Komunikaty PR

Okap jak designerska lampa

2020-07-03  |  13:00
Biuro prasowe

Gdy coraz częściej decydujemy się na otwartą przestrzeń dzienną, połączoną z kuchnią, bardziej dostrzegamy istotną rolę okapu odprowadzającego opary. Dlatego to właśnie tu wyjątkowo liczy się najnowsza technologia, jakość i przykuwające wzrok wzornictwo. Designerskie, sufitowe modele marki NOVY dostępne w Comitor, oszczędzają miejsce i do złudzenia przypominają nowoczesne, minimalistyczne lampy.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, okapy sufitowe NOVY niezwykle szybko pochłaniają parę, wilgoć, zapach oraz dym. Ich zaletą jest bardzo wydajny wyciąg, dlatego świetnie pełnią swoją funkcję w każdej kuchni – nawet tej o bardzo dużym metrażu.

„Chmura” nad głową

Projektanci eleganckich okapów marki NOVY nie ustają w poszukiwaniu najskuteczniejszych rozwiązań do odprowadzania oparów i zapachu. Dlaczego? Bo gotować w obecnych czasach można i trzeba komfortowo. Tym bardziej, że w kuchni spędzamy coraz więcej czasu. Eleganckie linie oraz kompaktowe wymiary białej i czarnej serii okapów Cloud, przekładają się na czystą
formę, a także gwarantują optymalną wydajność urządzenia. „Wyciszona obudowa” kryje dwa silniki, które zapewniają doskonały przepływ powietrza i maksymalne wychwytywanie oparów. Subtelna taśma LED wzdłuż całej krawędzi okapu gwarantuje równomierne rozprowadzenie światła nad powierzchnią gotowania, co zwiększa komfort pracy. Możliwość regulacji natężenia i barwy światła pozwala dostosować je do wymagań użytkownika, a także do klimatu i wystroju wnętrza. Okap Cloud wystarczy przykręcić do sufitu, bez konieczności wycinania w nim otworów.

W symbiozie z oświetleniem

Kuchnia to dziś zdecydowanie coś więcej niż tylko miejsce do gotowania. Multifunkcjonalna przestrzeń wymaga nowoczesnych rozwiązań, takich jak okap Mood marki NOVY. Prosty montaż do sufitu i brak wylotu powietrza pozostawiają architektom dużo swobody przy projektowaniu kuchni. System zawieszenia Mood jest niemal niewidoczny i nie ogranicza poczucia przestrzeni. Projektanci NOVY zadbali nie tylko o elegancką formę i ciekawy design. Okapy Mood cechuje również wyjątkowo cicha i wydajna praca, dzięki dwóm energooszczędnym silnikom. Filtry typu monoblock skutecznie pochłaniają zapachy, a umieszczone po obu stronach urządzenia filtry przeciwtłuszczowe, przechwytują cząsteczki tłuszczu. Okapy serii Mood dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i szarym, dzięki czemu łatwo wkomponować urządzenie w wystrój wnętrza. Wyposażono je również w innowacyjny system oświetlenia, który pozwala dostosować natężenie oraz barwę światła do indywidualnych potrzeb. Funkcja przygaszania umożliwia stopniowe włączanie i wyłączanie świateł. Wszystko to sprawia, że ten niezwykle stylowy okap pozwala kuchni w pełni rozkwitnąć.

Wpisany w klimat wnętrza

Niebanalny, elegancki design oraz pełną symbiozę oświetlenia i skutecznej recyrkulacji odnajdziemy także w okapach serii Zen. Posiadacze otwartych kuchni szczególnie docenią niezwykle cichą pracę, nawet przy najwyższej mocy urządzenia. Ledowe oświetlenie w połączeniu z dyskretnym systemem zawieszenia oraz prostą, minimalistyczną formą okapu dodaje lekkości kuchennym wnętrzom. Okap Zen sprawdzi się zwłaszcza w nowocześnie zaaranżowanych przestrzeniach. Dwie wersje: ze światłem neutralnym białym lub ciepłym białym, pozwalają dopasować urządzenie do klimatu wnętrza. System recyrkulacyjny w standardzie umożliwia zastosowanie okapu w pomieszczeniach, w których odprowadzenie oparów nie jest możliwe oraz w domach energooszczędnych.

Ciche i skuteczne, a przy tym wysmakowane wzorniczo okapy belgijskiej marki NOVY pomagają spełnić marzenie o funkcjonalnej i nastrojowej kuchni, w której możemy (mimo działających w tle urządzeń) bez zakłóceń rozmawiać z bliskimi.

Więcej informacji na www.comitor.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Spektakularne spieki kwarcowe Dekton Avant-Garde od Cosentino! Biuro prasowe
2020-08-06 | 15:20

Spektakularne spieki kwarcowe Dekton Avant-Garde od Cosentino!

Premierowe wzory wielkoformatowych płyt Dekton, stworzonych z naturalnego kwarcu, szkła i porcelany, to seria trzech ekskluzywnych i bardzo wyrazistych odcieni: Laurent, Helena i
Dom Hotelowa rzeczywistość post-COVID – czego oczekujemy dziś od łazienek?
2020-08-06 | 11:30

Hotelowa rzeczywistość post-COVID – czego oczekujemy dziś od łazienek?

Po kilku tygodniach przymusowego lockdownu, z początkiem lata Polacy ruszyli odkrywać uroki własnego kraju. Turystyczne miejscowości nie narzekają na brak gości, tegoroczne wakacje
Dom MAJSTER-POL dołącza do kampanii #zostanwpolsce
2020-08-05 | 16:28

MAJSTER-POL dołącza do kampanii #zostanwpolsce

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i na świecie mocno oddziałuje na gospodarkę, co z kolei bezpośrednio przekłada się na rodzime firmy i przedsiębiorstwa, często rzutując na ich

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Gwiazdy

Anna Korcz: Jurata jest najpiękniejsza na świecie. Skradła moje serce i przyjeżdżam tu od 30 lat

Aktorka tłumaczy, że ze wszystkich miejscowości położonych nad Morzem Bałtyckim Juratę darzy szczególnym sentymentem. Anna Korcz bardzo często ją odwiedza, w konsekwencji z łatwością zauważa zmiany, jakie zachodzą w zagospodarowaniu tamtejszego terenu. Otwarcie przyznaje, że nie wszystkie jej się podobają. Zaznacza, że estetyką nowo powstałych budowli często rządzi przypadek. To czyni zabudowę dużo mniej spójną i w rezultacie negatywnie wpływa na wygląd miasta.

 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Zdrowie

Michał Piróg: Kobiety chore na raka w ostatniej kolejności myślą o sobie. Chcą wyzdrowieć przede wszystkim dla dzieci

Tancerz wziął udział w tegorocznej edycji kampanii społecznej Dotykam = Wygrywam, której głównym celem jest profilaktyka raka piersi. Tłumaczy, że przez udział w akcji chce przede wszystkim wesprzeć swoje koleżanki, kobiety z rodziny i bliskie mu osoby, które borykają się z chorobą. Michał Piróg zwraca uwagę, że diagnoza zmienia w życiu kobiety i jej rodziny priorytety. Zauważa także, że podczas leczenia niezwykle ważne jest pozytywne myślenie. Patrzenie w przyszłość z optymizmem może nie tylko pomóc w kryzysowych momentach, lecz także realnie wpłynąć na przebieg choroby.

Teatr

Katarzyna Pakosińska: W trudnych czasach kulturę zawsze zostawia się na koniec. Artyści nie wiedzą, jak będzie wyglądać ich sytuacja

Aktorka tłumaczy, że wielomiesięczna pandemia bardzo dotkliwie wpłynęła na sektor kultury. Pozbawieni pracy artyści nie mogli liczyć na wsparcie, a ich sytuacja mimo upływu czasu nadal pozostaje trudna. Mimo wyraźnego kryzysu działania związane z usprawnieniem instytucji kulturalnych nadal nie są doprecyzowane. To powoduje, że aktorzy i muzycy zaczynają obawiać się o swoją przyszłość. Katarzyna Pakosińska pociesza jednak kolegów i koleżanki z branży. Tłumaczy, że nie należy tracić nadziei, ponieważ myśląc pozytywnie, można wiele zyskać.