Komunikaty PR

Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract

2022-09-30  |  14:55
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Wielkimi krokami zbliżamy się do 6. edycji Warsaw Home & Contract. Jest to wyjątkowe wydarzenie branży wnętrzarskiej, będące okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wystawcy zaprezentują się między 19 a 22 października 2022 roku w Ptak Warsaw Expo. Wśród nich pojawi się również firma Nobonobo, która między innymi przedstawi swoje wysokiej klasy meble tapicerowane.

Warsaw Home & Contract już w październiku

Już 19 października po raz kolejny zbierzemy się podczas Warsaw Home & Contract. Przez 4 dni będziemy mieli możliwość przyjrzenia się nowościom z zakresu architektury i budownictwa. Podczas eventu topowe polskie i zagraniczne marki opowiedzą o dostępnych produktach i pokarzą nowinki z wnętrzarskiego świata. Wystawcy z 6 sektorów odsłonią szczegóły swojej działalności. W 4 halach targowych zobaczymy ponad 700 ekspozycji związanych z łazienkami, stolarką budowlaną, a także wykończeniami wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznych.

Odwiedzający będą mogli wziąć udział w interesujących prelekcjach i forach, podczas których swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjaliści z branży. Ważnym punktem programu będzie wizyta Karima Rashida, czyli międzynarodowej gwiazdy designu. 20 października opowie on o swojej twórczości, a publiczność będzie miała szansę zadać mu wnikliwe pytania. Oprócz tego dla uczestników dostępna będzie cała gama wystawców i ich produktów. Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie otwiera przed inwestorami drzwi do poznania potencjalnych partnerów, a nawet negocjowania warunków współpracy. Dla osób związanych z architekturą i działaniami budowlanymi powinien być to event wyraźnie zaznaczony w kalendarzu.

Przyjrzyj się meblom Nobonobo z bliska

Jednym z wystawców na Warsaw Home Furniture będzie również Nobonobo. Firma od lat zajmuje się produkcją głównie wysokiej klasy mebli tapicerowanych. Wszystkie ich elementy wyposażenia wnętrz tworzone są przez najlepszych polskich rzemieślników. Marka przykłada ogromną wagę do każdego szczegółu tak, aby zadbać o komfort swoich klientów. W podejmowanych inicjatywach kieruje się przede wszystkim jakością. Podczas targów Nobonobo zaprezentuje swoje meble, które na co dzień znajdują się w wybranych salonach w Polsce oraz za granicą. Teraz będą one dostępne dla uczestników Warsaw Home & Contract. Fachowcy związani z firmą wtajemniczą odwiedzających w specyfikację sof, foteli czy stolików z oferty marki. Architekci i projektanci będą mogli również skorzystać ze specjalnie przygotowanych katalogów i wzorników tkanin.

Stoisko Nobonobo znajdzie się we wspólnej przestrzeni grupy Kolektywni, które obejmie prawie 200 m2. Punkt dostępny będzie w hali F Ptak Warsaw Expo, a na mapach można będzie szukać go pod sygnaturą F2.40.

***

Nobonobo jest polską marką, której siedziba znajduje się w Łodygowicach. Działalność firmy od samego początku koncentruje się na produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych, głównie sof.

Modele, które tworzy marka dostępne są w wyselekcjonowanych salonach na terenie Polski. Firma stale poszerza również dystrybucję na rynkach zagranicznych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak złożyć wniosek na dodatek energetyczny na pompy ciepła? Biuro prasowe
2022-12-01 | 01:00

Jak złożyć wniosek na dodatek energetyczny na pompy ciepła?

Wielofunkcyjność, wygoda, ekologia, a także efektywne i ekonomiczne ogrzewanie mieszkania oraz wody – to tylko niektóre walory cieszących się coraz większym zainteresowaniem
Dom Dubajski standard w Wiśle
2022-12-01 | 01:00

Dubajski standard w Wiśle

Nazwa inwestycji nie jest bynajmniej przypadkowa. Kiedy zagłębić się w historię powstania apartamentowców Magiczny Horyzont w Wiśle okazuje się, że sporo tu zaskakujących detali.
Dom Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting
2022-11-30 | 15:00

Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting

Nowoczesny design, szerokie możliwości aranżacyjne i energooszczędność – oto cechy nowej linii lamp Baris Square LED od wiodącego producenta systemów oświetleniowych Lena

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Roche

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Moda

Ochrona środowiska

Polscy naukowcy mają pomysł na ograniczenie strat ciepła w budynkach. Opracowali technologię termoizolacyjnych pokryć do szyb

Od 10 do 50 proc. ciepła w gospodarstwach domowych ucieka przez okna. Rozwiązaniem nie musi być ich wymiana, ale specjalna powłoka, która zwiększy termoizolacyjność szyby. Fizycy z Polskiej Akademii Nauk opracowali folie pokryte nanowarstwami tlenku cynku z domieszką glinu, które mogą zmniejszyć utratę ciepła nawet czterokrotnie. Dzięki temu znacząco spadnie także wysokość rachunków za ogrzewanie. Nowe rozwiązanie ma być znacznie trwalsze i tańsze niż dostępne dziś na rynku folie.

IT i technologie

Przekazywanie danych równie ważne dla medycyny jak dawstwo krwi czy narządów. Polacy budują globalną platformę do wymiany takich informacji

Dzięki tworzonej przez polski start-up platformie osoby, które chcą dla dobra medycyny podzielić się informacjami o swoim zdrowiu, będą mogły to zrobić w bezpieczny sposób. Dane przekazywane przez dawców będą anonimizowane i szyfrowane. Dzięki nim instytuty i ośrodki kliniczne na całym świecie zyskają bazę, na której będzie można m.in. tworzyć algorytmy diagnostyczne czy oceniać skuteczność projektowanych dopiero terapii.