Komunikaty PR

Plecaki Hama z serii Lightweight na laptop i tablet. Już mają premierę

2024-05-23  |  13:38

Niemiecka marka prezentuje dwa designerskie plecaki o mieszance biznesowego oraz casualowego stylu - Premium Lighweight (19 l pojemności ) i Ultra Lightweight (13 l). Oba dysponują wieloma kieszeniami na różne przedmioty, w tym notebook, tablet i inne elektroniczne sprzęty. Co więcej, wyprodukowane je z ekologicznych materiałów.

Plecaki przyciągają uwagę już na pierwszy rzut oka. Oba mają prostokątne kształty i wyróżniają się ciekawą, stonowaną kolorystyką oraz starannie zaprojektowanym designem. Wymiary wewnętrzne plecaka Hama Premium Lightweight wynoszą: szerokość 45, wysokość 34 cm i głębokość 12 cm (waga 570 g), zaś pojemność to 19 l. Pomieści laptop o przekątnej ekranu do 41 cm (16,2"). Natomiast wymiary wewnętrzne nieco mniejszego plecaka Hama Ultra Lightweight wynoszą: szerokość 36 cm, wysokość 44 cm i głębokość 12 cm (waha 440 g), przy pojemności 13 l. Zmieścimy do niego notebooka o tym samym rozmiarze.

Na wstępie warto zauważyć, że zostały wyprodukowane z tworzywa PET, poddanego recyklingowi i przetworzonego na przędzę. Takie rozwiązanie oszczędza zasoby naturalne. Zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna warstwa materiału wykonana jest z w pełni recyklingowanego poliestru. Materiał ten chroni przed działaniem wilgoci i łatwym zabrudzeniem.

W dodatku zwróćmy uwagę na grubą wyściółkę, bo plecak z wyściełaną kieszenią na notebook zapewnia niezawodną ochronę podczas transportu. Dla zwiększenia komfortu tył i regulowane szelki również są miękko wyściełane. Następnym wyróżnikiem jest lekkość. Ultralekki plecak na laptop to świetny wybór dla każdego, spieszy się na spotkanie biznesowe lub ważną konferencję, musząc mieć komputer ze sobą.

W pojemnych przednich kieszeniach (jedna wyposażona została w przejrzysty organizer) przewidziano sporo przestrzeni na dodatkowe akcesoria (smartfon, kabel czy słuchawki mobilne) do pracy i przedmioty osobiste. To jednak nie wszystko, bo w kieszeni z organizerem wewnątrz plecaka znalazło się miejsce na rysiki, pendrive’y, karty pamięci i inne akcesoria, a także na przedmioty osobiste. Komplet użytecznych elementów wieńczy pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach. Autem jest też na pewno dwukierunkowy zamek w każdym z plecaków.

Model Hama Premium Lightweight dysponuje w głównej kieszeni dodatkową przegrodą na tablety o przekątnej ekranu do 37,1 cm (14,6"). Nie mogło w nim oczywiście zabraknąć taśmy na rzep do stabilnnego zamocowania laptopa.

Plecak Hama Ultra Lightweight kosztuje 149 zł, do wyboru mamy trzy kolory: czarno-oliwkowy, karmelowo-czarny i antracytowo-beżowy. Natomiast katalogową cenę plecaka Hama Premium Lightweight ustalono na poziomie 199 zł, możemy wybierać tu spośród barwy granatowej i beżowej.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Ryga: odkryj nieznane oblicza stolicy Łotwy Biuro prasowe
2024-07-02 | 11:00

Ryga: odkryj nieznane oblicza stolicy Łotwy

Ryga, mimo, że położona zaledwie kilka godzin drogi samochodem od granicy Polski, pozostaje wciąż miastem nieodkrytym. A stolica Łotwy może zaskakiwać - bogactwem atrakcji, pięknymi
Podróże To nie cena lotu jest dla Polaków kluczowym czynnikiem przy wyborze wakacji
2024-07-01 | 12:00

To nie cena lotu jest dla Polaków kluczowym czynnikiem przy wyborze wakacji

Czym Polacy kierują się głównie przy wyborze kierunku podróży? Cena lotu jest nadal istotna, tym kieruje się aż 29% respondentów badania przeprowadzonego dla Kiwi.com
Podróże Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch
2024-07-01 | 12:00

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Południowy Tyrol (Südtirol/Alto Adige) – północna prowincja we Włoszech – może zachwycić turystów nie tylko alpejskimi krajobrazami

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Katarzyna Pakosińska: Siostrzeństwo kobiet jest jeszcze w powijakach. Natomiast w „Pytaniu na śniadanie” mam wspaniałe koleżanki, a Kinga Dobrzyńska jest dla nas jak mama

Prezenterka TVP ubolewa nad tym, że kobiety nadal dość często postrzegają siebie nawzajem jako rywalki i zamiast się wspierać, to jedna drugiej wbija szpilkę. Katarzyna Pakosińska zauważa, że damska solidarność wciąż jest rzadkością, a dużo częściej ze względu na niską samoocenę i różne uprzedzenia kobiety rzucają sobie kłody pod nogi. Jednocześnie podkreśla, że miała ogromne szczęście, trafiając do ekipy „Pytania na śniadanie”. W tej redakcji może bowiem rozwijać skrzydła kariery i liczyć na wsparcie ze strony innych kobiet.

Handel

Konsumenci w coraz lepszych nastrojach. Mogą być dźwignią polskiej gospodarki

Dane z gospodarki wskazują, że inflacyjny szok jest za nami, a Polacy ruszyli na zakupy. – Konsument przestał aż tak bardzo patrzeć na każdą wydawaną złotówkę – mówi Agnieszka Górnicka, prezeska zarządu Inquiry. Wciąż jednak ostrożnie podchodzimy do przyszłości i planowania większych zakupów. Podejście konsumentów do cen, ale też kanału zakupowego to jeden z elementów, do którego branża handlowa musi się przystosowywać. Zmiany w sektorze wymuszają też kwestie regulacyjne. Wśród istotnych wyzwań na najbliższe miesiące będzie system kaucyjny i ewentualny powrót do handlowych niedziel.

Media

Aleksandra Popławska: Tantiemy z internetu to są zarobki za naszą pracę i nam się należą. W Europie wszyscy powinniśmy działać na podobnych prawach

W piątek zakończyła się batalia środowiska filmowego o tantiemy z platform streamingowych. Dzięki nowym przepisom twórcy i wykonawcy utworów audiowizualnych oraz wykonawcy utworów słownych i słowno-muzycznych będą uzyskiwać stosowne wynagrodzenie za udostępnianie ich dzieł w sieci. Za nowelą głosowało 417 posłów, 18 było przeciw, a jedna osoba wstrzymała się od głosu. Aktorzy mogą więc wreszcie odetchnąć z ulgą. Aleksandra Popławska i Krzysztof Dracz są jednak rozgoryczeni tym, że tak długo musieli czekać na takie rozwiązanie. Stosowne rozporządzenie powinno wejść w życie już trzy lata temu.