Komunikaty PR

Patrycja Markowska i Cleo odpowiedzą na pytania fanów podczas spotkań online

2022-05-13  |  15:02
Biuro prasowe

Już w przyszłym tygodniu w ręce słuchaczy trafią najnowsze albumy dwóch polskich wokalistek – Patrycji Markowskiej i Cleo. Artystki będą świętować wydanie płyt wraz z fanami podczas spotkań z cyklu Premiera online. W studiu Empiku zdradzą muzyczne inspiracje, które towarzyszyły im podczas nagrań oraz odpowiedzą na pytania internautów.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Organizatorzy zachęcają również widzów do nagrywania pytań do gości Premier online lub oryginalnych pozdrowień w formie krótkich video. Takie materiały należy przesłać na adres premiera@empik.com. Wybrane filmy zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody.

Patrycja Markowska – poniedziałek, 16 maja, godz. 18:00

Po trzech latach przerwy Patrycja Markowska powraca z albumem „Wilczy pęd”. Z tej okazji, podczas spotkania w studiu Empiku wokalistka zdradzi kulisy nagrywania nowego materiału i odpowie na pytania fanów. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Album „Wilczy pęd” promuje singiel o tym samym tytule, wyrażający wolność, hart ducha oraz powrót do hipisowskich korzeni i autentycznego grania, pełnego pasji i dzikości. Utwór to próbka całej płyty. Na krążku usłyszymy muzykę akustyczną i nieskrępowaną, a jednocześnie eklektyczną, z elementami popu, nadającymi całości współczesny charakter.

Na płycie nie zabraknie gości. W duecie z Patrycją zaśpiewali: Dawid Karpiuk, Robert Gawliński, Grzegorz Markowski, L.U.C. i Bisz.

Na spotkanie z artystką zapraszają Empik wraz z Agora S.A. i Going. 

Cleo – wtorek, 17 maja, godz. 18:00

Już 20 maja na półki sklepów i do serwisów streamingowych trafi najnowsza płyta Cleo „VinyLOVA”. Jeszcze przed premierą albumu słuchacze będą mieli szansę zadać artystce pytania podczas spotkania z cyklu Premiera online. Rozmowę z piosenkarką poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Poza takimi przebojami jak „Za krokiem krok”, „Kocham” czy „Bratnie dusze” w duecie z Dawidem Kwiatkowskim (w sumie ponad 120 milionów wyświetleń na YouTube) na albumie „VinyLOVA” znajdzie się wiele nowych propozycji – melodyjnych kompozycji i nowoczesnych brzmień. Płyta zawiera 12 piosenek w klimacie lat 40., 50., 60., 70. i 80. Spójna stylistyka wydawnictwa pozwala śmiało nazwać je concept albumem.

Na spotkanie z Cleo zapraszają Empik wraz z Musicom, e-Muzyka oraz Going.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Karin Ann prezentuje nowy singiel. Premiera utworu „poison apple”! Biuro prasowe
2022-05-27 | 15:00

Karin Ann prezentuje nowy singiel. Premiera utworu „poison apple”!

 Za tydzień zaczyna koncerty z Imagine Dragons i Yungblud! Przed trasą postanowiła uraczyć słuchaczy nowym singlem. Karin Ann i jej najnowszy utwór "poison apple” to
Muzyka Rekordowy koncert na instrumentach z recyklingu
2022-05-27 | 07:00

Rekordowy koncert na instrumentach z recyklingu

Zbuduj z nami instrument! Wybij z nami rekord! Tak brzmi hasło Rekordu Polski na najwięcej osób grających na instrumentach z recyklingu jednocześnie.  Wydarzenie odbędzie się
Muzyka Artystka z Ukrainy jednym z gości Festiwalu Kultur Świata Globaltica
2022-05-26 | 16:00

Artystka z Ukrainy jednym z gości Festiwalu Kultur Świata Globaltica

Już 14 lipca odbędzie się inauguracyjny koncert Festiwalu Globaltica. Multikulturowa uczta muzyczna zanurzona w oryginalnych dźwiękach, egzotycznych rytmach i nietuzinkowej formie to nie

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Uroda

Natalia Gryglewska: W grudniu prawdopodobnie będę reprezentowała nasz kraj w kolejnym konkursie Miss Świata

Z racji dzierżonego tytułu Natalia Gryglewska bierze udział w różnych projektach zawodowych, kampaniach reklamowych, akcjach społecznych i imprezach branżowych. 27 maja we Włocławku odbędzie się finał Miss Polonia 2021/2022, podczas którego przekaże ona bursztynową koronę swojej następczyni, a sama z kolei zacznie przygotowania do udziału w wyborach Miss Świata, które prawdopodobnie odbędą się w tym roku już po raz drugi. Jeśli chodzi o czas wolny, to modelka najchętniej spędza go aktywnie, bo jak przyznaje – sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

 

Teatr

Ewa Ziętek: Mam wrażenie, że teraz do teatru przychodzi mniej ludzi. Z powodu wojny i drożyzny w sklepach liczą każdy grosz

Aktorka zauważa, że frekwencja w teatrach znów jest sporo mniejsza. I choć nie ma już obostrzeń związanych z pandemią, to nastroje społeczne pogorszyła wojna, która toczy się w Ukrainie, i wysoka inflacja. Ludzie mają więc kolejne powody do obaw i niepokoju, muszą także liczyć każdy grosz.

Seriale

Joanna Trzepiecińska: Rola Alutki przyniosła mi wielką sympatię publiczności. „Rodzina zastępcza” to był znakomity serial

Kilkanaście lat temu aktorka jako Alutka podbiła serca wielu osób i zdobyła dużą popularność. To było dla niej niezwykle miłe doświadczenie i również dziś nie kryje satysfakcji z tego, że jej bohaterka z „Rodziny zastępczej” tak zapadła widzom w pamięci. Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej ten serial śmiało można nazwać kultowym, bo ogląda go już kolejne pokolenie, a on nadal – między innymi dzięki świetnemu scenariuszowi – nie traci na aktualności.

Partner serwisu