Komunikaty PR

Nowe wyzwanie w Pikmin Bloom, gry twórców Pokemon GO

2022-07-14  |  16:46
Biuro prasowe

Najnowsza wersja Pikmin Bloom wprowadza nowe funkcje, aby jeszcze bardziej zwiększyć radość z codziennych spacerów, pomóc w realizacji celów wellness oraz połączyć się z przyjaciółmi i bliskimi.

Pikmin Bloom ma za zadanie uprzyjemnić codzienne spacery, nawet do pracy czy szkoły. Weekly Challenge, który wystartował w kwietniu, to funkcja, która rzuca wyzwanie, aby wraz z grupą do pięciu przyjaciół wykonać daną liczbę kroków przez tydzień. Różne nagrody będą przyznawane w zależności od poziomu osiągnięć Twojej grupy.

Dodaliśmy do tego wyzwania nowe - "Sadzenie kwiatów". Podobnie jak w przypadku wyzwania związanego z liczeniem kroków, grupy składające się z maksymalnie pięciu osób mogą podjąć wyzwanie sadzenia kwiatów co tydzień. Możesz wziąć udział zarówno w wyzwaniu związanym z liczeniem kroków, jak i sadzeniem kwiatów w tym samym tygodniu.

Zaproś swoich znajomych do cotygodniowego wyzwania. Wierzymy, że udział w wyzwaniu z przyjaciółmi i rodziną sprawi, że codzienne spacery staną się przyjemniejsze. Możesz również cieszyć się wyzwaniem, łącząc się z przyjaciółmi i rodziną, którzy są daleko.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Canon głównym partnerem nowego programu TVN 7 o fotografii – „Perfect Picture Biuro prasowe
2022-09-28 | 13:00

Canon głównym partnerem nowego programu TVN 7 o fotografii – „Perfect Picture"

Canon został głównym partnerem „Perfect Picture” – pierwszego w Polsce reality-show poświęconego fotografii, które w październiku zadebiutuje w jesiennej
Hobby Tubądzin przedstawia gwiazdy swojego Instagrama
2022-09-08 | 15:10

Tubądzin przedstawia gwiazdy swojego Instagrama

Nieprzemijające piękno i unikatowe wzornictwo – właśnie takie są kolekcje płyt od Grupy Tubądzin. Oto wyniki głosowania i nasze instagramowe gwiazdy. Torano - piękno
Hobby BRAK ZDJĘCIA
2022-09-01 | 14:30

Panini przedstawia oficjalną kolekcję kart FIFA World Cup Qatar 2022™Adrenalyn

FIFA Mistrzostwa Świata 2022™, które odbędą się w tym roku w Katarze, po raz pierwszy w historii rozpoczną się w listopadzie, a zakończą w grudniu. Futbolowy zegar każdego dnia przybliża nas do tego wielkiego święta

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Konsument

Kawa może odegrać ważną rolę w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Kilka filiżanek dziennie wpływa korzystnie na mikrobiom jelitowy

– Jednym z obiegowych mitów jest to, że kawa może nam szkodzić. Otóż nie. Kawa pita w rozsądnej ilości, czyli między trzema a czterema filiżankami dziennie, wpływa bardzo korzystnie na nasze zdrowie i zdrowie naszego mikrobiomu jelitowego – mówi prof. Ewa Stachowska z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Jak wskazuje, dzięki zawartości błonnika i polifenoli kawa pomaga utrzymać równowagę we florze bakteryjnej jelit. Szereg prowadzonych ostatnimi laty badań wykazał, że napar kawy może odegrać ważną rolę w profilaktyce wielu chorób cywilizacyjnych.

Teatr

Joanna Brodzik: Wstydzimy się wszyscy. Wstyd to jedna z najbardziej krzywdzących i osłabiających emocji człowieka

W spektaklu „Wstydź się” Joanna Brodzik występuje w podwójnej roli – jako aktorka i producentka kreatywna. Nie ukrywa, że to dla niej spełnienie ważnego zawodowego marzenia. Aktorka uważa też, że nowa sztuka prezentowana na warszawskiej Scenie Relax pozwoli widzom uwolnić się od wstydu, który znacznie obniża poczucie własnej wartości. Choć wstydzimy się wielu rzeczy, to jednak często nie mówimy o tym nikomu, co jeszcze dodatkowo pogłębia problem. A to właśnie szczera rozmowa może nas wyzwolić z tego jarzma.

Konsument

W sezonie grzewczym rośnie ryzyko i liczba pożarów domów. Właściciele nieruchomości zaniedbują wymóg okresowych przeglądów instalacji i przewodów kominowych

Sezon grzewczy to okres największego zagrożenia pożarowego. W ciągu kilku miesięcy ich liczba się nasila, a szkody z tego tytułu zgłaszane ubezpieczycielom są dwukrotnie częstsze niż w miesiącach letnich. – Ryzyko pożaru w sezonie grzewczym można zminimalizować dzięki regularnym przeglądom instalacji elektrycznej i przewodów kominowych. Koszt takiej usługi to około 200 zł, ale strata całego dorobku w wyniku pożaru to już kilkaset tysięcy złotych – wskazuje Monika Lis-Stawińska z Compensy. Jak podkreśla, okresowych kontroli instalacji i kominów wymaga też polskie prawo budowlane, ale w praktyce wielu właścicieli nieruchomości zaniedbuje ten wymóg, co może się okazać tragiczne w skutkach.