MARKA TRIBE Z PREMIERĄ NA WĘGRZECH WRAZ Z OTWARCIEM IBIS & TRIBE BUDAPEST STADIU
38 pr & content communication
Łódź
91-035 Łódź
38|pr.pl| |38|pr.pl
000000000
www.38pr.pl
TRIBE, jedna z najszybciej rozwijających się marek Accor w Europie, otwiera drzwi pierwszego hotelu w Budapeszcie. Nowo wybudowany obiekt, łączący marki ibis i TRIBE znajduje się w kompleksie Liberty, unikalnym projekcie wielofunkcyjnym firmy WING. ibis & TRIBE Budapest Stadium oferuje gościom 332 nowoczesne i komfortowe pokoje, równo podzielone między dwie marki, kompleksowe udogodnienia z rozmaitymi punktami gastronomicznymi, a także salami konferencyjnymi i siłownią.
Zgodnie z umową zawartą pomiędzy partnerami, właścicielem nowego obiektu jest WING, wiodąca węgierska grupa deweloperska i inwestycyjna w Europie Środkowej, zaś zarządzaniem hotelu zajmuje się Accor, światowy lider branży hotelarskiej.
"Cieszymy się, że możemy wprowadzić tę wyjątkową markę hotelową na jeden z kluczowych rynków Europy Środkowej i Wschodniej. TRIBE to nowoczesna miejska marka lifestylowa, która łączy lokalne społeczności i podróżnych poprzez unikalne koncepcje i doświadczenia. Wierzymy, że dzięki współpracy z WING nowy hotel będzie idealnym miejscem na wypoczynek w podróży, ale również zaproszeniem do odkrycia zupełnie nowego doświadczenia hotelowego" - podkreśla Pauline Oster, Vice President Tribe Europe & North Africa w Accor.
"Wing to wiodąca węgierska firma deweloperska, której zobowiązaniem jest rozwijanie środowiska miejskiego poprzez funkcjonalne budynki tworzące wartość dla ich użytkowników. Projekt Liberty to kompleks biurowo-hotelowy międzynarodowego formatu, zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami. Zlokalizowany w połowie drogi między lotniskiem w Budapeszcie a centrum miasta, hotel ibis & TRIBE Budapest Stadium odpowiada na zapotrzebowanie na zakwaterowanie trzy- i czterogwiazdkowe w pobliżu Groupama Arena w Ferencváros, MVM Dome Handball Arena, Narodowego Stadionu Lekkoatletycznego, Pałacu Sztuk i Teatru Narodowego. Wing z przyjemnością poszerza swoją udaną współpracę z grupą Accor, do której należy ibis Styles Budapest Airport oraz hotel TRIBE, obecnie w budowie przy lotnisku. Łącznie, Wing ma ponad portfolio 1000 pokoi hotelowych zrealizowanych lub w trakcie realizacji, oraz z dumą otwiera pierwszy hotel TRIBE na WęgrzechPoczątek formularza” - zaznaczył Noah Steinberg, Chairman i CEO WING.
Nowo otwarty hotel to premiera TRIBE na węgierskim rynku, oferując gościom 166 pokoi sygnowanych tą marką z gwarancją najwyższego komfortu i najnowszych technologii. Koncepcja obiektu obejmuje tętniące życiem przestrzenie wspólne skupione wokół lobby pełniącego także funkcję kącika biznesowego. Do dyspozycji gości jest także restauracja à la carte, czynna od rana do wieczora, strefa fitness oraz parking podziemny. Centrum konferencyjne hotelu pomieści do 200 osób, z wielofunkcyjnymi salami, które można podzielić na cztery oddzielne sekcje. Hotelowy skybar przyjmie gości wiosną 2024 roku.
TRIBE to jedna z najszybciej rozwijających się marek Accor w Europie, która przekształca tradycyjne doświadczenie hotelowe i umożliwia gościom wypoczynek, pracę oraz zabawę w nowoczesnych przestrzeniach. TRIBE gwarantuje międzynarodowe trendy z zakresu lifestyle oraz niezapomniane doświadczenia w starannie dobranych przestrzeniach i usługach dla lokalnej społeczności. Filozofią marki jest idealny miks i dopasowanie nieszablonowego podejścia do hotelarstwa i wysokiej jakości usług w przystępnej cenie. Hotele sygnowane marką o standardzie 4 gwiazdek są zaprojektowane tak, aby były pełne życia, aspirujące, stylowe i niezwykle funkcjonalne. Dla współczesnych podróżnych marka wyraża nową definicję wyrafinowanego designu przy każdej okazji – oferując miejsce do spędzania czasu, spotkań, zabawy i pracy w stylowym otoczeniu. Zdefiniowana przez to, jak ludzie chcą żyć i podróżować, TRIBE skupia się na rzeczach, które naprawdę się liczą: inteligentnych, funkcjonalnych, opartych na designie hotelach, dających gościom wszystko, czego potrzebują.
ibis & TRIBE Budapest Stadium znajduje się w południowym skrzydle projektu Liberty w dzielnicy IX Budapesztu, na skrzyżowaniu Könyves Kálmán körút i Albert Flórián út, tuż obok Groupama Arena i siedziby Telekomu. Liberty to nowoczesny, energooszczędny budynek z dynamiczną fasadą, a jego lokalizacja i dostępne usługi gwarantują wysoką jakość oraz przyczyniają się do zrównoważonego środowiska. Ten unikalny projekt jest zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami dotyczącymi ekologii, normami zdrowia i bezpieczeństwa, a jego celem jest osiągnięcie certyfikatów BREEAM Excellent i Access4you Gold. Budynek obejmuje biura kategorii A+, a także hotel i jednostki komercyjne, zaspokajając potrzeby komfortu i funkcjonalności wszystkich użytkowników. Lokalizacja obiektu jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, dzięki dostępności komunikacji miejskiej na wyciągnięcie ręki. Hotel znajduje się 15 minut od Międzynarodowego Lotniska im. Liszta Ferenca i w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad przez drogę dojazdową M5.
O TRIBE
Od Perth po Paryż, hotele TRIBE wnoszą nową, odważną energię do lokalizacji na całym świecie. Powstała w 2017 roku w Australii, jako wizja Marka i Melissy Petersów, firma TRIBE została stworzona ze świadomością, że wielu podróżnych pragnie dziś designerskich hoteli w przystępnych cenach. Zdefiniowany przez to, jak ludzie chcą żyć i podróżować, TRIBE koncentruje się na rzeczach, które naprawdę mają znaczenie: inteligentnych, funkcjonalnych, designerskich hotelach, zapewniających gościom wszystko, czego potrzebują. TRIBE planuje otworzyć 50 obiektów na całym świecie w ciągu najbliższych pięciu lat, w tym flagowe hotele w Amsterdamie, Mediolanie, Manchesterze, Auckland i Bangkoku. TRIBE jest częścią Accor, wiodącej grupy hotelarskiej na świecie liczącej ponad 5 500 obiektów w ponad 110 krajach, skoncentrowanych w ponad 40 markach hotelowych od segmentu luxury po ekonomiczne i lifestylowe, a także marką uczestniczącą w ALL - Accor Live Limitless - lifestylowym programie lojalnościowym zapewniającym dostęp do szerokiej gamy nagród, usług i doświadczeń.
tribehotels.com | all.com | group.accor.com
O WING
WING jest wiodącą grupą deweloperską i inwestycyjną w Europie Środkowej ze znaczącymi udziałami w rynkach nieruchomości w Niemczech, Polsce i na Węgrzech. Firma jest większościowym właścicielem największego dewelopera w Polsce, ECHO Investment, notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a także BAUWERT, wiodącego dewelopera nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Niemczech. WING jest jednym z największych deweloperów i inwestorów na Węgrzech. W Niemczech, Polsce i na Węgrzech WING posiada łącznie 5,17 mln mkw. powierzchni. Grupa jest wiarygodnym długoterminowym partnerem dla wiodących korporacji działających w regionie Europy Środkowej. Posiada stabilne zaplecze finansowe i z powodzeniem wyemitowała obligacje nieruchomościowe. Celem firmy jest rozwój światowej klasy i przyjaznych dla środowiska nieruchomości, które wzmocnią społeczności i środowisko dzięki nowym funkcjom, a także zorientowanym na ludzi, przyjaznym do życia i inspirującym przestrzeniom. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.wing.hu.
Malediwy drogie? Tak, ale tylko w resorcie!
Święta na stoku: dlaczego Polacy wybierają Austrię i Włochy?
SUN & SNOW dołącza do partnerów sieci handlowej Lidl
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.