Komunikaty PR

Odkryj moc koloru z ARTU podczas Warsaw Home w PTAK EXPO

2024-10-18  |  10:50
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Już 23 – 26 października najwięksi producenci i dystrybutorzy wyposażenia wnętrz zachwycą zwiedzających tragi Warsaw Home swoimi nowościami produktowymi. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć marki ARTU, która na stoisku E4.35 odkryje przed wszystkimi niesamowitą moc płynącą z koloru.

Znana ze współpracy ze światowej renomy projektantami, jak Moritz Putzier czy Pablo Regaño, ponadczasowego i uniwersalnego wzornictwa oraz wysokiej jakości wykonania marka ARTU dostarcza na rynek sofy, krzesła, stołki i stoły, które łączą funkcjonalność z estetyką. Meble ARTU są wzorem współczesnego wzornictwa meblowego. Starannie wykonanym, stylowym, a zarazem nowoczesnym przedmiotem, który podnosi rangę każdej przestrzeni, zarówno publicznej, jak i mieszkalnej. Płynnie łącząc innowację z wyrafinowaniem, wyznaczają nowe standardy dla wymagających entuzjastów nowoczesnego stylu życia. Przekonać się o tym będzie można podczas tegorocznej edycji Warsaw Home w EXPO PTAK – 23-26 października, gdzie na stoisku E4.35 marka zaprezentuje swoje kultowe już produkty, jak i nowości poszerzające portfolio. Wszystko to w ekscentrycznej, barwnej oprawie, która w pełni oddaje nowoczesny charakter mebli ARTU.

Jakie zatem produkty będziemy mogli obejrzeć na żywo? To z pewnością zaprojektowane przez Pablo Regaño krzesło Cesto, którego wyjątkowy kształt, inspirowany jak sama nazwa wskazuje koszem, idzie w parze z prostą, ergonomiczną konstrukcją, a także kultowe krzesło Lymmy projektu studia Levantin oraz krzesła i taborety z zaprojektowanej przez niemieckiego projektanta Moritza Putziera kolekcji Tap Tap w zupełnie nowej odsłonie. Te ostatnie przyciągają uwagę dzięki precyzyjnie wykonanym detalom i zabawnym wykorzystanym geometrycznym kształtom i proporcjom, które nadają każdemu elementowi niekonwencjonalny charakter.

Na stoisku Artu nie zabraknie też mebli tapicerowanych. Ten segment oferty marki dumnie reprezentować będą sofy i fotele, w tym także biurowe z serii Lover, w których nie sposób nie zakochać się od pierwszego wejrzenia. Zaprojektowana została przez hiszpańskiego projektanta Pablo Regaño, który zainspirował się do jej stworzenia obrazami i rzeźbami kolumbijskiego artysty Fernando Botero, a dokładnie jego obrazem „Lovers”. Dysproporcje obiektów w pracach Botera zostały wykorzystane w projekcie mebli, nadając przedmiotom kolekcji przyjemny, zaokrąglony kształt oraz szczególną miękkość i wygodę użytkowania. Uzupełnią je meble wypoczynkowe ze znanej i lubianej kolekcji Moss projektu Pavla Vetrova, której miękkie, opływowe kształty, inspirowane kamieniami i drewnem porosłymi mchem, zachęcają do zanurzenia się w ich przytulności.

Całość ekspozycji uzupełnią krzesła, krzesła barowe i półbarowe z zaprojektowanej przez Moritza Putziera serii Eddie oraz stoliki kawowe Beads. Eddie to nowoczesne i stylowe krzesła do codziennego użytku. Dzięki możliwości układania w stosy i wygodnemu siedzisku koncepcja krzesła dostosowuje się do nowoczesnego środowiska życia, dzięki czemu jest prawdziwie wszechstronnym rozwiązaniem do domu, ale także do biur lub przestrzeni publicznych. Miękki język designu sprawia, że krzesło jest przyjaznym i lubianym towarzyszem, który dobrze komponuje się z różnymi scenariuszami pomieszczeń, czego najlepszym przykładem będzie koncepcja ekspozycyjna stoiska ARTU na Warsaw Home, na które już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy.

Więcej na: www.artu.works

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.