Nowość! Nowa kolekcja eleganckich oklein „SELECTED by Schüco” w ofercie AWILUX

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut
ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl
AWILUX wprowadza do swojej oferty nową kolekcję jedenastu oklein „SELECTED by Schüco”. To paleta wyróżniającą się wyjątkowymi propozycjami kolorystycznymi - od ośmiu matowych i metalicznych tonacji, po trzy ciepłe odcienie o wyglądzie i teksturze naturalnego drewna. Te ekskluzywne okleiny to doskonały wybór dla inwestorów poszukujących nowoczesnych rozwiązań, które podkreślą wyjątkowy styl każdej stolarki, wnętrza i elewacji.
Elegancja, nowoczesność i wyjątkowy styl spotykają się w najnowszej kolekcji oklein „SELECTED by Schüco”, dostępnej już teraz w ofercie AWILUX. Dedykowana systemowi Schüco Living, ta unikalna edycja stanowi prawdziwą gratkę dla osób ceniących sobie najwyższą jakość i niebanalne rozwiązania w aranżacji stolarki otworowej.
Ekskluzywna paleta kolorów metalicznych
Kolekcja „SELECTED by Schüco”, dostępna w ofercie AWILUX, to mistrzowsko skomponowany zestaw ośmiu matowych, metalicznych oraz nawiązujących do wyglądu aluminium odcieni oklein, idealnie imitujących elegancję lakieru proszkowego. Nowość zestawienia stanowi kolor Umbra Grey Grey,– jednolity, głęboki odcień o szlachetnej, przygaszonej tonacji, która harmonijnie łączy ciepłe nuty szarości z delikatnym akcentem brązu. Jest to barwa stworzona z myślą o tych, którzy poszukują unikalnego, lecz dyskretnego wykończenia, które będzie zachwycać swoją prostotą i klasą przez wiele lat.
Wśród propozycji znajdują się także odcienie Mattex Shine White Aluminium, emanujący czystością i nowoczesnością, oraz Mattex Shine Grey Aluminium, który oferuje subtelny, elegancki szary ton, idealny do minimalistycznych aranżacji. Miłośnikom głębszych, bardziej wyrazistych odcieni, zadedykowany został Mattex Jet Black, wprowadzający odważną, ponadczasową czerń z delikatnym połyskiem.
Dla tych, którzy szukają bardziej unikalnych kolorów oklein, dostępne są Mattex DB703 czy Mattex Shine Dark Graphite – odcień głębokiego grafitu, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych projektach. Z kolei Mattex Shine Beige to subtelny, ciepły beż, który harmonijnie komponuje się z innymi naturalnymi barwami. Mattex Shine Deep Bronze dodaje wnętrzom wyrafinowanego, luksusowego charakteru dzięki swojej bogatej, metalicznej tonacji.
Ciepło drewna
Oprócz metalicznych odcieni oklein, kolekcja „SELECTED by Schüco” z oferty AWILUX obejmuje także trzy nowe dekory, doskonale odwzorowujące naturalne drewno. Ich piękne odcienie, jak i zachwycająca faktura, dodają wnętrzom ciepła i przytulności, a także nadają fasadom budynków wyjątkowy, naturalny wygląd.
Sheffield Oak Concrete to odcień inspirowany naturalnym dębem, o wyraźnie zarysowanych słojach i surowym, betonowym akcencie, który idealnie łączy nowoczesność z naturą. Turner Oak Toffee wprowadza ciepły, karmelowy odcień, który emanuje elegancją i klasycznym urokiem drewna. Natomiast Turner Oak Malt, będący kultowym odcieniem o ogromnej popularności, oferuje harmonijną, zrównoważoną paletę jasnych brązów i beży, które w sposób naturalny wkomponowują się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne aranżacje.
Funkcjonalność i odporność na warunki zewnętrzne
Wszystkie okleiny „SELECTED by Schüco” z oferty AWILUX cechują się nie tylko niezwykłymi barwami i fakturami, ale także wyjątkową trwałością. Każda z nich została zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu, co czyni je idealnym wyborem zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.
Jednym z kluczowych atutów jest ich odporność na blaknięcie. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcji, kolory pozostają żywe i intensywne przez wiele lat, niezależnie od ekspozycji na słońce czy zmieniający się klimat.
Ponadto, okleiny są wyjątkowo odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Niezależnie od panujących warunków – od intensywnego promieniowania UV, przez wilgoć, po niskie i wysokie temperatury – powierzchnie oklein „SELECTED by Schüco” z oferty AWILUX pozostają nienaruszone. Specjalnie opracowane powłoki chronią je przed działaniem czynników zewnętrznych, co zapobiega powstawaniu uszkodzeń, takich jak pęknięcia, odbarwienia czy odkształcenia.
Dla inwestorów, którzy pragną dopasować każdy szczegół, AWILUX oferuje pasujące kolorystycznie korektory w formie kredek, które idealnie nadają się do retuszu drobnych uszkodzeń powierzchni.
Nowa kolekcja oklein „SELECTED by Schüco” w ofercie AWILUX to harmonijne połączenie nowoczesnego designu, elegancji i wyjątkowej trwałości. Dzięki starannie dobranym odcieniom i teksturom, okleiny te doskonale podkreślają charakter zarówno wnętrz, jak i elewacji, zapewniając jednocześnie długotrwały, nieskazitelny wygląd. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, estetykę i niezawodność w każdym detalu. Kolekcja stanowi esencję współczesnej elegancji, oferując rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.
Dodatkowe informacje o firmie AWILUX:
AWILUX Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy Schüco. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają nowoczesne i zautomatyzowane linie produkcyjne, a także wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem AWILUX Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.: dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. AWILUX Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów Schüco oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu AWILUX dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii


Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Muzyka

Marta Wiśniewska: Konkurs Eurowizji jest odrobinę polityczny i tam są różne dziwne sytuacje. Mam jednak nadzieję, że Justyna Steczkowska rozwali system
Wokalistka zapewnia, że mocno kibicuje Justynie Steczkowskiej w drodze po zwycięstwo w 69. Konkursie Piosenki Eurowizji w Szwajcarii. I choć te zmagania mają drugie dno i nie zawsze liczą się tylko umiejętności wokalne reprezentantów poszczególnych krajów, to Marta Wiśniewska wierzy, że talent i potencjał polskiej gwiazdy będą ponad wszelkimi podziałami. Tancerka zaznacza też, że ona sama nie wzięłaby udziału w tym konkursie.
Konsument
Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.
Prawo
Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.