Komunikaty PR

Najlepszy sposób na płaski brzuch

2020-05-25  |  01:00
Biuro prasowe

Większość osób chce się pozbyć brzucha, poprzez chodzenie na siłownię i robienie tzw. “brzuszków”. To ćwiczenie jest bardzo fajne, ponieważ poprawiamy mięśnie brzucha, natomiast nie zlikwidują nam obwisłej skóry. 

Ja mimo, że schudłem bardzo dużo kg, mam płaski brzuch. Nie mam obwisłej skóry, wszystko jest ściągnięte dlatego, że wykonuję ćwiczenia, które nazywają się 5 rytuałów tybetańskich. Dzisiaj Ci pokażę jedno z ćwiczeń, które naprawdę Ci pomoże. Działa to w ten sposób, że robimy brzuszki do tyłu. Chodzi o to, żeby naciągać skórę. Uwaga! Osoby, które mają problemy z dolną częścią kręgosłupa, muszą na początku być bardzo uważne. Wychylając się do tyłu, podeprzyjcie się rękoma i zobaczcie, do którego miejsca jesteście w stanie się wychylić. Jest to bardzo ważne, żeby nie nadwyrężyć tej części kręgosłupa, która bardzo często jest obciążona przez brzuch. Ćwiczenie polega na tym, że ściągasz brzuch i pośladki, żeby nie było obciążenia na krzyż i odchylasz ciało do tyłu. 

Na początek polecam 25 powtórzeń, po czym przerywasz pierwszy dzień. Chodzi o to, żeby nie było zakwasów. Robisz sobie 1, 2 dni przerwy i później zwiększasz ilość. Ja doszedłem do 3 powtórzeń po 50 razy i myślę, że to jest takie najbardziej optymalne. Robisz 50 powtórzeń, 30 sekund przerwy i robisz następne 50 powtórzeń. Znowu minuta przerwy, 50 powtórzeń. Zobaczysz jak szybko to działa, jak szybko skóra na brzuchu zacznie się naciągać. Jak robisz “brzuszki” to pracują mięśnie, ale skóra się nie naciąga.

Mam nadzieję, że to ćwiczenie Ci to pomoże. 

Mariusz Budrowski to współautor projektu „Odmładzanie na Surowo” – bloga obserwowanego przez ponad 265 tys. osób na Facebooku, mającego 199 tys. subskrypcji na YT oraz 24 tys. na Instagramie. Jest też autorem bestsellera: „Surowe Zdrowie” oraz książki kulinarnej: „Na Surowo Przepisy”, a także książki dla dzieci „Wierszykowo na Surowo”. Poza tym Mariusz Budrowski to pomysłodawca programów na odchudzanie oraz festiwalu Witariada i konferencji Surowe Życie.

Dowiedz się więcej:  https://www.odmladzanienasurowo.com

 

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym? Biuro prasowe
2024-09-25 | 13:17

Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym?

W dniach 20-21 września 2024 r. odbyła się 23. edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Polka w Europie”, podczas której omawiano bieżącą sytuację
Zdrowie Młode kobiety a ryzyko raka piersi – Różowe Patrole edukują o profilaktyce
2024-09-24 | 15:30

Młode kobiety a ryzyko raka piersi – Różowe Patrole edukują o profilaktyce

Rak piersi, szczególnie wśród młodych Polek w wieku 20-44 lata, jest najczęstszą przyczyną zgonów onkologicznych. Różowe Patrole OnkoCafe, działając u podstaw,
Zdrowie Wyjątkowa wystawa w Centrum Symulacji Medycznych w Białymstoku
2024-09-24 | 13:00

Wyjątkowa wystawa w Centrum Symulacji Medycznych w Białymstoku

Wystawa „Oblicza wsparcia w chorobie” ma na celu budowanie świadomości na temat żywienia medycznego oraz wyzwań, które na co dzień podejmują opiekunowie osób

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Rośnie zapotrzebowanie na dietetyków. Przekłada się to na rozwój kierunków studiów związanych z żywieniem

Ostatnie lata przyniosły duży rozwój kierunków studiów związanych z żywieniem człowieka i dietetyką. Zapotrzebowanie na ekspertów w tych dziedzinach rośnie przede wszystkim ze względu na większą świadomość społeczną na temat wpływu diety na zdrowie i życie. A Polacy wciąż najbardziej ufają poradom żywieniowym właśnie ze strony lekarzy i dietetyków. Nowe kadry są potrzebne także producentom żywności i placówkom edukacyjnym, np. do prowadzenia edukacji zdrowotnej, nowego obowiązkowego przedmiotu w szkołach, a także w rozwoju dziedziny sprofilowanego żywienia.

Psychologia

Piotr Zelt: Tygodniowo udaje mi się przejechać na rowerze 250–300 kilometrów. Bardzo fajnie to czyści głowę i jest to forma medytacji sportowej

Aktor z dumą przyznaje, że robi niesamowite wyniki na rowerze szosowym. Nie wyobraża już sobie życia bez dwóch kółek i w każdą trasę wyjeżdża spokojny, bo umie sam naprawić większość usterek. Piotr Zelt preferuje aktywny styl życia, bo jak podkreśla – sport pomaga mu zachować dobrą kondycję, pozwala pozbyć się stresu i poprawia samopoczucie. Od wielu lat uprawia windsurfing, narciarstwo alpejskie, a także gra w hokeja.