Nowa seria toreb i etui na laptop Hama Classy. Styl i użyteczność
To już kolejne modele toreb na ramię od niemieckiego producenta. Są przeznaczone zarówno dla płci pięknej, jak i panów. Czym charakteryzują się nowości w portfolio firmy Hama? Wzrok przyciąga na pewno wyjątkowa stylistyka, kłaniająca się klasyce z głęboką czernią w roli głównej. Poddana starannej obróbce syntetyczna skóra z lekką podszewką z delikatnie połyskującego materiału skutecznie imituje zamsz. Z kolei wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w czasie transportu laptopa. Zapomnijmy o ryzyku zadrapania czy uszkodzenia powierzchni urządzenia.
W środku głównej kieszeni każdej z toreb znajdziemy dodatkową przegródkę na tablet o przekątnej ekranu – w zależności od konkretnej wersji - od 11 do 12,9 cala. Dodatkowe gadżety bez problemu pomieścimy w dużej przegrodzie z tyłu. Struktura organizera wewnątrz z klarownymi podziałkami torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów. Nie mogło tu też oczywiście zabraknąć taśmy na rzep do mocowania przenośnego komputera. Użyteczność zwiększa też obecność dwóch przednich kieszeni.
Dla wygody noszenia sprzętu w torbach Classy producent pomyślał także o odpinanym pasku na ramię z regulacją długości i uchwytach do przenoszenia.
Sugerowana cena detaliczna za torbę Hama Classy kształtuje się następująco:
- model męski dla laptopów o przekątnej ekranu 13,3-14,1 cala: 199 zł
- model męski dla laptopów o ekranie do 15,6 cala: 219 zł
- model damski dla laptopów o ekranie 13,3-14,1 cali: 209 zł
- model damski dla laptopów o ekranie do 15,6 cala: 249 zł
W ofercie znajdziemy jeszcze dwa modele czarnego etui do notebooka z linii Classy. I tutaj odpowiednio koszt wersji dla przekątnej ekranu 13,3-14,1 cala to 79,90 zł, a wersję dla ekranu do 15,6 cala wyceniono na około 89,90 zł.
W każdym przypadku możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta.
Wszystkie szczegóły na temat nowych toreb i etui poznamy na stronie https://hamamobile.pl.
Malediwy drogie? Tak, ale tylko w resorcie!
Święta na stoku: dlaczego Polacy wybierają Austrię i Włochy?
SUN & SNOW dołącza do partnerów sieci handlowej Lidl
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.