Z Sziget Festival 2022 do ibis Warszawa Stare Miasto!
Po niemal dwóch latach przerwy muzyczne przeżycia w ramach ibis MUSIC wracają do hoteli ibis. W tegorocznej odsłonie programu marka zorganizowała dwa elektryzujące koncerty we Wrocławiu i w Warszawie, na których wystąpili początkujący artyści z Węgier i Polski. We wtorek 23 sierpnia w ibis Warszawa Stare Miasto popis swoich możliwości zaprezentowali The Anahit, którzy występowali na Sziget Festival 2022 i Zalia – jedna z najbardziej obiecujących gwiazd polskiej muzyki.
W tym roku ibis MUSIC wystartował z wysokiego C, rozpoczynając muzyczną podróż na jednym z największych festiwali muzycznych w Europie. Na scenie Europe Stage przygotowanej przez markę ibis i lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless wystąpili wschodzący i początkujący artyści z Europy i całego świata. Po Węgrach kolejnym muzycznym przystankiem dla marki były dwa koncerty w hotelach ibis w Polsce. We Wrocławiu wystąpiła Saya Noé wraz z Zalią, która wraz z The Anahit była gwiazdą warszawskiego koncertu.
To nie pierwszy raz, gdy ibis Warszawa Stare Miasto rozbrzmiał w dźwiękach ibis MUSIC. Program zawitał do hotelu w 2019 roku, gdy na scenie wystąpili: Oly i Linia Nocna w ramach międzynarodowego konkursu zorganizowanego przez markę. Tym razem hotelowe wnętrza wypełniły alternatywne dźwięki m.in., dark popu, rocka i r&b. Tegoroczne koncerty to kolejna odsłona i kontynuacja programu ibis MUSIC, którego celem jest jednoczenie miłośników muzyki z całego świata wraz z wchodzącymi artystami i muzykami. Marka w ten sposób chce wspierać początkujące zespoły, dając im przestrzeń do występów na żywo w hotelach ibis, festiwalach i wydarzeniach muzycznych z całego świata.
Zalia, czyli Julia Zarzecka to dwudziestoletnia polska wokalistka i kompozytorka zafascynowana dźwiękami soul i r&b, szczególnie twórczością Jorja Smith, bene i Metronomy. W swoich utworach inspiruje się dźwiękami indie/Lo-Fi i jazzu. Fascynują ją duże miasta i społeczności oraz związana z nimi różnorodność. Na co dzień studiuje Vocal Performance and Songwriting w londyńskim BIMM, jednym z największych muzycznych instytutów w Europie.
Węgierski kwartet The Anahit w swojej twórczości czerpie inspirację z armeńskiej mitologii, którą przelewa w sensualne i eteryczne dźwięki z pogranicza dark popu i R&B. Dzięki takiej mieszance, zespół gwarantuje wyjątkowe muzyczne doświadczenia pełne emocji, melancholii, ale i więzi ze słuchaczami. Na swoim koncie mają trzy albumy studyjne (In The Dark wydany w 2017 roku, Addicted z 2019 oraz Let Me Inject You with My Sins…), które osiągnęły już międzynarodowy sukces.

Na co zwrócić uwagę, wybierając oferty first minute?

20 lat Corendon Airlines – jubileuszowe niespodzianki na pokładzie!

Mateusz Waligóra przejechał zimą pustynię Gobi na rowerze. Samotnie.
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.