Komunikaty PR

Nowość: drzwi PIRUE – nowoczesne rozwiązanie dla wymagających

2024-11-05  |  01:00
Biuro prasowe

Jednym z najbardziej prestiżowych i nowoczesnych elementów, jakie w ostatnim czasie zdobyły uznanie zarówno wśród projektantów, jak i właścicieli nieruchomości, są drzwi pivotowe. Te rozwiązanie rewolucjonizuje dotychczasowe postrzeganie wejścia do budynku, łącząc w sobie niestandardowe podejście techniczne do zawiasów, funkcjonalność, estetykę i unikalny design. Wiedząc to, polski producent wprowadził do oferty nową propozycję w swojej ofercie – drzwi PIRUE.

Czym są drzwi pivotowe?

Drzwi pivotowe, znane również jako drzwi obrotowe, to rodzaj drzwi, których zawiasy nie znajdują się na krawędziach skrzydła, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych drzwi, lecz w dolnej i górnej części konstrukcji. Tym samym drzwi otwierają się w sposób obrotowy, co nie tylko nadaje im nietuzinkowy wygląd, ale również sprawia, że korzystanie z nich jest niezwykle wygodne.

Technologia pivot opiera się na innowacyjnym systemie zawiasów, które umożliwiają płynny ruch drzwi – nawet dużych i ciężkich konstrukcji. To rozwiązanie idealnie sprawdza się w przypadku drzwi o naprawdę dużych gabarytach. Mimo to drzwi pivotowe poruszają się lekko i bezproblemowo.

PIRUE – drzwi inspirowane ruchem

Drzwi PIRUE wprowadzają do przestrzeni element dynamizmu, symbolizujący nieustający ruch i elegancję, inspirowane sztuką tańca. - Drzwi PIRUE to połączenie elegancji i dynamicznego ruchu, które nawiązują do tanecznego obrotu piruetu. Ich design ma za zadanie sprawiać wrażenie lekkości i płynności ruchu, jak w balecie. Każdy element drzwi odzwierciedla wirującą energię, która symbolizuje nieustający przepływ i zmianę - wyjaśnia Robert Mastalski, menedżer produktu.

Elegancja i minimalizm

Jednym z kluczowych powodów, dla których drzwi pivotowe zdobywają tak dużą popularność, jest ich minimalistyczny design. Brak tradycyjnych zawiasów na krawędziach pozwala uzyskać czystą, nieprzerwaną linię skrzydła, co doskonale wpisuje się w obecne trendy aranżacyjne. Współczesna architektura często odwołuje się do idei minimalizmu, prostoty formy i harmonii przestrzeni, a drzwi pivotowe idealnie odpowiadają na te potrzeby.

Kolekcja PIRUE to 10 wzorów. Drzwi są dostępne w wersji gładkiej, z lamelami, z delikatnymi frezowaniami lub z przeszkleniami. Widać tu wyraźne nawiązanie do prostych linii i geometrycznych kształtów. Subtelne detale, takie jak uchwyty przykręcane lub wpuszczane w poszycie, które, dodają całości lekkości i subtelnej elegancji.

Całość uzupełniają naturalne, autorskie kolory z kolekcji HOME INCLUSIVE 2.0 - 18 unikalnych barw strukturalnych z metalicznymi drobinkami tworzącymi efekt 3D świetnie podkreślą unikalny charakter aranżacji, podkreślają wrażenie ruchu i przestrzeni, tworząc kompozycję idealną.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Oprócz walorów estetycznych, drzwi PIRUE oferują również niezwykłą funkcjonalność. Ich konstrukcja umożliwia otwieranie drzwi w obu kierunkach – zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, co jest szczególnie praktyczne w przypadku dużych, przestronnych wnętrz. Zastosowanie systemu pivot sprawia, że drzwi te są w stanie unieść ciężar znacznie większy niż tradycyjne drzwi, co pozwala na montaż naprawdę dużych i masywnych skrzydeł.

W parze z zaawansowaną funkcjonalnością idą znakomite parametry akustyczne i termiczne, dzięki którym w domu może panować komfortowa atmosfera. Termoizolacja na poziomie 0,8 W/m²K należy do jednych z najlepszych dostępnych na rynku, co skutecznie chroni wnętrza przed utratą ciepła, zapewniając przy tym znaczące oszczędności energetyczne. Dodatkowo, drzwi minimalizują hałasy zewnętrzne, pozwalając cieszyć się prywatnością w domowym zaciszu. Dzięki temu przestrzeń mieszkalna staje się miejscem wyjątkowo przyjaznym. Sprzyja temu również bezpieczeństwo, jakie gwarantują drzwi PIRUE. Dwa zamki wielopuktowe z silnikiem elektrycznym Autotronic HB w standardzie oraz wkładka atestowana antywłamaniowa z funkcją awaryjną to najlepsza ochrona dla domu. Każde drzwi w swoim standardowym wyposażeniu posiadają zasilacz awaryjny, aby nawet podczas braku prądu można otwierania drzwi. Opcjonalnie drzwi można wyposażyć w samozamykacz, czujnik położenia rygla do podłączenia alarmu oraz czytniki: OneGo lub OneTouch. To sprawia, że dom jest realnie bezpieczny. Dla osób ceniących nowoczesne technologie, drzwi pivotowe mogą być wyposażone w inteligentne systemy otwierania, zintegrowane z aplikacjami smart home, co dodatkowo podnosi ich wartość użytkową.

Wybierz sprawdzonego producenta

Wybierając drzwi PIRUE marki WIŚNIOWSKI klienci mogą dostosować projekt drzwi do swoich indywidualnych potrzeb, zarówno pod kątem estetyki, jak i funkcjonalności. Szeroka gama wzorów, kolorów oraz dodatkowych rozwiązań technicznych umożliwia stworzenie unikalnego, dopasowanego do wnętrza produktu. Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość wykonania oraz eksperckie wsparcie na każdym etapie realizacji projektu – od koncepcji, przez dobór odpowiednich materiałów i pomiar, aż po profesjonalny montaż, który wymaga precyzyjnych umiejętności i specjalistycznej wiedzy.

Właśnie z racji tego, że drzwi PIRUE mają dość spore gabaryty i wagę (szerokość minimalna zaczyna się już od 1400 do 1850 mm, a wysokość od 2300 do 3100 mm), ich sprzedaż oferowana jest z wyłącznie montażem realizowanym przez specjalistów WIŚNIOWSKI. Korzystając z know-how producenta, klienci mają pewność, że drzwi będą zamontowane dobrze, bezproblemowo i będą działały przez długie lata. Specjaliści WIŚNIOWSKI posiadają bowiem doświadczenie oraz niezbędny sprzęt do profesjonalnego montażu tego typu drzwi, co gwarantuje pełne zadowolenie z produktu. Taki proces eliminuje ryzyko błędów, które mogą wystąpić podczas montażu, i gwarantuje klientowi pełną satysfakcję z produktu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.