Majonez Kielecki roślinny – ponownie z wyróżnieniem „Doceń polskie”
Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Majonez Kielecki roślinny został po raz drugi doceniony prestiżowym znakiem jakości „Doceń polskie marki TOP PRODUKT”. Specjaliści związani z branżą spożywczą oraz technolodzy żywienia oceniali smak, wygląd oraz stosunek jakości do ceny w/w wyrobu. We wszystkich kategoriach konkursowych Majonez Kielecki roślinny osiągnął najwyższe noty, co oznacza, że produkt otrzymał na kolejne 24 miesiące to wyjątkowe wyróżnienie i godło.
Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie” propaguje wysokiej jakości produkty spożywcze dostępne na rynku i ich wytwórców. Podczas tegorocznej – 45. już edycji – Loża Ekspertów oceniła około 100 wyrobów z oferty 59 producentów z całego kraju.
Godło „Doceń polskie TOP PRODUKT” zostało przyznane dla Majonezu Kieleckiego roślinnego po raz drugi. Zgodnie z zasadą jest ono nadawane na okres dwudziestu czterech miesięcy - po upływie tego terminu producent może zgłosić nagrodzony produkt do ponownej oceny. Ponowny sukces naszego wyrobu świadczy o tym, że mimo upływu czasu jego jakość pozostaje na najwyższym poziomie.
Skład Majonezu Kieleckiego roślinnego oparty został m.in. na białkach grochu, oleju rzepakowym i aromatycznej musztardzie. Nie ma w nim żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego jest on doskonałą alternatywą nie tylko dla osób na diecie wegańskiej, ale także dla klientów chcących urozmaicić lub zmienić swój codzienny jadłospis. Dzięki unikalnej kompozycji smakowej, aksamitnej i kremowej konsystencji oraz wykorzystaniu wysokiej jakości składników wyrób - od lipca 2020 roku, kiedy to został wprowadzony na rynek – jest bardzo chętnie wybierany przez konsumentów.

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Beata Pawlikowska: Babia Góra to jest teraz moje ulubione miejsce w Polsce. Jest w niej coś magicznego, więc marzę o tym, żeby tam wrócić
Podróżniczka przyznaje, że majowa wyprawa na Babią Górę mimo kiepskiej pogody okazała się niezwykle ekscytującą przygodą. W prognozach na ten dzień miało być 20 stopni ciepła i dużo słońca, natomiast kiedy wyszła na szlak, padał deszcz, deszcz ze śniegiem i grad, a termometry pokazywały zaledwie kilka stopni powyżej zera. Beata Pawlikowska cieszy się jednak, że nie zniechęciła się taką aurą, bo ta wędrówka zadziałała na nią niezwykle kojąco.
Ochrona środowiska
Przebywanie w lesie pozytywnie wpływa na zdrowie. Kąpiele leśne stają się coraz popularniejsze

Zażywanie kąpieli leśnych ma pozytywne oddziaływanie na zdrowie człowieka, zarówno w aspekcie psychicznym, jak i w zakresie wzmacniania układu odpornościowego. Badania naukowe wykazały między innymi, że taka forma odpoczynku przyczynia się do zwiększenia produkcji i aktywności podstawowych komórek układu immunologicznego, spełniających ważną rolę w walce z wirusami i nowotworami. Polacy coraz lepiej zdają sobie sprawę z tego dobroczynnego wpływu, dlatego rośnie popularność kąpieli leśnych.
Podróże
Dorota Gardias: Jeżeli w wakacje chcemy mieszkać w luksusowym hotelu, korzystać ze SPA i jeść na mieście, to na pewno będzie drogo. Za niewielkie pieniądze również można się świetnie bawić

Pogodynka przyznaje, że bardzo ceni sobie czas spędzony z bliskimi, kontakt z naturą i zdrowy styl życia. Poza tym jest lokalną patriotką, dlatego też tegoroczny urlop postanowiła spędzić w swoich rodzinnych stronach – na Roztoczu, by jeszcze bardziej poznać tę niezwykle urokliwą część Polski. Dorota Gardias uważa, że można dobrze się bawić, korzystać z atrakcji i przywieźć z wyjazdu wiele niezapomnianych wrażeń, nie wydając na to majątku. Tym razem zaplanowała spływy kajakowe, jazdę konno, rowerowe wyprawy oraz podążanie śladami historii. Gdyby trzeba było spać pod namiotem, nie miałaby nic przeciwko.