Perły Ceramiki UE 2020 rozdane. 8 statuetek dla Ceramiki Paradyż
Made in PR
Wejnerta 26/2
02-613 Warszawa
m.madiuk|madeinpr.pl| |m.madiuk|madeinpr.pl
+48 607 404 460
https://madeinpr.pl/
Ceramika Paradyż po raz kolejny została wyróżniona w prestiżowym konkursie Perły Ceramiki UE. W tegorocznej edycji produkty firmy otrzymały aż 8 nagród. Wręczenie statuetek oraz indywidualne spotkanie z przedstawicielami odbyło się 16 lutego w Warszawie.
Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest nieprzerwanie od 2004 roku przez kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych. Od 2012 roku partnerem konkursu jest firma CAD Projekt K&A, a tegoroczna edycja odbywała się także pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP). Jego głównym celem jest promowanie produktów, które wyróżniają się jakością i unikatowym wzornictwem na rynku.
W tej edycji konkursu szczególnie doceniono pełną elegancji, wyjątkową kolekcję Wonderstone oraz nawiązującą do natury kolekcję Craftland o grafice spękanego drewna. Obie propozycje zdobyły po dwie statuetki: Perłę Ceramiki UE 2020 oraz Perłę Dystrybutorów 2020. Tytuł Perła Ceramiki UE 2020 otrzymały także inne ubiegłoroczne wdrożenia polskiego producenta. Wśród nich znalazły się wchodzące w skład inspirowanego cementem setu Home of Concrete kolekcje Granddust oraz Moondust. Nagrodzono także urzekającą grafiką deski kolekcję Wildland oraz kolekcję Smoothstone z najnowszego setu Home of Stone, inspirowanego szlachetnym kamieniem. Nagrody w imieniu firmy odebrały dr Anna Tępińska–Marcinek, współwłaścicielka i członkini Zarządu Ceramiki Paradyż oraz Aldona Chudzicka, dyrektor działu rozwoju produktu w Ceramice Paradyż.
- Jesteśmy dumni, że w tak trudnym roku jakim był 2020, udało nam się z sukcesem wprowadzić na rynek tak wiele wspaniałych kolekcji, które cieszą się ogromnym uznaniem klientów, partnerów biznesowych, ekspertów w dziedzinie wzornictwa oraz projektantów i architektów wnętrz. Wszelkie nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno firmie, jak i tworzonym przez nas produktom to zwieńczenie pracy całych zespołów oraz ogromna motywacja do dalszego działania - powiedziała Aldona Chudzicka, dyrektor rozwoju produktu w Ceramice Paradyż.
W ciągu ponad trzech dekad obecności na rynku Ceramika Paradyż była wielokrotnie nagradzana w najważniejszych polskich oraz międzynarodowych konkursach wzorniczych. Tylko w 2020 kolekcje polskiego producenta otrzymały między innymi tytuły Pereł Ceramiki UE, Bronze A’Design Award 2020, must have, Design dla Konesera, Dobry Wzór 2020 czy nominację do EDIDA (ELLE Decoration International Design Awards).

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maciej Pertkiewicz: Darek „Stolarz” szukał swojej drogi zawodowej i znalazł ją w Polsacie. Jest on dla programu bardzo cenną postacią
Architekt zaznacza, że praca przy realizacji programu „Nasz nowy dom” to dla niego nie tylko ciekawe doświadczenie zawodowe, ale także możliwość spotkania na swojej drodze różnych fachowców. Jedną z takich niezwykle zdolnych i kreatywnych osób jest niewątpliwie Darek „Stolarz”, który niedawno dołączył do popularnego formatu Polsatu. Maciej Pertkiewicz już dostrzega plusy tej współpracy i wierzy, że przed nimi jeszcze wiele nietuzinkowych projektów.
Handel
Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.
Problemy społeczne
Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.