Pierwsi turyści polecieli z Join UP! Polska na rajską Sri Lankę
24/7 Communication
Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
aleksandra.jasinska|247.com.pl| |aleksandra.jasinska|247.com.pl
500002427
https://247.com.pl/
Sri Lanka jest popularnym kierunkiem zimowym w ofercie Join UP!™ na wszystkich ośmiu rynkach, na których działa firma. W ramach oferty, touroperator zapewnia podróżnym nie tylko wyjątkowe wrażenia, ale także szeroki wybór wysokiej jakości hoteli, usytuowanych na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, z dostępem do pięknych plaż, przy których można surfować i nurkować.
Partnerem lokalnym Join UP! Polska jest firma Delux Holidays z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, która obsłużyła ponad 5 milionów turystów. Delux Holidays prowadzi 5 hoteli, wyróżnia się własną flotą pojazdów, całodobową pomocą dla turystów, profesjonalnymi polskojęzycznymi przewodnikami oraz zróżnicowanym programem wycieczek.
Z myślą o wygodzie turystów, lądowanie odbywa się na lotnisku Mattala, które jest mniej zatłoczone i położone w południowej części wyspy, bliżej kluczowych kurortów, takich jak Tangalle, Galle i Hikkaduwa. Zapewnia to podróżnym nie tylko komfort, ale i ułatwia korzystanie z wycieczek rozpoczynających się zaraz po przylocie na Sri Lankę.
Dla osób, które pragną połączyć eksplorację kraju z beztroskim leniuchowaniem na plaży, Join UP! przygotował kompleksowy program wycieczek (trwających od 2 do 6 dni), obejmujący zwiedzanie wszystkich najważniejszych i najpiękniejszych zabytków i atrakcji na wyspie, w tym także safari.
Sezon zimowy to idealny moment, aby odkryć uroki Sri Lanki. W tym okresie temperatura na wyspie waha się od 28 do 30 stopni w ciągu dnia, podczas gdy woda utrzymuje się na komfortowym poziomie 25 stopni Celsjusza. Zimą 2023/24, Join UP! Polska planuje zorganizować wakacje na Sri Lance dla 2000 turystów z Polski. Loty będą obsługiwane przez strategicznego partnera Join UP!™ - linie lotnicze SkyUp Airlines.
Malediwy drogie? Tak, ale tylko w resorcie!
Święta na stoku: dlaczego Polacy wybierają Austrię i Włochy?
SUN & SNOW dołącza do partnerów sieci handlowej Lidl
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Dom i ogród
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.