Komunikaty PR

OLE! Pastena pasta z suszonych pomidorów – słoiczek niezwykłego smaku i aromatu

2020-03-03  |  10:23
Biuro prasowe

Kluczem do stworzenia tak wyjątkowej kompozycji są aromatyczne suszone pomidory oraz delikatny olej, dzięki którym pasta wyróżnia się wśród innych pomidorowych przysmaków. Propozycja marki OLE! - Pastena pasta z suszonych pomidorów sprawdzi się doskonale w formie bazy do sosów niezbędnych do przygotowania dań makaronowych lub pizzy.

Produkt może być wykorzystywany zarówno do przygotowywania dań na zimno, jak i na ciepło. Warto skosztować go w formie pasty do smarowania pieczywa, jako nadzienie do bułeczek, ciasta francuskiego lub wytrawnych naleśników.

Dodanie pasty z suszonych pomidorów do potraw mięsnych, domowych wypieków, sosów
czy zapiekanek nada im wyrazistego smaku i wypełni Twoją kuchnię pięknym, pomidorowym aromatem, który przyciągnie niejednego (nie tylko głodnego) domownika.

Sprawdź też pozostałe propozycje warzywnych przysmaków przygotowanych przez OLE! Bogata linia suszonych pomidorów, różne warianty czosnków czy aromatycznych kaparów w oleju zapewnią Twoim potrawom oryginalność i niebanalność smaków. Wykorzystując w kuchni warzywne przysmaki OLE! jedynym ograniczeniem do stworzenia nowych, niebanalnych dań będzie wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Więcej na: www.wole-ole.pl

Pastena pasta z suszonych pomidorów OLE!

Pojemność: 250ml

Cena: około 7 zł

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE Biuro prasowe
2025-06-30 | 06:00

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy pestycydy wracają na nasze stoły? Najnowszy raport rzuca światło na poważne niespójności w polityce rolnej i handlowej Unii Europejskiej. Analiza wskazuje, że mimo
Żywienie Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?
2025-06-26 | 15:00

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Pieczarki to jedne z najczęściej wybieranych grzybów w polskich domach – są delikatne w smaku, łatwe w przygotowaniu i dostępne przez cały rok. Ale
Żywienie Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
2025-04-29 | 06:00

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów

Problem z odróżnieniem piw alkoholowych i bezalkoholowych, potrzeba wyraźnego zróżnicowania opakowań dla obu wariantów oraz całkowity zakaz reklamy

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.