Lekkość i subtelność w kobiecym wydaniu
Kobiece wnętrza projektowane są z myślą o detalach, które łączą się w stylową całość. W aranżacjach, w których subtelność ma kluczowe znaczenie, styl glamour wykorzystuje wysokiej jakości materiały, misternie wykonane zdobienia oraz starannie dobrane dodatki, by stworzyć spójny i harmonijny całokształt. Tu każdy szczegół ma znaczenie.
Paleta kolorów obejmuje delikatne odcienie różu, złota, bieli i czerni. Tworzy to atmosferę pełną elegancji i klasy. Elementy błyszczące, takie jak lustra, kryształy i złote akcenty, doskonale odbijają światło, nadając wnętrzu blasku i podkreślając jego romantyczny charakter. Miękkie tkaniny, delikatne dywany oraz wyszukane meble sprawiają, że wnętrza glamour łączą w sobie luksus i komfort, tworząc przytulną przestrzeń, która spełnia zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne potrzeby.
Klasyczny Glamour
Kolekcja Sophi Oro, stworzona przez Grupę Tubądzin, przenosi styl glamour do wnętrz, nadając przestrzeni elegancki i nowoczesny wyraz. Charakteryzują ją czarno-złote odcienie, które w połączeniu z roślinnym wzorem tworzą subtelny, a jednocześnie wyrafinowany design. Geometryczne formy i złote akcenty nadają Sophi Oro biżuteryjny charakter, sprawiając, że doskonale wpisuje się zarówno w większe, jak i mniejsze przestrzenie. Kombinacja klasycznej elegancji z nowoczesnym stylem sprawia, że wnętrze staje się luksusowym, kobiecym azylem.
Wyrafinowane Art Déco
Kolekcja Sophisticated autorstwa Macieja Zienia przenosi nas do świata paryskiej nonszalancji, artystycznego stylu i zachwycającej architektury. Inspiracje haute couture nadają kolekcji unikalny charakter, który podkreśla wyrafinowaną estetykę. Styl art déco, został przemycony do nowoczesnych wnętrz, tworząc aranżacje, które emanują luksusem i oryginalnością. Klasyczny Glamour
Blask Elegancji
Kolekcja Onice to fascynująca podróż w świat naturalnego onyksu, w którym finezyjnie łączy się świetlistość i delikatność. Płytki z kolekcji Onice zachwycają wysokim połyskiem, nadając aranżacjom charakterystyczną świeżość i lekkość. Wielowarstwowy wzór płytek tworzy efekt naturalnej przestrzeni, odbijając światło wspaniałą symfonią barw. Wnętrza z kolekcją Onice stają się nie tylko eleganckie, ale również przytulne, oczarowując swoją delikatnością i subtelną estetyką.
Kobiece wnętrza w stylu glamour z kolekcją Tubądzin Sophi Oro, Sophisticated i Onice to połączenie elegancji, wyrafinowania i subtelnego piękna.
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.