Komunikaty PR

Niebanalna łazienka na poddaszu wg SANPLAST SA

2021-07-01  |  10:35
Biuro prasowe

Poddasze jest efektownym oraz niebanalnym miejscem, aby zaprojektować łazienkę. Skośne ściany mogą być atutem, gdy pod oknami, umiejscowi się wannę. Przestrzeń nabiera stylu i sprawia wrażenie luksusu i relaksu, na który może pozwolić sobie domownik.

Nowoczesne budownictwo daje do zrozumienia, że eksperymenty i niekonwencjonalne rozwiązania to już codzienność. Zaprezentowane projekty to potwierdzają. Poddasze jest nietypowe i sposób aranżacji takiego wnętrza pobudza wyobraźnię. Doskonale sprawdzi się tutaj wanna przyścienna lub wolnostojąca. Usytuowanie jej przy oknie jest rozwiązaniem idealnym, które pozwoli jeszcze mocniej zrelaksować się w czasie kąpieli. W pomieszczeniu znalazło się miejsce zarówno dla kabiny prysznicowej, jak i dla wanny. I to właśnie ona odgrywa tu kluczową rolę. Dodaje uroku i delikatności. Przez dużą dawkę naturalnego światła, czas spędzony na kąpielowym odprężeniu i pielęgnacji jest przyjemniejszy.

Optyczne powiększenie przestrzeni i maksymalne jej wykorzystanie

Jasna kolorystyka wnętrza, duże, prostokątne okna i rozkład urządzeń przy ścianach daje nam receptę na optyczne powiększenie przestrzeni. Należy jednak pamiętać, żeby nie przytłoczyć takiego pomieszczenia. Stawiając na jasne kolory, dobrym pomysłem może być połączenie ich z ciemniejszymi elementami. Dzięki takiemu zabiegowi wanna narożna została doskonale wyeksponowana. To ona króluje w pomieszczeniu, stanowiąc jego centralny punkt. W kolejnej aranżacji wanna wyłania się jakby z otchłani, tworząc doskonałe miejsce kąpielowych przyjemności. Dopasowanie obudowy wanny do ściany, kontrastuje z resztą pomieszczenia.

W obu aranżacjach wszystko ma swoje miejsce. Współgra ze sobą tworząc niebanalne, komfortowe pomieszczenie kąpielowe. Tu każdy znajdzie miejsce dla siebie. Dopasowana kabina prysznicowe stanowi jedynie dopełnienie aranżacji.

Pamiętajmy jednak, że „mniej znaczy więcej” i nawet przy wielkościowo dużej powierzchni trzeba mieć na uwadze każdy detal.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit Biuro prasowe
2024-09-27 | 11:10

Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit

PLGBC Green Building Summit to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych zrównoważonemu budownictwu, architekturze i rynkowi nieruchomości. Najbliższa,
Dom Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie
2024-09-26 | 15:40

Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie

Dom to nie tyle ściany, co ludzie, którzy w nich zamieszkują. Najlepiej o tym świadczy dwupiętrowe mieszkanie dla rodziny, które za sprawą architekt Weroniki Budzichowskiej z To
Dom Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu
2024-09-26 | 14:00

Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu

Jesień to idealny moment, by wprowadzić do wnętrz nowe akcenty, które nie tylko ocieplą przestrzeń, ale także – zgodnie z koncepcją neurodesignu – wpłyną na nasze dobre

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.