Płyta indukcyjna Hoover – niezawodny sprzęt do nowoczesnej kuchni
Firma Hoover prezentuje nową płytę indukcyjną, idealną dla osób, które chcą przyrządzać smaczne posiłki w krótszym czasie. Urządzenia Hoover H-HOB 500 umożliwiają zaawansowane i zdrowe gotowanie, zapewniają także funkcjonalność oraz ciekawy design.
Gotowanie pod pełną kontrolą
Zaawansowane możliwości, które oferuje płyta indukcyjna Hoover zdecydowanie ułatwią codzienne przygotowywanie dań. Dzięki funkcji niezależnego sterowania dotykowego można sprawdzić wszystkie ustawienia jednocześnie, zarządzając poziomem mocy każdej ze stref osobno (sterowanie jest bardzo wygodne, ponieważ odbywa się za pomocą intuicyjnego suwaka). Funkcja Power Management umożliwia indywidualne zarządzanie parametrami generowanej mocy i zaprogramowanie jej maksymalnego poboru (urządzenie można zatem bez problemu podłączyć do jednofazowej instalacji elektrycznej). Intuicyjny interfejs gwarantuje łatwy dostęp do szeregu przydatnych funkcji. Za pomocą sterowania dotykowego można wybrać strefę i ustawić moc, funkcję booster (umożliwia szybkie gotowanie z maksymalną mocą), timer, funkcję utrzymania ciepła i funkcję blokady dla dzieci. Płyta indukcyjna Hoover H-HOB 500 posiada również łączone pole bridge. Oznacza to, że można wykorzystywać do gotowania duże naczynia i wspólnie sterować pracą dwóch pól grzejnych, jak jednym. Urządzenie oferuje 9 poziomów mocy (dziesiątym jest funkcja booster).
Oprócz nowoczesnego designu, który z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym sprzętów do nowoczesnej kuchni, płyty indukcyjne Hoover H-HOB 500 posiadają także funkcję Wi-Fi. Użytkownicy, którzy chcieliby zarządzać domowymi obowiązkami z poziomu smartfona, docenią możliwości oferowane przez aplikację Hoover Wizard.
Płyty indukcyjne Hoover H-HOB 500 dostępne są w wybranych studiach mebli kuchennych
w cenie 1999 zł.
![Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli Biuro prasowe](/files/1947754062/lozko-kontynentalne-tebsilo,w_225,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
![Proste przyjemności na zimowe wieczory](/files/_uploaded/glownekonf_420841280,w_300,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Proste przyjemności na zimowe wieczory
![Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie](/files/_uploaded/glownekonf_592300461,w_254,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Media
![](/files/1922771799/kszczot-program-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
![](/files/1922771799/bukowska-tomczak-alkohol-foto2,w_133,_small.jpg)
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
![](/files/1922771799/medycyna-ai-foto,w_133,_small.jpg)
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.