Ogrzewanie podłogowe - płyta systemowa z wypustkami
Prawidłowo wykonana instalacja zapewnia komfort cieplny i bezawaryjność systemu przez długie lata. Doświadczenie i fachowa wiedza wykonawcy to jednak nie wszystko. Równie ważny jest dobór odpowiednich komponentów i solidnych rozwiązań. Wśród nich warto wskazać na płyty systemowe z wypustkami, które gwarantują szczelność, solidność i stabilność połączeń.
Przemyślany produkt to łatwość instalacji, brak konieczności użycia specjalistycznych narzędzi oraz prosta i bezstresowa praca dla wykonawcy. Dotyczy to także systemów ogrzewania podłogowego, których montaż wymaga fachowej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i komfortowi instalatorów, firma TECE poszerzyła ofertę asortymentu ogrzewania podłogowego.
Płyty systemowe z wypustkami TECEfloor montowane są na odpowiednio dobranej izolacji i przeznaczone są dla rur o średnicach 14-17 mm. Przemyślana konstrukcja oraz 6 cm rozstaw sprawiają, że układanie elementów rozprowadzających ciepło staje się komfortowe i pozbawione ryzyka błędu. Płyty TECEfloor to stabilność ich połączeń i solidność mocowania rur. Rozwiązanie to stanowi także skuteczne uszczelnienie, chroniące przed wilgocią. Montaż płyty nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.
W skład systemu wchodzą także elementy uzupełniające o szerokości 900 mm, przeznaczone do układania np. w otworach drzwiowych i przejściach.
Wymiary płyty: 840 x 1440 mm

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.