdjęcia. Tydzień później, 11 lipca o godz. 21:00, na ekranie Polówki polskie kino familijne – „Tarapaty 2”.
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Port Łódź, Pabianicka 245.

Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery

Majaland zauważony przez międzynarodowych inwestorów

Świąteczna Giełda Winyli w Galerii Turzyn
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Moda

Julia Kamińska: Założyłam sobie, że w tym roku nie będę kupować żadnych nowych ubrań. Z sukcesem sprzedaję też swoje rzeczy na popularnej platformie
Aktorka chętnie podjęła wyzwanie „no-buy 2025” i jak zapewnia, w tym roku nie zamierza kupować żadnych nowych ubrań. Poza tym systematycznie „wietrzy” swoją szafę i te rzeczy, które już nie są jej potrzebne, sprzedaje przez internet albo oddaje znajomym. Julia Kamińska zaznacza też, że kompletując stylizację na czerwony dywan, stara się nie wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Najpierw zagląda do garderoby, by znaleźć w niej coś, co można ponownie wykorzystać.
Infrastruktura
Mazowsze turystycznie radzi sobie lepiej niż przed pandemią. Odwiedzających przyciąga już nie tylko Warszawa

Województwo mazowieckie jest liderem pod względem liczby turystów. W ubiegłym roku odwiedziło je prawie 7 mln gości. I choć lokomotywą ruchu turystycznego pozostaje Warszawa, to coraz więcej osób wybiera zwiedzanie regionu w wolniejszym tempie niż w stolicy i bliżej natury. Mazowsze od lat postrzegane było jako idealny kierunek na mikrowyprawę, ale teraz przybywa osób, które chcą się tu zatrzymać na dłużej niż 1–2 dni.
Muzyka
Wiktor Dyduła: Produkcja płyt i nagrywanie teledysków są niezwykle kosztowne. Jeśli nie ma pomocy wytwórni fonograficznej, można założyć zbiórkę na ten cel

Wokalista przyznaje, że często na barkach artystów jest nie tylko przygotowanie materiału na płytę, ale także zebranie pieniędzy na jej nagranie, produkcję i wszelkie działania promocyjne. To wszystko sporo kosztuje. On sam może w tej kwestii liczyć na wsparcie wytwórni fonograficznej, więc jest mu łatwiej, natomiast ci, którzy są zdani sami na siebie, mają twardy orzech do zgryzienia. Dlatego też Wiktor Duduła pochwala chociażby zakładanie publicznych zbiórek na taki cel.