Komunikaty PR

Nowy kompaktowy i stylowy oczyszczacz powietrza Samsung AX32 z łącznością WiFi

2022-11-22  |  14:30
Biuro prasowe

Skuteczny oczyszczacz powietrza to konieczność, szczególnie w okresie smogowym. Jednak dotychczas, w niewielkich pomieszczeniach w domu, nie zawsze mogliśmy go zastosować. Z myślą o tym Samsung wprowadził do swojej oferty oczyszczacz AX32 z łącznością WiFI, który wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, nie ustępując pozostałym modelom pod względem funkcjonalności i wygody obsługi.

Zbyt duży oczyszczacz, gdy zastosujemy go w niewielkim pomieszczeniu, może nie tylko spowodować nadmierny ruch powietrza, ale także zająć zbyt wiele miejsca. Oczyszczacz Samsung AX32BG3100GGEU stanowi w takiej sytuacji idealne rozwiązanie, ponieważ zaprojektowano go specjalnie dla powierzchni wynoszących do 41m2. W przypadku tego modelu nie ma jednak mowy o kompromisach – w parze z niewielkim rozmiarem i stylowym designem idzie łączność WiFi oraz współpraca z aplikacją SmartThings, umożliwiającą zdalną obsługę urządzenia.

Kompaktowy i skuteczny

Niech rozmiar nikogo nie zmyli. Ten niewielki, ważący zaledwie 6,9 kg oczyszczacz powietrza z wielowarstwowym, wysokowydajnym systemem oczyszczania, łącznością Wi-Fi oraz 4-kolorowym wskaźnikiem zanieczyszczenia powietrza, posiada potężne możliwości. Nasze płuca poczują ulgę niemal od razu, co przełoży się na lepsze samopoczucie w dzień oraz bardziej efektywny sen. 

Dzięki 3-stopniowej filtracji usuwa on z powietrza aż do 99,97% mikrocząsteczek*. Filtr wstępny wyłapuje kurz, węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy, a filtr ultra drobnego pyłu zatrzymuje cząsteczki PM 2.5. Co więcej, czujniki pyłu oceniają jakość powietrza w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowują do niej pracę urządzenia. W ten sposób mamy optymalne warunki do życia, bez wysiłku i przy niższym zużyciu energii.

Wskaźnik wyraźnie pokazuje wyniki za pomocą światła LED z 4 wariantami kolorystycznymi, dzięki czemu łatwo możemy sprawdzić jakość powietrza w domu. Urządzenie oferuje również tryb nocny, który doskonale sprawdzi się podczas naszego snu. W trybie nocnym urządzenie zmniejsza prędkość pracy wentylatora, dzięki czemu pracuje naprawdę cicho (nawet 18 db).

Wygodny i elegancki

Istotny atut stanowi możliwość połączenia Wi-Fi, a tym samym wsparcie aplikacji SmartThings i Home Care Wizard (SmartThings Service)**. Umożliwia ono zdalne uruchomienie lub wyłączenie oczyszczacza, zmianę trybów oraz sprawdzenie poziomu zanieczyszczenia powietrza. Przy pomocy aplikacji możemy także ustawić harmonogram pracy urządzenia, by działało ono w zgodzie z naszym planem dnia.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GGEU jest niezwykle łatwy w utrzymaniu. Posiada przedni wlot powietrza, dzięki czemu nie musimy go odsuwać od ściany, aby dostać się do filtra. Co więcej, o konieczności wymiany filtra poinformuje nas wskaźnik znajdujący się na wyświetlaczu***. Stan zużycia filtra sprawdzimy także wygodnie w aplikacji SmartThings. Zmywalny filtr wstępny wymaga tylko okresowego czyszczenia, a filtr ultradrobnego pyłu i dezodoryzujący możemy szybko i łatwo wymienić.

Jego minimalistyczny sześcienny kształt zajmuje minimalną przestrzeń, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu. Praktyczny design oczyszczacza charakteryzuje się również gładkimi zaokrąglonymi narożnikami i delikatnym wzorem na przednim panelu, dzięki czemu harmonijnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LInrZDzher8

 

Więcej informacji o oczyszczaczu powietrza AX32BG3100GGEU znajdziesz na stronie: https://www.samsung.com/pl/air-care/air-purifier/ax3100-ax32bg3100ggeu/

 

*Testowany na nośniku filtracyjnym zbierającym kurz z tlenku cynku dla Staphylococcus aureus (ATCC 6538) i Klebsiella pneumoniae (ATCC 4352) i zmniejszył wzrost tych bakterii do 99,9% w FITI Testing & Research Institute w Korei.

 ** Kompatybilny z urządzeniami z systemem Android 11 lub nowszym oraz Samsung Galaxy z One UI 3.1 i nowszym lub iOS 12.0 lub nowszym / iPhone 6 lub nowszym / iPad mini2 lub nowszym. Każde urządzenie musi być podłączone do Wi-Fi lub innej sieci bezprzewodowej. W celu współdziałania poprzez SmartThings wszystkie urządzenia powinny być zarejestrowane na jednym koncie Samsung Account. Dostępne technologie, funkcje i cechy mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Obrazy urządzeń i ekranów symulowane w celach poglądowych. [Wymagania aplikacji]

 *** Zalecana wymiana filtra co 6 do 12 miesięcy. Żywotność filtra zależy od jakości powietrza w pomieszczeniu, w którym pracuje, oraz od tego, jak długo jest włączony. Filtry sprzedawane są oddzielnie.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Sposób na piękną i estetyczną jadalnię Biuro prasowe
2024-08-08 | 14:00

Sposób na piękną i estetyczną jadalnię

Jadalnia to miejsce, gdzie przecinają się ścieżki wszystkich mieszkańców domu, a posiłek przy wspólnym stole pomaga zacieśniać rodzinne więzy. Tak jak estetyczny wygląd
Dom Mała łazienka w ponadczasowym stylu: kamień naturalny czy płytki gresowe?
2024-08-08 | 10:00

Mała łazienka w ponadczasowym stylu: kamień naturalny czy płytki gresowe?

Aranżacja małej łazienki może być wyzwaniem, ale jednocześnie stanowi doskonałą okazję do stworzenia wnętrza pełnego charakteru i elegancji. Materiały wykończeniowe i detale
Dom Miliony ludzi, miliony domów, różne łazienki – każda z nich zasługuje na odpowie
2024-08-08 | 01:00

Miliony ludzi, miliony domów, różne łazienki – każda z nich zasługuje na odpowie

W Polsce żyją miliony ludzi, w milionach domów i mieszkań i nieskończoną liczbą różnych łazienek. Duże, średnie, małe, te z oknem czy wąskie – każda z nich jest

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.