Nowe kolory Jedynki Fasadowej
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
Marka Jedynka rozszerza paletę gotowych kolorów dostępnych w ramach farb elewacyjnych Jedynka Fasadowa. Wśród nowych odcieni miłośnicy klasycznych jasnych budynków znajdą Subtelny Ecru, stawiający na nowoczesną elegancję zyskają dodatkową szarość do wyboru – Głęboki Popielaty, zaś poszukujący bardziej wyrafinowanych barw będą mogli zdecydować się na ciepłe, bardziej intensywne odcienie, jak Słodki Miodowy lub Ceglany Brązowy.
Nowe kolory Jedynki Fasadowej sprawdzą się zarówno jako niezależne odcienie elewacji, jak i w koncepcjach wykończeniowych fasad, zakładających ozdobne łączenie barw. Będą komponować się z innymi kolorami z palety, zapewniając wyróżniające, estetyczne rozwiązania w ramach jednej bryły oraz sąsiadujących ze sobą budynków. W klasycznych zestawieniach jako dodatkowy kolor świetnie będzie się sprawdzać Jedynka Fasadowa Biała, jednak dostępna paleta barw pozwali także stworzyć unikatowe połączenia kolorystyczne – o mniejszym lub większym kontraście.
Jedynka Fasadowa stanowi atrakcyjną propozycje dla osób, które poszukują sprawdzonych rozwiązań i chcą zapewnić estetykę budynku na wiele lat. Tworzy matową, mikroporowatą powłokę, która jest odporna na warunki atmosferyczne, a jednocześnie zapewnia wentylację pomalowanej powierzchni. Jest też łatwa i efektywna w malowaniu - Jedynka Fasadowa charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością i doskonałą przyczepnością do podłoża. Jej ekologiczna receptura sprawia, że jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale także przyjazne ludziom i środowisku.
Więcej na temat Jedynki Fasadowej znajduje się na stronie: https://www.farbyjedynka.pl/produkty/jedynka-fasadowa-biala#kolory

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.