Komunikaty PR

Pierwsi turyści polecieli z Join UP! Polska na rajską Sri Lankę

2024-01-02  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Kępa
24/7 Communication

Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
kinga.kepa|247.com.pl| |kinga.kepa|247.com.pl
501090578
https://247.com.pl/

Sri Lanka jest popularnym kierunkiem zimowym w ofercie Join UP!™ na wszystkich ośmiu rynkach, na         których działa firma. W ramach oferty, touroperator zapewnia podróżnym nie tylko wyjątkowe wrażenia, ale także szeroki wybór wysokiej jakości hoteli, usytuowanych na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, z dostępem do pięknych plaż, przy których można surfować i nurkować.

Partnerem lokalnym Join UP! Polska jest firma Delux Holidays z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, która obsłużyła ponad 5 milionów turystów. Delux Holidays prowadzi 5 hoteli, wyróżnia się własną flotą pojazdów, całodobową pomocą dla turystów, profesjonalnymi polskojęzycznymi przewodnikami oraz zróżnicowanym programem wycieczek.

Z myślą o wygodzie turystów, lądowanie odbywa się na lotnisku Mattala, które jest mniej zatłoczone i położone w południowej części wyspy, bliżej kluczowych kurortów, takich jak Tangalle, Galle i Hikkaduwa. Zapewnia to podróżnym nie tylko komfort, ale i ułatwia korzystanie z wycieczek rozpoczynających się zaraz po przylocie na Sri Lankę.

Dla osób, które pragną połączyć eksplorację kraju z beztroskim leniuchowaniem na plaży, Join UP! przygotował kompleksowy program wycieczek (trwających od 2 do 6 dni), obejmujący zwiedzanie wszystkich najważniejszych i najpiękniejszych zabytków i atrakcji na wyspie, w tym także safari.

Sezon zimowy to idealny moment, aby odkryć uroki Sri Lanki. W tym okresie temperatura na wyspie waha się od 28 do 30 stopni w ciągu dnia, podczas gdy woda utrzymuje się na komfortowym poziomie 25 stopni Celsjusza. Zimą 2023/24, Join UP! Polska planuje zorganizować wakacje na Sri Lance dla 2000 turystów z Polski. Loty będą obsługiwane przez strategicznego partnera Join UP!™ - linie lotnicze SkyUp Airlines.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 24/7 Communication
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Ryga: odkryj nieznane oblicza stolicy Łotwy Biuro prasowe
2024-07-02 | 11:00

Ryga: odkryj nieznane oblicza stolicy Łotwy

Ryga, mimo, że położona zaledwie kilka godzin drogi samochodem od granicy Polski, pozostaje wciąż miastem nieodkrytym. A stolica Łotwy może zaskakiwać - bogactwem atrakcji, pięknymi
Podróże To nie cena lotu jest dla Polaków kluczowym czynnikiem przy wyborze wakacji
2024-07-01 | 12:00

To nie cena lotu jest dla Polaków kluczowym czynnikiem przy wyborze wakacji

Czym Polacy kierują się głównie przy wyborze kierunku podróży? Cena lotu jest nadal istotna, tym kieruje się aż 29% respondentów badania przeprowadzonego dla Kiwi.com
Podróże Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch
2024-07-01 | 12:00

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Południowy Tyrol (Südtirol/Alto Adige) – północna prowincja we Włoszech – może zachwycić turystów nie tylko alpejskimi krajobrazami

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.