Nowe kabiny prysznicowe Ideal Standard
Kolekcja kabin prysznicowych Connect2 oferuje komfort i styl, których użytkownik oczekuje od Ideal Standard – producenta o długiej tradycji i ugruntowanej renomie na rynku. Każdy produkt międzynarodowego koncernu to suma wiedzy i doświadczenia producenta uzupełniona o najwyższej jakości materiały. Chcąc zapewnić wysoki komfort oraz jakość kąpieli pod prysznicem firma stawia na praktyczne rozwiązania, prostą konserwację oraz łatwość czyszczenia natrysków.
BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA. Wszystkie kabiny prysznicowe Connect2 wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm, które spełnia wymagania normy EN14428. Szkło hartowane jest bardziej wytrzymałe i odporne na uderzenia niż szkło nie poddane procesowi hartowania. Szkło kabin Connect2 w standardzie pokryte jest powłoką Ideal Clean ułatwiającą utrzymanie natrysku w czystości.
Bezkompromisową łatwość czyszczenia kabin prysznicowych z serii Connect 2 zapewnia także możliwość wyczepiania dolnej części kabiny (kółek jezdnych oraz panela). Po zakończeniu czyszczenia natrysku należy zatrzasnąć panel na swoim miejscu zapewniając kabinie wodoszczelność (funkcja Click&Clean).
OFERTA MODELI. Bogata gama wymiarów kabin z kolekcji Connect2 pozwala użytkownikowi wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiednie do jego łazienki. Poza gamą standardowych modeli półokrągłych (80x80 cm, 90x90 cm, 100x100 cm), ścianek bocznych (70, 75, 80, 85, 90 cm) oraz gamy drzwi prysznicowych (wahadłowych, przesuwnych i składanych) w ofercie dostępne są nowe rozwiązania takie jak:
- kabina półokrągła o wymiarach 100x100 cm
- drzwi do kabiny z wejściem narożnym 110 i 140 cm dające możliwość tworzenia kabin prostokątnych o większych wymiarach,
- drzwi do kabiny typu Saloon,
- rozwiązania typu Wet room.
Estetyczną zmianą w kolekcji są profile aluminiowe w kolorze srebrny połysk oraz wygodne metalowe uchwyty drzwi kabin o długości 225 cm w kolorze chrom, będące atutem w tej półce cenowej. W kwietniu br. gamę wykończeń profili kabin Connect2 uzupełni kolor biały mat.
Z technicznego punktu widzenia istotne jest, że kabiny Connect2 mogą być montowane z brodzikiem lub osadzane bezpośrednio na płytkach. Profile kabin umożliwiają łatwy montaż i dostosowanie wymiarów natrysku w zakresie do 23 mm. Codzienny komfort korzystania z kąpieli gwarantują m.in. wysokiej jakości rolki, które zapewniają ciche i płynne działanie drzwi przesuwnych.
Więcej informacji: www.idealstandard.pl
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.