Handwritten Collection z debiutem w Niemczech i Chorwacji
W ciągu ponad roku Handwritten Collection otworzyła 17 stylowych hoteli w atrakcyjnych destynacjach na całym świecie, takich jak Paryż, Malta, Sydney, Szanghaj, Phuket i Kraków, a teraz także Düsseldorf. Za dwa lata do kolekcji dołączy też pierwszy obiekt marki w chorwackiej Rijece. Z ponad 30 hotelami w planach i 150 projektami w negocjacjach, Handwritten Collection staje się jedną z najszybciej rozwijających się kolekcji hoteli na świecie.
Premiera marki w Niemczech
Zlokalizowany w Düsseldorfie, MUZE Hotel Düsseldorf – Handwritten Collection to pierwszy adres butikowej kolekcji w Niemczech. Do dyspozycji gości jest 60 starannie zaprojektowanych pokoi z wyrazistymi akcentami inspirowanymi elegancją epoki mid-century. Kameralny bar Venerie oferuje bogate menu śniadaniowe z szerokim wyborem opcji wegetariańskich i wegańskich. Na gości podróżujących w celach biznesowych czeka nowoczesna sala konferencyjna do spotkań.
– Sukces Handwritten Collection udowadnia, że współcześni podróżni cenią najbardziej unikalne doświadczenia i osobiste detale, które sprawiają, że każdy pobyt w hotelu staje się niezapomniany. Otwarcie pierwszego obiektu z kolekcji w Niemczech we współpracy z MUZE Hotels to istotny krok w realizacji ambitnego planu rozbudowy marki – zaznacza Mathias Brueggemann, Vice President Franchise Operations Central Europe, Accor.
Dzięki przytulnym i stylowym przestrzeniom zbudowanym wokół pasji i charakteru właściciela, każdy z hoteli Handwritten Collection ma niepowtarzalną atmosferę pełną domowego ciepła. W MUZE Hotel Düsseldorf – Handwritten Collection gospodarze dzielą się zamiłowaniem do sztuki. Artystyczne akcenty podkreślają wystrój hotelowych wnętrz. Dodatkowo każdy z gości może podziwiać starannie wybraną wystawę dzieł Vangelisa Kyrisa i Anatoliego Georgieva zatytułowaną „A Voyage Within”.
Zapowiedź premiery w Chorwacji
Dzięki współpracy z Jadran hoteli Rijeka, kultowy Hotel Continental w Rijece, z ponad 135-letnią historią dołączy do Handwritten Collection jako pierwszy obiekt marki w Chorwacji. Oferujący 75 pokoi hotel, łącząc nowoczesność z chorwacką tradycją przywita pierwszych gości w 2026 roku.
– Chorwacja jest jednym z najważniejszych rynków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej z wciąż dużym potencjałem rozwoju. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy wprowadzać na rynek nowe projekty i marki, takie jak Handwritten Collection. Butikowy charakter kolekcji w połączeniu z długą tradycją hotelu zapewni gościom wyjątkowe i autentyczne doznania, a tym samym zachęci więcej osób do odkrycia tej części Chorwacji – podkreśla Frank Reul, VP – Development Accor Premium, Midscale & Economy Eastern Europe, Balkans, Italy & Greece.
Hotele Handwritten Collection uczestniczą w ALL – Accor Live Limitless – lifestylowym programie lojalnościowym zapewniającym dostęp do szerokiej gamy nagród, usług i doświadczeń.
O Handwritten Collection
Marka Handwritten Collection powstała w 2023 roku, aby stworzyć kolekcję hoteli o wyjątkowej osobowości, odzwierciedlające intymnie charakter i ciepło ludzi, którzy je kochają i się nimi opiekują. Wierząc, że hotele to miejsca, gdzie nawiązywane są autentyczne połączenia i wzbogacane są doświadczenia podróży, Handwritten Collection zaprasza podróżnych do odmiennej, ale tradycyjnej gościnności. Doświadczenie gościa w hotelach marki mocno wiąże się z gospodarzem, oddając jego gusta, pasje i całą osobowość. Obecnie, kolekcję markowych hoteli tworzy 17 obiektów w 11 krajach m.in. w Australii, Francji i Chinach. Handwritten Collection jest częścią Accor, wiodącej grupy hotelarskiej z ponad 5600 obiektami w ponad 110 krajach i uczestniczącą marką w programie lojalnościowym ALL – Accor Live Limitless – oferującym dostęp do różnorodnych nagród, usług i doświadczeń.
handwrittencollection.com | all.com | group.accor.com
4 powody, dla których warto mieć woreczki strunowe podczas wyjazdu
Świętuj Światowy Dzień Kawy po Turecku
Świąteczne jarmarki w Rydze – tradycja, która rozświetla zimę
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Beata Tadla: Ludziom się wydaje, że na wizji wkładamy jakąś maskę, żeby nie pokazywać swojego stosunku do tego, o czym mówimy
Gospodyni „Pytania na śniadanie” bardzo ceni sobie to, że w porannym formacie nie trzeba przyjmować sztywnej pozy i karmić widza sztucznym uśmiechem, tylko można zachowywać się spontanicznie i naturalnie. Jak zapewnia, ona sama przed kamerami nie ukrywa emocji, czasem się wzrusza, a innym razem śmieje do łez. Zdaniem Beaty Tadli widzowie wyczują każdy fałsz, dlatego nie warto udawać i posługiwać się maskami. Trzeba być szczerym i otwartym. Ważna jest przy tym nić porozumienia ze swoim partnerem ekranowym, bo wtedy można sobie pozwolić na więcej.
Uroda
Wiktor Dyduła: W listopadzie wąsy są szczególnym symbolem dbania o zdrowie. Ale na nowy rok może je już zgolę
Co prawda charakterystyczny wąs od dłuższego czasu jest jego znakiem rozpoznawczym, ale wokalista nie chce się przywiązywać do takiego image’u. Już nawet był bliski zmiany, jednak postanowił jeszcze się wstrzymać, chociażby ze względu na to, że trwa listopad, który jest miesiącem solidarności z mężczyznami walczącymi z rakiem prostaty i rakiem jąder. Artyści, dziennikarze i sportowcy zapuszczają w tym czasie wąsy i tym samym zachęcają do badań profilaktycznych.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu
Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.