Przedstawiciele sektora opieki zdrowotnej spotkają się na konferencji w Stambule
Synertime
Aleja Wyścigowa
02-681 Warszawa
e.potocka|synertime.pl| |e.potocka|synertime.pl
668132416
www.synertime.pl
W Stambule, w dniach 6-8 czerwca 2023 r., odbędzie się konferencja „The Future of Healthcare Meetings” organizowana wspólnie przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Kongresów i Konferencji (ICCA) oraz Forum Stowarzyszeń i Konferencji (AC Forum).
Tegorocznym gospodarzem spotkania pod nazwą „The Future of Healthcare Meetings” został Stambuł. W dniach 6-8 czerwca 2023 roku konferencja zorganizowana we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Kongresów i Konferencji (ICCA) oraz Forum Stowarzyszeń i Konferencji (AC Forum) zgromadzi w tureckim mieście członków tych dwóch organizacji, a także przedstawicieli międzynarodowych stowarzyszeń medycznych oraz pracowników głównych podmiotów z tego sektora. Podczas zaplanowanych dyskusji, uczestnicy będą szukać pomysłów na rozwój spotkań związanych z nauką i opieką zdrowotną, żeby zachować ich aktualność i angażować kolejne pokolenia.
„The Future of Healthcare Meetings” to wspólne dzieło dwóch organizacji - ICCA i AC Forum. Zostało zaplanowane w 2021 roku jako seria wydarzeń odbywających się na przestrzeni trzech lat dla branży zajmującej się opieką medyczną. Pierwsza stacjonarna edycja spotkania odbyła się w Cannes, we Francji, w dniach 6-8 lipca 2022 roku. W tym roku będzie miała miejsce kolejna odsłona wydarzenia, tym razem dzięki staraniom Tureckiej Agencji Promocji i Rozwoju Turystyki (TGA) w Stambule.
W czerwcu podczas „The Future of Healthcare Meetings” w Türkiye (Turcji) spotkają się decydenci najważniejszych kongresów medycznych na świecie. Celem wydarzenia jest podniesienie jakości organizacji spotkań dla przedstawicieli służby zdrowia w świecie post-pandemicznym oraz zwiększenie udziału Stambułu w tym sektorze. Podczas konferencji wszyscy uczestnicy, m.in. pracownicy służby zdrowia, przewodniczący stowarzyszeń medycznych, a także organizatorzy kongresów będą mogli wspólnie zastanowić się jakie zmiany należy wprowadzić, żeby spotkania dla osób związanych z branżą medyczną były ciekawe i bogate w wiedzę. Wymiana informacji i dyskusje przedstawicieli sektora medycznego podczas konferencji w Stambule, mają przyczynić się do opracowania nowych rozwiązań i strategii dla przyszłych kongresów medycznych z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju.
ICCA z siedzibą w Amsterdamie jest jednym z wiodących stowarzyszeń zrzeszających sektor kongresów i konferencji, których członkami jest ponad 1100 podmiotów z prawie 100 krajów i regionów na całym świecie. Od momentu powstania w 1963 roku, ICCA reprezentuje najlepsze na świecie kierunki i organizatorów międzynarodowych wydarzeń, specjalizujących się w obsłudze, transporcie i zakwaterowaniu. Członkami ICCA są biura promocji i marketingu miast, międzynarodowe agencje organizujące konferencje oraz inne firmy oferujące usługi hotelarskie oraz obiekty świadczące usługi związane ze spotkaniami i zakwaterowaniem. W celu lepszej współpracy i komunikacji między członkami, ICCA działa w ramach przedstawicielstw regionalnych. Będąc krajem członkowskim w regionie Morza Śródziemnego, Türkiye (Turcja) została partnerem destynacyjnym ICCA, blisko współpracującym z organizacją. Forum Stowarzyszeń i Konferencji (AC Forum), które zajmuje się zarządzaniem kongresami, wyróżnia się jako jedyna organizacja założona przez niezależne stowarzyszenia. Członkowie Forum dzielą się najlepszymi praktykami, pomysłami i wymieniają informacjami, dzięki czemu przedstawiciele stowarzyszeń rozwijają swoje zdolności przywódcze oraz umiejętności organizacji wydarzeń, aby móc podwyższać ich poziom.
Ponadto interesariusze sektora MICE (turystyki kongresowej) w Türkiye (Turcji) spotkają się na szczycie ICCA w Stambule (İstanbul ICCA Summit), zorganizowanym w związku z partnerstwem z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Kongresów i Konferencji, przed konferencją „The Future of Healthcare Meetings”. Zaplanowane na 5 czerwca spotkanie ma na celu zwiększenie efektywności działań organizacji ICCA i AC Forum.

Na co zwrócić uwagę, wybierając oferty first minute?

20 lat Corendon Airlines – jubileuszowe niespodzianki na pokładzie!

Mateusz Waligóra przejechał zimą pustynię Gobi na rowerze. Samotnie.
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.