Komunikaty PR

O Tatuśku! Co za smak.

2022-06-23  |  15:00

Wybuchowy smak słonej granoli, którą wypieka się z duetem popularnych serów to nie byle co! Co powiesz na Cheddar z orzechami pekan lub Red Leicester z płatkami owsianymi? My już wiemy. Ale czy twój tata się dowie? Mówimy przecież o wyjątkowy przysmaku na Dzień Ojca! I oczywiście tylko ze zdrowych składników, żeby Tata przez przypadek nie przybrał na wadze i nadal był w formie.

Nasza mieszanka to prawdziwy konkret – słona, wypiekana w piecu granola z płatkami owsianymi, prażonymi orzechami laskowymi, migdałami, siemieniem lnianym, orzechami pekan i pestkami dyni, a do tego najlepsze sery Cheddar i Red Liecester. A że w MixIt lubimy zaskoczyć to całość przełamaliśmy delikatną słodyczą syropu klonowego i syropu z agawy. Brzmi dobrze? Bo jest dobrze!

Mimo, że tuba wręcz puchnie od tych dobroci to z pewnością nie grozi to Tacie, któremu zaserwujemy taką przekąskę lub śniadanie. No, chyba że spuchnie z dumy! Pamiętajcie, że słona granola z pieczonym serem to nie tylko bomba smaku. To również samo zdrowie – masa witamin i minerałów, zdrowe tłuszcze, błonnik, mikro i makroelementy. Niezależnie czy Twój Tata jest mechanikiem, kierowcą, księgowym, nauczycielem czy trenerem – pewnie rzeczy są niezmienne i z pewnością należy do nich fakt, że zasługuje on na to, co najlepsze.

Słona granola z pieczonym serem to najlepszy wyraz Twojej miłości do Taty – podarowując mu ją dajesz jednocześnie zdrowie, dobre samopoczucie, dawkę naturalnej energii i gwarancję silnej, męskiej figury. Czy możesz dać coś lepszego tak ważnej osobie? Owszem... szczery i pełen miłości uścisk, ale z tym doskonale poradzisz sobie już bez nas!

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Dla prawdziwych koneSERów – wyjątkowy Senator Emmentaler od SM Mlekpol Biuro prasowe
2022-07-01 | 12:00

Dla prawdziwych koneSERów – wyjątkowy Senator Emmentaler od SM Mlekpol

Wyjątkowy smak oraz aromat, z charakterystyczną orzechową nutą i dużą liczbą oczek. Taki właśnie jest ser Senator Emmentaler od SM Mlekpol. To nowość na półce serów
Żywienie 4 prozdrowotne właściwości mleka, które absolutnie musisz znać
2022-06-30 | 13:02

4 prozdrowotne właściwości mleka, które absolutnie musisz znać

Mleko jest naszym pierwszym pożywieniem kiedy przychodzimy na świat i pozostaje składnikiem diety ludzi od wieków. Nie może to dziwić, skoro jest tak pożywne, smaczne i ma
Żywienie Rabarbar, bób, maliny – z warzywniaka Lokalnego Rolnika
2022-06-30 | 11:00

Rabarbar, bób, maliny – z warzywniaka Lokalnego Rolnika

Wreszcie w naszych kuchniach robi się kolorowo, aromatycznie i naprawdę smacznie. A to wszystko za sprawą sezonowych plonów z ogródków i sadów: kalarepy, kalafiora,

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Film

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Konsument

Ostatni dzień na złożenie deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Spóźnienie może skutkować grzywną

Właścicielom i zarządcom nieruchomości został już tylko jeden dzień, żeby złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i wskazać w niej swoje źródło ogrzewania. Ci, którzy nie dopełnią tego obowiązku, muszą się liczyć z karą grzywny. Trzeba też pamiętać, że obowiązkiem zgłoszenia do CEEB są objęte wszystkie budynki – mieszkalne i niemieszkalne – wybudowane i oddane do użytkowania przed styczniem 2022 roku. 

Partner serwisu