Komunikaty PR

Nowy katalog produktów Radaway jest już dostępny

2021-07-23  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku, to również czas remontów. Pamięta o tym Radaway – producent nowoczesnych kabin prysznicowych, który dla klientów przygotował właśnie nowe propozycje i katalog na sezon 2021/2022. Co pojawiło się w ofercie?

Nowy katalog Radaway to wiele nowości oraz dodatkowych rozwiązań, które pozwolą na jeszcze lepsze dopasowanie produktów do łazienek oraz gustów klientów. 

 

Jedną z najistotniejszych zmian jest pojawienie się nowej usługi umożliwiającej wykonanie oryginalnego, wielobarwnego nadruku na szkle. Print Radaway dostępny jest prawie we wszystkich seriach kabin prysznicowych, drzwi wnękowych, jak i parawanów nawannowych. Usługa daje niemal nieograniczone możliwości kolorystyczne oraz techniczne, dzięki czemu każdy ma szansę urozmaicić design wybranego produktu względem własnych upodobań. 

 

Oferta uzupełniona została też o nowe kabiny prysznicowe. Do serii Nes dołączyły modele walk-in w wersji chrom i czarnej oraz Modo New Walk-in w kolorze złotym. Te dwie nowości to ukłon w stronę aktualnych trendów i zyskujących wciąż na popularności kabin otwartych. Kolekcję Nes poszerzono dodatkowo o nowe warianty szkła – Frame z czarną ramą oraz Factory z czarnymi szprosami. O możliwość wyboru tego typu szyb wzbogacono także kabiny Idea. Co więcej, ta seria rozbudowana została o nowe wersje – narożną KDS oraz przyścienną KDJ+S w dwóch kolorach profili (czarnym i chrom). 

 

Radaway dbając o najwyższą jakość i komfort użytkowania produktów, wprowadził też innowacje udoskonalające znane już i lubiane serie. Przykładem są zmiany w kolekcjach TorrentaEos Carena. W przypadku kabin i drzwi Torrenta zwiększona została wysokość szyby do 1950 mm. Produkty te posiadają również nowy metalowy uchwyt oraz nowy system mocowania do ściany. Podobne zmiany nastąpiły w serii Eos, w której metalowy uchwyt został dodatkowo wyposażony w element z tworzywa TPE zapobiegający uderzaniu drzwi o szybę lub ścianę. W kabinie wykorzystano też nowy system montażu ścianki stałej do ściany. Z kolei w modelu Carena KDJ zastosowano nowy sposób połączenia frontu kabiny ze ścianką boczną. Wszystkie zmiany powodują, że produkty są jeszcze wygodniejsze i lepiej się prezentują. 

 

Nowy katalog znaleźć można na stronie internetowej: https://www.radaway.pl/katalog-produktow-2021-2022/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Konkurs! Do wygrania Femaltiker Plus oraz poduszka do spania i karmienia piersią Biuro prasowe
2021-09-21 | 11:00

Konkurs! Do wygrania Femaltiker Plus oraz poduszka do spania i karmienia piersią

Portal supermamy.pl wraz z marką Femaltiker (NutroPharma) organizuje konkurs, którego adresatkami są kobiety w ciąży. Tematyka konkursu nawiązuje do prawidłowej diety w trakcie
Dom Castorama prezentuje katalog Dekoracje. To mi pasuje!
2021-09-21 | 09:00

Castorama prezentuje katalog Dekoracje. To mi pasuje!

Z myślą o aktualnych potrzebach klientów, Castorama przygotowała nową ofertę produktów do aranżacji wnętrz. Na łamach katalogu „Dekoracje. To mi pasuje!”,
Dom Czy rolety wewnętrzne materiałowe dopasują się do każdego kształtu okien?
2021-09-21 | 01:00

Czy rolety wewnętrzne materiałowe dopasują się do każdego kształtu okien?

Czy rolety wewnętrzne materiałowe dopasują się do każdego kształtu okien?   Tym, co nadaje bryle budynku szczególnego wyglądu, a we wnętrzu stanowi o odpowiednim

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Kampania „Masz Wybór”

Media

Muzyka

Zespół Kombii: Wielu naszych fanów twierdzi, że „5” to nasz najlepszy album. Jesteśmy dumni z tego krążka i nic byśmy na nim nie zmienili

Po pięciu latach przerwy, na początku września, zespół Kombii zaprezentował fanom swoją płytę zatytułowaną „5”. Pracę nad nią znacznie opóźniła pandemia, jednak na taki efekt warto było czekać nieco dłużej. Waldemar Tkaczyk i Grzegorz Skawiński zaprosili do projektu dwóch producentów, co zaowocowało dwiema odsłonami brzmienia. Jedna część ewidentnie nawiązuje do lat 80. i jest mocno elektroniczna, a druga – bardziej gitarowa, pop-rockowa. Muzycy przekonują, że swobodnie poruszają się w obu stylach, dlatego ten eksperyment uważają za jak najbardziej udany.

Konsument

Polacy postrzegają podgrzewacze tytoniu jako zamiennik papierosa. Sięgają po nie, bo nie chcą zrywać z nałogiem [DEPESZA]

Podgrzewacze tytoniu są dla palaczy w Polsce najbliższym substytutem tradycyjnych papierosów – wynika z badania Maison & Partners dla Federacji Konsumentów. Wpływa na to podobny wygląd paczki z wkładami, ich zapach i smak tytoniu. Badani konsumenci, którzy sięgają po podgrzewacze, na ogół nie zamierzają definitywnie rozstawać się z nałogiem, ale szukają mniej szkodliwego zastępnika dla klasycznego „dymka”. Częściej to e-papierosy są traktowane jako pierwszy krok do całkowitego rzucenia palenia.