Komunikaty PR

Poczuj magię świąt z Promenadą! Gwiazdkowe atrakcje przez cały miesiąc!

2023-11-30  |  17:15
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.07 MB )

Grudzień w warszawskiej Promenadzie jest po brzegi wypakowany atrakcjami dla całej rodziny! Zdjęcia ze Świętym Mikołajem, parada z muzyką na żywo czy spotkanie z wesołymi Trollami to tylko część gwiazdkowego programu! Przez cały miesiąc na odwiedzających galerię czekać będą wydarzenia, dzięki którym nawet największy Grinch poczuje magię zbliżających się Świąt!


Już od 1 do 23 grudnia odwiedzający galerię będą mogli skorzystać ze śnieżnej Foto Kuli, w której będzie można zrobić pamiątkową fotografię lub nagrać wyjątkowy film i pochwalić się nim w mediach społecznościowych!

Od 1 do 6 grudnia pod centrum handlowe przyjedzie czerwony, piętrowy autobus, oferujący klientom nastrojowe przejażdżki! Odjazdy odbędą się o każdej pełnej godzinie między 14.00 a 18.00. Bezpłatne bilety dostępne będą w strefie przy fontannie na 15 minut przed planowaną odprawą. W środku czekają na Was animacje i konkursy z nagrodami! Zwycięzcy mogą zdobyć m.in. laptopa, vouchery zakupowe oraz bilety do teatru czy bezpłatne lekcje tańca. Przystanek autobusu znajduje się od strony ul. Perkuna – wyjście przy TK Maxx i KFC. Wyjątkiem w świątecznym rozkładzie jest niedziela, 3 grudnia, kiedy autobus nie będzie kursował.

Z kolei od 4 grudnia do 6 grudnia najmłodsi będą mogli spotkać się ze specjalnych gościem z odległej Laponii – Promenadę odwiedzi Święty Mikołaj, który zapozuje z pociechami do zdjęć, przybije piątki, odbierze listy z wymarzonymi prezentami oraz wręczy słodkie upominki!

W sobotę, 9 grudnia o godzinie 12.00, w Promenadzie rozpocznie się rodzinna parada z muzyką na żywo w wykonaniu orkiestry! Tego dnia uliczki naszego centrum handlowego opanują elfy, prezenty, gwiazdy, renifery oraz przebierańcy w strojach inspirowanych świątecznymi tradycjami. Galerię odwiedzą też Grinch, św. Mikołaj, żonglerzy, mimowie, a nawet pieróg z barszczem! Na najmłodszych czekają również atrakcje, jak malowanie buziek i poczęstunek pyszną watą cukrową! Podczas postojów odbywają się animacje z postaciami - zabawy ruchowe, gry, zdjęcia z uczestnikami parady. Nie zabraknie także wspomnień z dawnych lat! Rodziców zapraszamy do strefy z Bolkiem i Lolkiem, w której postaci pozują do zdjęć w świątecznym stylu z przełomu lat 80tych i 90tych. Parada potrwa do godziny 18.00.

W kolejnym tygodniu, 16 grudnia dzieci będą mogły spotkać się z ulubionymi filmowymi bohaterami – wesołymi Trollami! Najbardziej rozśpiewani bohaterowie powracają w najnowszej odsłonie serii, który na ekranach kin zagości już 1 grudnia. W programie m.in. spotkanie z Poppy i Mrukiem, szkoła Trollowej Zumby dla dzieci, pokaz skręcania figur z kolorowych balonów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!  Na najmłodszych czekać będzie także Miasteczko Trolli, Fabryka Kolorowych Lizaków oraz Szkoła Latania! Dokładny harmonogram atrakcji dostępny jest na stronie centrum.

Dodatkowo, w dniach 14 – 19 grudnia w godzinach od 12.00 do 20.00 zabiegani klienci będą mogli skorzystać z usługi bezpłatnego pakowania prezentów zakupionych w Promenadzie! Wystarczy pokazać hostessom paragon za zakupy o wartości minimum 50zł, wybrać sposób pakowania i odebrać pięknie zapakowany prezent! Przy rejestracji paragonu powyżej 500 zł. świąteczny kubek dodajemy w prezencie! Z MaszOkazje! zyskujesz więcej – aktywując kupon zapakujemy dodatkowo jeszcze jeden prezent!

Wspólna, świąteczna zabawa potrwa przez cały miesiąc. Więcej informacji na stronie galerii.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Odkryj z nami LEO Biuro prasowe
2024-02-23 | 14:00

Odkryj z nami LEO

20 lutego świat natury, sztuki i nowoczesnej technologii połączył się pod wspólnym szyldem LEO. Za nową, innowacyjną marką na rynku wyposażenia wnętrz stoją Łukasz Kmieciński i
Dom Dlaczego warto zdecydować się na toaletę myjącą?
2024-02-23 | 11:00

Dlaczego warto zdecydować się na toaletę myjącą?

Nowoczesne rozwiązania w łazience mają nie tylko zapewniać komfort, ale przede wszystkim dbać o higienę i poprawiać jakość codziennego życia. Produkty zaawansowane technologicznie
Dom HOT METALS – chrom i połysk w aranżacji łazienki
2024-02-22 | 13:58

HOT METALS – chrom i połysk w aranżacji łazienki

Powrót w wielkim stylu Według prognoz platformy Pinterest na 2024 r. jednym z modnym kierunków będzie Hot Metals. Trend ten przywróci dodatkom w chromowanym wykończeniu

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Jerzy Stuhr: Kończę swoją karierę teatralną i pedagogiczną. Już nie wyjdę na scenę, ale jeszcze mam ciągotki filmowe

Wybitny aktor, reżyser i pedagog żegna się z teatralną sceną dramatem Tadeusza Słobodzianka zatytułowanym „Geniusz”. Artysta wyreżyserował ten spektakl, a także gra w nim jedną z głównych ról. Wciela się w niezwykle ważną dla niego postać Konstantina Stanisławskiego, mistrza metody gry aktorskiej, którą sam przez wiele lat rozpowszechniał studentom na całym świecie. To pierwsza rola Jerzego Stuhra po dłuższej przerwie i jak się okazuje – ostatnia. Tą sztuką podsumowuje bowiem swój dorobek zawodowy i kończy karierę. Przedstawienie będzie wystawiane na deskach Teatru Polonia.

Zdrowie

Coraz gorsza kondycja psychiczna polskich nastolatków. Szkoły potrzebują narzędzi, żeby reagować na depresję i kryzysowe sytuacje

Stan psychiczny dzieci i młodzieży w Polsce się pogarsza. – W polskich szkołach brakuje psychologów, często też wrażliwości i wsparcia. A jeśli dziecko nie będzie mieć go w domu, to tym bardziej powinno mieć je w szkole – mówi Barbara Nowacka, ministra edukacji. – Statystyki pokazują, że w Polsce na depresję cierpi 2 proc. dzieci w wieku 6–12 lat i aż 20 proc. w grupie młodzieńczej – mówi Katarzyna Dubno, członkini zarządu Fundacji Adamed. Na te niepokojące dane w ostatnich latach wpłynęły m.in. izolacja spowodowana pandemią, sytuacja geopolityczna zaburzająca poczucie bezpieczeństwa. To dodatkowo nakłada się na sytuacje kryzysowe w domu czy szkole. Fundacja Adamed nawiązała współpracę z ekspertami serwisu Życie warte jest rozmowy, a efektem tego partnerstwa program Wspierająca Szkoła, którego celem jest profilaktyka zachowań samobójczych.

Nauka

Prognozy bólu powiązanego z pogodą byłyby pożyteczną innowacją. Osoby wrażliwe na zmiany aury mogłyby się lepiej do nich przygotować

Ponad 70 proc. osób cierpiących na migrenę zależną od warunków pogodowych chętnie skorzystałoby z narzędzia prognozującego wystąpienie u nich bólu. Niemal połowa z nich uważa, że taka wiedza pozwoliłaby im podjąć działania w celu uniknięcia przykrych dolegliwości lub ograniczenia aktywności we wskazanym czasie. Do takich wniosków doszli naukowcy z Uniwersytetu Georgii w Athens. Skutecznego narzędzia prognostycznego jeszcze nie wynaleziono. Z meteopatią zmaga się nawet co trzeci człowiek na świecie, a 10 proc. ludzi doświadcza natomiast migreny.