LEO – sztuka w nowoczesnym wydaniu
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
LEO tworzy swoje dzieła z myślą o osobach, które poszukują do swych przestrzeni czegoś więcej niż klasycznych obrazów na ścianę. Nowatorska idea stanowi ciekawą propozycję dla miłośników sztuki nowoczesnej i kolekcjonerów, którzy pragną wnieść do swych wnętrz nie tylko estetykę, ale także element oryginalności. Obrazy LEO łączą współczesną technologię DeePrint, naturę i fotografię, stanowiąc doskonałą dekorację i inwestycję, zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych. To właśnie niezwykłe ujęcia dronowe stają się punktem wyjścia, a każde zdjęcie pulsuje życiem, opowiadając historię, którą można odczuć nie tylko wzrokiem, ale i dotykiem.
DeePrint – technologia, która wyprzedza czas
Opracowana przez LEO technologia DeePrint, czyli innowacyjna metoda druku, pozwalająca osiągnąć niespotykaną dotąd jakość wielowarstwowych struktur, stanowi serce marki LEO. Perfekcyjnie odwzorowane detale, połączone z grą światła sprawiają, że każdy obraz ożywa, zmieniając się w zależności od pory dnia. W efekcie mamy do czynienia z dziełami, które zachwycają, ale też intrygują, zmuszając do zatrzymania się i kontemplacji otaczającego nas świata.
Dla prawdziwego konesera
LEO współpracuje z wybitnymi fotografami natury; Markiem Biegalskim, Tomaszem Gładysem, Marcinem Gibą i Kevinem Pages’em, których kadry są publikowane i nagradzane na całym świcie. Dzięki ich wyjątkowej perspektywie powstają obrazy będące prawdziwym hołdem dla piękna i ulotności świata natury. Każdy obraz LEO jest bowiem wynikiem pieczołowicie zaplanowanego procesu twórczego; nic tutaj nie jest przypadkowe – od harmonii wybranych kadrów, po liczbę naniesionych w druku DeePrint warstw.
Sztuka na lata
W świecie pełnym różnorodnych form sztuki, fotografii i kreatywnego wyrazu, łatwo jest ulec chwilowym trendom, które przemijają tak szybko, jak się pojawiają. W tej różnorodności szczególną wartość mają propozycje, które wyróżniają się niebanalnością, ponadczasowym charakterem i zdolnością opierania się zmieniającym modom. Sztuka proponowana przez LEO, która łączy w sobie wyjątkowo oryginalną wizję i precyzję wykonania, nie tylko przyciąga uwagę architektów i firm zajmujących się art consultingiem, ale staje się także inwestycją na lata – zarówno w sensie emocjonalnym, jak i materialnym. Wybierając LEO, wchodzimy w dialog z twórczością, która ma zdolność wywoływania głębszych refleksji, a dodatkowo odzwierciedla naszą troskę o środowisko, jeszcze bardziej podkreślając znaczenie świadomych i wartościowych wyborów w świecie sztuki.
Więcej informacji:https://leo-art.com/
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.