Komunikaty PR

Masz 25 lat? Twoja skóra rozpoczyna proces starzenia. Czy można go powstrzymać?

2020-03-31  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.36 MB )

Za młodą i jędrną skórę odpowiadają głównie włókna kolagenu, tworząc jej rusztowanie, a także nadając jej elastyczność i sprężystość. Niestety wraz z wiekiem i to stosunkowo bardzo wcześnie, bo już po 25 roku życia, dochodzi do utraty lub uszkodzenia tych włókien i najprościej mówiąc, rozpoczyna się proces starzenia.

Skóra staje się wiotka i mało elastyczna. A przecież każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać pięknie i młodo. Może warto w odpowiednim momencie poddać się zabiegowi specjalistycznemu LINERASE?

Większość mezoterapii i zabiegów próbuje odwrócić ten nieuchronny proces starzenia z mniej lub bardziej długotrwałym skutkiem. Z badań wynika, że najlepiej po prostu dostarczyć skórze to, czego najbardziej potrzebuje – czyli kolagenu. Uzyskanie tego składnika w czystej, niealergizującej postaci jest bardzo trudne, jak jednak obiecuje producent Linerase, po latach badań, prób i testów, w końcu się udało.

Jak działa LINERASE?

Antykolagen Linerase jest heterologicznym kolagenem typu I. Jego bezpośrednie podanie do skóry przywraca jej naturalną strukturę przez uzupełnienie ubytków włókien kolagenowych. Dzięki temu pobudza się fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

– Zabieg polecam osobom młodym w ramach profilaktyki, jak też starszym, które mogą z powodzeniem poprawić gęstość skóry. Wskazaniem do zabiegu Linerase jest redukcja zmarszczek i wiotkości skóry, usunięcie zmarszczek, a nawet blizn – mówi Magda Marek-Safiejko, dermatolog z Humana Medica Omeda w Białymstoku.

Po zabiegu

Efektem tego zabiegu na twarz jest przede wszystkim regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej, dzięki czemu nawet głębokie zmarszczki ulegną spłyceniu, atroficzne blizny wypełnieniu, a cera stanie się wizualnie młodsza i świeższa. Ponadto można liczyć na dodatkowe rezultaty, takie jak wygładzenie , rozjaśnienie oraz dogłębne nawilżenie nadając skórze świetlistośc i blask

– Podczas jednej wizyty lekarskiej zabieg wykonuje się w czterech obszarach – na twarzy, szyi, dekolcie i grzbiecie rąk. Preparat podawany jest jako seria wstrzyknięć bezpośrednio do skóry, a najlepsze efekty otrzymuje się po serii czterech zabiegów w odstępach trzytygodniowych – dodaje specjalistka z Omedy.

Co ciekawe, zabieg Linerase okazuje się również bardzo skuteczny w leczeniu blizn, rozstępów, a nawet w wypadaniu włosów. Najnowszym – i już udowodnionym – wskazaniem jest zastosowanie Linerase w stomatologii, gdzie kolagen skutecznie eliminuje krwawienie, zaczerwienienie dziąseł, jak i zmniejsza ich recesję.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Rusza ogólnopolskie badanie potrzeb farmaceutów, dotyczące ich roli w terapii ran w ramach kampanii „Rany pod kontrolą” Biuro prasowe
2025-07-01 | 11:00

Rusza ogólnopolskie badanie potrzeb farmaceutów, dotyczące ich roli w terapii ran w ramach kampanii „Rany pod kontrolą”

Kampania „Rany pod kontrolą” ogłasza start ogólnopolskiego badania ankietowego, mającego na celu poznanie codziennych wyzwań i potrzeb farmaceutów związanych
Zdrowie Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025
2025-06-30 | 06:00

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025

Złota odznaka i tytuł „TOP EMOLIENT 2025” w prestiżowym Rankingu TOP10 Emolientów organizowanym przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych (PTCA)
Zdrowie Czy siedzący tryb życia powoduje żylaki u mężczyzn?
2025-06-25 | 10:20

Czy siedzący tryb życia powoduje żylaki u mężczyzn?

To, jak dużo siedzimy, bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie. Siedzący tryb życia sprzyja nie tylko nadmiarowym kilogramom, ale także deformacjom sylwetki, problemom

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Nauka

MNiSW reaguje na problemy psychiczne w środowisku akademickim. Specjalny zespół ma opracować skuteczne rozwiązania

W środowisku naukowym rośnie świadomość znaczenia dobrostanu psychicznego i potrzeby budowania bezpiecznego miejsca – zarówno dla studentów, jak i kadry akademickiej. Z badania SWPS wynika, że wiele osób w tym środowisku zmaga się z silnym stresem, wypaleniem zawodowym oraz zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi. Do tego dochodzi także coraz częściej występujący problem mobbingu i dyskryminacji. Tematem zajmuje się MNiSW, powołując specjalny międzyresortowy zespół, ale też same uczelnie.

Media

Maciej Dowbor: Domówki i rolki przyniosły nam dużo większą popularność niż telewizja. Ludzie nas odbierają jak dobrych znajomych

Prezenter przyznaje, że domówki online i publikowane w mediach społecznościowych rolki pozwoliły im zbudować mocną pozycję w cyfrowym świecie. Dzięki nim zyskali dużo większą popularność niż z racji udziału w różnych projektach telewizyjnych czy serialowych. Maciej Dowbor odczuwa dużą satysfakcję z tego, że ich działalność internetowa przyciąga miliony odbiorców, zainteresowanie proponowanymi przez nich treściami nie słabnie, a widzowie, z którymi się spotykają na ulicy, traktują ich jak dobrych znajomych.