Komunikaty PR

NOWOŚĆ! Wnętrze w dobrym klimacie

2020-09-10  |  13:00
Biuro prasowe
Do pobrania TECE ( 0.13 MB )

Optymalna temperatura w domu ma istotny wpływ na samopoczucie mieszkańców. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiedni klimat wnętrza – bez względu na porę roku. Właścicielom podłogówki pomogą w tym rozwiązania sterujące. Nowością w ofercie firmy TECE są kontrolery programowalne z funkcją grzania i chłodzenia. Dzięki nim, w grze „ciepło-zimno”, zawsze wygrywa komfort użytkowników.

Ogrzewanie podłogowe ma wiele zalet. Aby jednak móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności, niezbędne są rozwiązania, które pozwolą na swobodę programowania optymalnej temperatury w mieszkaniu. Odpowiedzią firmy TECE są cztery nowe modele kontrolerów TECEfloor z dotykowym wyświetlaczem TFT.

Ciepło-zimno

Każdy z nich oferuje różny zakres możliwości w obszarze sterowania podłogówką. Wariant podstawowy to T-CKS Standard z funkcją grzania, natomiast w opcji T-CKS/W Standard Wi-Fi wbudowano dodatkowo moduł umożliwiający zdalną kontrolę nad całym systemem. Bardziej wymagający użytkownicy docenią z kolei modele T-CKC Clima oraz T-CKC/W Clima Wi-Fi. Jak sama nazwa wskazuje, ich funkcjonalność – w porównaniu do wariantów standardowych – poszerzono o opcję chłodzenia. W obu modelach znajdziemy także czujnik wilgotności, a w drugim dodatkowo moduł Wi-Fi.

Pod kontrolą

Urządzenia pozwalają na ośmiokrotną zmianę temperatury w ciągu doby. Charakteryzują się także minimalistyczną estetyką, dzięki czemu dyskretnie wkomponują się w aranżację wnętrza.

Ich wymiary to 75 mm x 95 mm x 20 mm.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.