Komunikaty PR

ITAKA otworzyła swoje biuro w Atrium Kasztanowa

2024-04-02  |  13:50
Biuro prasowe

Atrium Kasztanowa zyskało nowego najemcę. W piątek, tuż przed świętami wielkanocnymi, w pilskiej galerii otworzyło się biuro podróży ITAKA. Lokal nowego najemcy urządzony został na powierzchni 37,4 mkw., na parterze, w sąsiedztwie salonu CCC. Jest to w Atrium Kasztanowa drugi salon, po Coral Travel, oferujący wczasy.

 

Działające od blisko 35 lat biuro podróży ITAKA to jeden z największych touroperatorów w naszym kraju. W  stałej sprzedaży posiada największą i najbardziej różnorodną ofertę wczasów i wycieczek objazdowych. ITAKA oferuje pełne pakiety świadczeń obejmujące zakwaterowanie, przelot, wyżywienie i opiekę rezydenta, hotele na dojazd własny czy też wiele dodatkowych udogodnień. Nowo otwarte biuro w Atrium Kasztanowa przyjmuje klientów od piątku, 29 marca.

 

– Cieszę się, że portfolio naszej galerii powiększyło się o biuro podróży ITAKA. Dzięki temu odwiedzający nas mieszkańcy będą mogli skorzystać z jeszcze bogatszej oferty wycieczek niż dotychczas. Obecność nowych najemców proponujących swoje usługi i produkty, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów, których zdanie jest dla nas bardzo ważne. Oprócz zwiększania różnorodności i atrakcyjności, stale dbamy o komfort dokonywania zakupów w naszej galerii mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Salony Firmowe ITAKI funkcjonujące w prestiżowych galeriach handlowych, zaprojektowano z myślą o wygodzie i dobrym nastroju klienta. Na miejscu dostępni są eksperci od wakacji, którzy pomogą wybrać najlepszą opcję wycieczki i udzielą fachowych porad. Szerokie kompetencje doradców obejmują każdy aspekt podróży: od wiedzy na temat oferowanych hoteli i wycieczek, aktualnych promocji, przez znajomość przepisów wjazdowych i niezbędnych dokumentów, aż po doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego ubezpieczenia.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże 10 najciekawszych faktów o Korei Południowej Biuro prasowe
2024-04-24 | 17:00

10 najciekawszych faktów o Korei Południowej

Korea Południowa to kraj pełen fascynującej historii, bogatej kultury i dynamicznego rozwoju. To kraj pełen kontrastów, który oferuje odwiedzającym niezapomniane doświadczenia
Podróże Atrium Kasztanowa z kolejnym biurem podróży
2024-04-24 | 11:40

Atrium Kasztanowa z kolejnym biurem podróży

Pod koniec kwietnia do Atrium Kasztanowa wprowadzi się nowy najemca - TUI. To drugie biuro podróży po Itace, otwarte w pilskiej galerii w tak krótkim odstępie czasu, i trzecie,
Podróże 10 najciekawszych faktów o Korei Południowej
2024-04-24 | 11:00

10 najciekawszych faktów o Korei Południowej

Korea Południowa to kraj pełen fascynującej historii, bogatej kultury i dynamicznego rozwoju. To kraj pełen kontrastów, który oferuje odwiedzającym niezapomniane doświadczenia

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Zazwyczaj dostaję fajne prezenty. Najbardziej cieszy mnie, jak ktoś mi coś namaluje albo napisze wiersz

Aktorkę można teraz oglądać między innymi w spektaklu „Wyjątkowy prezent” w reżyserii Tomasza Sapryka. Dzięki tej sztuce widzowie mogą się przekonać, że wyszukany, drogi i niezwykle odważny upominek nie tylko może zepsuć urodzinową imprezę, ale także relacje rodzinne i przyjacielskie. Aleksandra Popławska zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób ma nie lada dylemat, co podarować komuś z okazji urodzin czy imienin. Jednocześnie podkreśla, że ona sama nigdy nie dostała nietrafionego prezentu, który szybko wylądował w koszu.

Media

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Mamy wieloletnie doświadczenie telewizyjne. To nam pozwoliło zbudować wideopodcast „Serio?” od strony merytorycznej i technicznej

Po zwolnieniu z TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ruszyli na podbój YouTube’a. Do autorskiego wideopodcastu „Serio?” para zamierza zapraszać gości, którzy działają na różnych płaszczyznach, mają nietuzinkowe pasje i swoim postępowaniem dają dobry przykład innym. Prezenterzy wierzą, że ich nowy projekt z odcinka na odcinek będzie się cieszył coraz większą popularnością. Na razie obserwuje ich ok. 5 tys. subskrybentów. Obydwoje zapewniają, że nie boją się nowych wyzwań zawodowych, a satysfakcję sprawia im to, że przy realizacji nagrań mogą w pełni wykorzystać swoje doświadczenie telewizyjne.

Edukacja

Co piąte polskie dziecko padło ofiarą cyberprzemocy. Brakuje narzędzi, które pomogłyby z tym zjawiskiem walczyć

Według badań HBSC co szósty nastolatek na świecie padł ofiarą cyberprzemocy – informuje Europejskie Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W Polsce jest pod tym względem dużo gorzej. Nawet jedno na pięcioro dzieci mogło doświadczyć przemocy w sieci – alarmują naukowcy. Grupą najbardziej narażoną na cyberprzemoc są 13-latki. Porównanie danych z obecnej i poprzedniej edycji badania wskazuje, że dotychczasowe programy przeciwdziałania przemocy, i to nie tylko w obszarze cyber, nie są skuteczne. Eksperci podkreślają, że trzeba w nie włączyć nie tylko szkoły, ale też placówki medyczne, rodziców i samą młodzież.