Letnia edycja pianek Ptasie Mleczko® Spróbuj ich po zamrożeniu!
Marka E.Wedel nieustannie podąża za trendami oraz regularnie zaskakuje konsumentów nowymi wariantami pianek Ptasie Mleczko®. Nie inaczej jest latem, które w tym roku będziemy mogli spędzić z aż dwoma limitowanymi wariantami. Co więcej, letnie miesiące to doskonała okazja do próbowania nowych sposobów konsumpcji, czyli smakowania pianek po mrożeniu. Wystarczy kilka minut w zamrażarce i Ptasie Mleczko® staje się przepyszną chłodną przekąską, która zapewni nam nowe doznania sensoryczne.
W letnim sezonie 2022 portfolio wzbogacono o limitowaną edycję – pianki Ptasie Mleczko® Słony Karmel. Nowość to wyjątkowo lekka i delikatna pianka o smaku słonego karmelu. Całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Uwielbiany na całym świecie karmel z dodatkiem słonych nut smakowych zamknięty w formie pianek Ptasie Mleczko® gwarantuje doskonałą przyjemność smaku.
Druga limitowana propozycja to smak, który konsumenci pokochali w poprzednich letnich sezonach. To Ptasie Mleczko® o smaku Mango Shake, czyli kremowo–owocowe połączenie, które tworzy słodką, a jednocześnie orzeźwiającą propozycję. Pianki z marmurkowym wzorkiem zostały oblane oryginalną wedlowską czekoladą białą. Ten wariant szczególnie docenią fani egzotycznych, owocowych smaków.
Letni klimat odzwierciedlają także opakowania pianek Ptasie Mleczko® o smaku Słony Karmel i Mango Shake. Ich wyjątkowy design przykuwa wzrok i jest spójny ze wszystkimi opakowaniami ze stałej oferty, którym przewodzi wspólny ptasi motyw. Dodatkowo, na opakowaniach znajduje się stempel z ikoną mrożenia, który ma zachęcać do alternatywnej, dopasowanej do letnich temperatur konsumpcji pianek. Autorami projektów opakowań są polscy ilustratorzy.
Kultowe przysmaki w wakacyjnych, limitowanych wariantach dostępne będą w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.