Komunikaty PR

Najbardziej stylowa garderoba? Poznaj Conero od firmy PEKA!

2023-05-30  |  14:35
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Garderoba Twoich marzeń... Jaka by była? Piękna, funkcjonalna i perfekcyjnie zaprojektowana, aby móc w pełni cieszyć się modą. To już nie jest wyłącznie schowek na rzadko noszone ubrania czy buty zimowe, to pełnoprawne pomieszczenie w domu, którym chcesz się cieszyć, a nawet chwalić i spędzać w nim czas tworząc modowe stylizacje. Poznaj systemy, które sprawią, że marzenia o prawdziwie hollywódzkiej, gwiazdorskiej garderobie staną się rzeczywistością!

Planujesz garderobę zamkniętą za przesuwnymi drzwiami? A może masz przeznaczone odrębne pomieszczenie, pokój, do którego można wejść? Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku wysokiej klasy wzornictwo i funkcjonalność systemów CONERO zapewnią Ci niezrównaną przestrzeń, widoczność, dostępność i łatwość obsługi. Skoordynowana koncepcja kolorystyczna i przemyślany projekt sprawią, że Twoja garderoba będzie jedyna w swoim rodzaju. Jedyna – bo skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Wyjątkowa wydajność! Jak ją osiągnąć w garderobie?

Zamiast drabinki czy stołka, którego używasz, aby sięgnąć do górnej półki ukrytej w garderobie, wykorzystaj windę, która zapewni Ci jeszcze większą przestrzeń do przechowywania.

Bardziej nowoczesnym i nie ma co ukrywać, dizajnerskim rozwiązaniem jest tzw. pantograf, czyli podnośnik na wieszaki z ubraniami. Podnośnik do szafy wykorzystuje dźwignię, aby zapewnić minimalną siłę nośną nawet przy pełnym obciążeniu. Ten system magazynowania został zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej siły, kiedy jest to konieczne – w praktyce uwalnia się ona natychmiast po zwolnieniu blokady. Niewiarygodnie łatwe i praktyczne rozwiązanie!

Rozwiązanie wzorowane na klasycznym pantografie do szafy CONERO jest jednym z najpopularniejszych i najlepszych. Jak działa? Drążek na ubrania jest bezpiecznie osadzony w ramionach dźwigni, generuje opuszczanie i zapewnia sztywność, która pozwala obu ramionom poruszać się w tandemie. I w przeciwieństwie do innych tego rodzaju rozwiązań - nawet jeśli ubrania nie są rozłożone równomiernie.

Windy do szafy CONERO oraz CONERO TOP z dodatkową półką dostępne są w szerokościach 445-1168 mm dla obciążeń wynoszących 12 kg. Oba systemy będą działać doskonale, nawet kiedy będą puste, ale zalecane jest minimalne obciążenie 0,5 kg.

Wieszak wysuwny boczny CONERO na spodnie jest wyposażony w system, dzięki któremu w łatwy sposób można zarówno je zawiesić jak i zdjąć. Wieszak ma całkowicie zamkniętą prowadnicę z łożyskiem kulkowym, które zapobiega zabrudzeniu odzieży. Ten zestaw możesz zainstalować po lewej lub prawej stronie szafki. Jest idealnym rozwiązaniem ułatwiającym przechowywanie spodni, nawet bez konieczności zmiany istniejącej szafy, którą już używasz.

Możesz jednak stworzyć zestaw organizacyjny na spodnie, wykorzystując całą szerokość szafy. Jeśli nie jest ci ich aż tyle potrzebne, możesz w części szafy, zamiast wieszaków powiesić bawełniane torby na pranie. Otwarta konstrukcja pozwala na zawieszenie spodni i worków z praniem, na przedzie szuflady, dzięki czemu wyjątkowo łatwo możesz korzystać z tego elastycznego rozwiązania.

Jednym z najpopularniejszych spośród systemów do przechowywania ubrań są oczywiście drążki, na których możesz zawiesić ubrania na wieszakach. Mogą być one dopasowane do palety kolorów CONERO. Oprócz klasycznego drążka na ubrania znajdziesz również takie z wbudowanym oświetleniem. Możesz zainstalować własne oświetlenie, wykorzystując różne technologie.

Stojak służący do przechowywania butów jest również dostępny jako stały element wyposażenia szuflady, który uczyni z niej stylową przestrzeń na ekspozycję Twojego ulubionego obuwia.

Z kolei klasyczna szufladka może zostać w pełni wyposażona w praktyczne organizery i kratki ułatwiające przechowywanie modowych dodatków, akcesoriów i biżuterii. Drewniane wkłady kratkowe i skrzynki pozwalają wyodrębnić miejsce na paski, krawaty, okulary czy inne akcesoria, które lubisz.

Więcej przydatnych informacji na stronie: https://peka.pl

Fot. mat. prasowe Peka

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jesienne aranżacje wnętrz Biuro prasowe
2023-09-28 | 15:00

Jesienne aranżacje wnętrz

Sezon letni oficjalnie się zakończył, a wraz z nim ciepłe wieczory na zewnątrz. Naturalnie coraz więcej czasu zaczynamy spędzać w naszych domach i mieszkaniach, i to właśnie tam
Dom Łazienka doprawiona szczyptą kobiecości. Tak mieszka architektka Anna Koszela
2023-09-28 | 13:40

Łazienka doprawiona szczyptą kobiecości. Tak mieszka architektka Anna Koszela

Urządzając wymarzony dom coraz częściej zdajemy się na pomoc specjalistów – projektantów i architektów wnętrz. Ufając ich dobremu smakowi oraz zawodowemu
Dom Szczotkowany GunMetal – designerski sposób na łazienkę
2023-09-27 | 16:00

Szczotkowany GunMetal – designerski sposób na łazienkę

Skąd to znamy? Jeżeli zastanawiacie się, co kryje się pod nazwą GunMetal, to spieszymy z wyjaśnieniem. To naprawdę ciekawa historia. Słowo „armatura”, które dzisiaj

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Gwiazdy

Aneta Glam-Kurp: Za Caroline Derpienski ktoś stoi i nią steruje, żeby zrobić z niej maszynkę do pieniędzy. Uznali, że można sobie kpić z Polaków i wpychać im bzdury o Miami

Znana z programu „Żony Miami” Aneta Glam-Kurp od jakiegoś czasu jest w medialnym konflikcie z Caroline Derpienski. Mieszkanki Florydy nie szczędzą sobie słów krytyki. Zdaniem Glam-Kurp popularna ostatnio influencerka świadomie kłamie, a swoimi wypowiedziami prowokuje, bo ma w tym jakiś określony cel. Co więcej według niej Derpienski tylko pozornie gra pierwsze skrzypce. Z tyłu dyryguje nią ktoś dużo mądrzejszy.

Farmacja

Ryzyko śmierci z powodów anestezjologicznych jest dziś praktycznie zerowe. W szpitalach rośnie jednak liczba zakażeń i powikłań pooperacyjnych

Dzięki wyśrubowanym standardom wypracowywanym w ostatnich dekadach anestezjologia jest dziś jedną z najbezpieczniejszych dziedzin medycyny. Mimo to problem powikłań okołooperacyjnych narasta z powodu rosnącej liczby zakażeń szpitalnych. To zaś drastycznie pogarsza rokowania pacjentów po zabiegach operacyjnych. – Trzy obszary, w których bezpieczeństwo pacjenta i optymalizacja leczenia może być poprawiona, to właśnie zakażenia, prawidłowa farmakoterapia i prawidłowa diagnostyka obrazowa – wskazuje anestezjolog, prof. Janusz Andres. Jak podkreśla, potrzebna jest dyskusja ekspertów różnych specjalizacji, która przyczyniłaby się do rozwiązania obecnych problemów i ogólnej poprawy bezpieczeństwa hospitalizowanych pacjentów.