Musztardowe inspiracje

Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Musztarda Kielecka to pyszny dodatek do mięs, wędlin, ryb, jaj oraz warzyw. Inspiruje możliwościami i uwodzi smakiem. Ten zaś może być zarówno delikatny i lekko ziołowy – z czego słynie Musztarda Kielecka kremska, jak również intensywnie pikantny, o czym wiedzą wielbiciele sarepskiej. Od której z musztard zaczniesz dzisiejszą ucztę?
Musztarda Kielecka WSP „Społem” znana jest smakoszom już od 1932 roku! Na fakt jej niesłabnącej popularności wpływa wieloletnia tradycja produkcji oraz fakt, że powstaje wyłącznie z połączenia składników najwyższej jakości tj.: kilku odmian gorczycy, aromatycznych przypraw, pachnących ziół oraz octu, wytwarzanego w drewnianych kadziach zgodnie z dawnymi recepturami.
To jeden z powodów, dla których pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i do nowoczesnych potraw. Poza tym wielbiciele kremskiej i sarepskiej chętnie eksperymentują i dzielą się między sobą ulubionymi przepisami na mięsną marynatę, śledzie w kremowym sosie oraz aromatyczne zapiekanki. Fantazjom kulinarnym nie ma końca!
Musztarda Kielecka – do dań z grilla, z pieca i z patelni
Musztarda Kielecka to świetny dodatek do grillowanej kiełbaski, kaszanki, karkówki albo cukinii. Z powodzeniem podkreśli też smak szaszłyków oraz doda ostrości kaszy gryczanej z pieczarkami lub kus kus z suszonym pomidorem, którymi można nadziewać pieczoną paprykę. Kto lubi ostry smak – wybierze sarepską, kremska natomiast pomoże podkreślić słodko-kwaśny charakter kulinarnych kompozycji i z pewnością polubią ją dzieci.
Niektórym do szczęścia i smaku wystarczy sama musztarda, inni lubią mieszać ją z majonezem lub kwaśną konfiturą z brzoskwiń oraz curry i tworzyć fantazyjne dipy oraz sosy. Zwłaszcza, że Kielecka to nie tylko zróżnicowany smak, ale też ciekawa konsystencja oraz wyraźnie wyczuwalne cząstki gorczycy, dzięki którym smak dressingu pozostaje w ustach na znacznie dłużej.
Kanapki, tosty, zapiekanki – z musztardą proszę!
Sztuka robienia najlepszych kanapek świata polega nie tylko na trafnym wyborze pieczywa, serów, wędlin i warzyw, ale również na ciekawym zestawianiu ich z dodatkami takimi jak sos lub pasta jajeczna doprawiona do smaku ulubionymi ziołami i… odrobiną musztardy!
A może mieszanka twarożku z pikantnym smakiem sarepskiej? Albo kremska do jaj z bekonem podawanych na chrupkim toście? Zarówno w domu, jak i na wakacjach.
Sugerowana cena: Musztarda Kielecka kremska – 2,19 zł brutto /190 g
Sugerowana cena: Musztarda Kielecka sarepska – 2,19 zł brutto /190 g

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?

Tylko 7% Polaków wie, co oznacza pierwotna czystość wody
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Żywienie

Sylwia Bomba: Stosuję zasadę żywieniową 80/20. Raz w tygodniu jem z córką kebaba i organizm wybacza mi to
Influencerka przekonuje, że są takie momenty czy okoliczności, kiedy w swoim jadłospisie pozwala sobie na więcej. Jej zdaniem każdy powinien robić sobie taki „oszukany dzień” i spełniać wtedy swoje zachcianki żywieniowe. Oczywiście nie po to, żeby się najeść do syta, ale zaspokoić apetyt chociażby na coś słodkiego. Sylwia Bomba przyznaje, że do jej dietetycznych grzeszków należą: kebab, popcorn i cola.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Gwiazdy
Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj

Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.