Komunikaty PR

Mapa Marzeń - kreatywne warsztaty z marką tesa®

2023-12-28  |  13:10
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Grudzień to czas podsumowań i snucia planów na kolejny rok. Wszak życie bez planów i marzeń, to tylko przemijające dni. Podążając za tym stwierdzeniem, agencja OKK PR wraz z marką tesa® zorganizowała kreatywne warsztaty tworzenia Mapy Marzeń, które poprowadziły właścicielki agencji projektowej i kreatywnej JAM KOLEKTYW - Jola Skóra i Anna Olga Chmielewska.

Czym jest Mapa Marzeń? Ci, co zgłębiają tajniki rozwoju osobistego, zapewne się już z nią spotkali. Mapa Marzeń to graficzne przedstawienie naszych pragnień, celów, wizja naszego życia w niedalekiej lub dalekiej przyszłości. Jest drogowskazem, przypominajką i dowodem na to, że możemy osiągnąć to, co chcemy oraz wizualną motywacją do działania.

Do stworzenia takiego graficznego planu na przyszłość marka tesa® zaprosiła znane projektantki i osobistości związane z branżą wnętrzarską. W pięknych wnętrzach biura OKK PR zagościły: Katarzyna Jarosińska - znana jako Pańcia z telewizji, Magdalena Zajączkowska - projektantka i właścicielka pracowni Homecreations, Kamila Jakubowska - Szmyd - stylistka i dekoratora wnętrz, Ewa Dyda - Nowakowska - projektantka wnętrz, prowadzi profil @PrzyjaciółkiProjektantki, Aleksandra Tafelska - projektantka wnętrz w duchu house - coachingu, Agnieszka Lesiuk - projektantka wnętrz, Małgorzata i Daniel Stan - Zieliński właściciele pracowni Archistan Interiors, Katarzyna Bobocińska - projektantka, prowadzi profil Conchita Home, Paulina Rożko - właścicielka pracowni projektowania wnętrz Simplika.

O tym, jak i po co wykonać Mapę Marzeń opowiadały właścicielki agencji projektowej i kreatywnej JAM KOLEKTYW - Jola Skóra i Anna Olga Chmielewska.

Pierwszym krokiem do stworzenia Mapy jest zastanowienie się nad tym, czego chcemy, tak naprawdę, jakie są nasze priorytety. To też jest czas zatrzymania się na chwilę i spojrzenie w głąb siebie. Ustalamy sobie obszary, w których mamy plany: dom, rodzina, praca, zdrowie, podróże... Taka organizacja pozwala nam uporządkować pragnienia, zobaczyć, na jakich polach mamy większe potrzeby, ale też docenić to, co już mamy — mówią właścicielki Jam Kolektyw.

Praca nad Mapą Marzeń to także uświadomienie sobie, że życie to zmiany i by czasami dotrzeć tam, gdzie chcemy, musimy coś zmienić, z czegoś zrezygnować, z czymś się pożegnać. Wiadomo, że nie jest to łatwy proces, ale jak zostanie „przerobiony” już na kartce, to jest nam łatwiej się z nim oswoić.

Zadaniem uczestników było wykreowanie, na specjalnie przygotowanych ramkach, wizji swojej przyszłości. Posłużyły ku temu wycinki z kolorowych magazynów, różne struktury materiałów, papier, płytki ceramiczne, lusterka, które przyklejane były taśmami dwustronnymi tesa® Powerbond. To był prawdziwy test wytrzymałości, który został bez problemów zaliczony. Taśmy Powerbond tesa® pozwoliły bez użycia kleju, skleić ze sobą różne rodzaje materiału o nierównych fakturach.

Dzięki kreatywności wszystkich biorących udział w warsztatach powstały, nie tylko różnorodne plany na przyszłość, ale i piękne obrazy, które z powodzeniem mogą stanąć w przestrzeni domowej, nie naruszając jej estetyki.

Zdjęcia: MUFKA FOTOGRAFIA Dagmara Maroszek- Bździuch

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.