Z Sziget Festival 2022 do ibis Warszawa Stare Miasto!
Po niemal dwóch latach przerwy muzyczne przeżycia w ramach ibis MUSIC wracają do hoteli ibis. W tegorocznej odsłonie programu marka zorganizowała dwa elektryzujące koncerty we Wrocławiu i w Warszawie, na których wystąpili początkujący artyści z Węgier i Polski. We wtorek 23 sierpnia w ibis Warszawa Stare Miasto popis swoich możliwości zaprezentowali The Anahit, którzy występowali na Sziget Festival 2022 i Zalia – jedna z najbardziej obiecujących gwiazd polskiej muzyki.
W tym roku ibis MUSIC wystartował z wysokiego C, rozpoczynając muzyczną podróż na jednym z największych festiwali muzycznych w Europie. Na scenie Europe Stage przygotowanej przez markę ibis i lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless wystąpili wschodzący i początkujący artyści z Europy i całego świata. Po Węgrach kolejnym muzycznym przystankiem dla marki były dwa koncerty w hotelach ibis w Polsce. We Wrocławiu wystąpiła Saya Noé wraz z Zalią, która wraz z The Anahit była gwiazdą warszawskiego koncertu.
To nie pierwszy raz, gdy ibis Warszawa Stare Miasto rozbrzmiał w dźwiękach ibis MUSIC. Program zawitał do hotelu w 2019 roku, gdy na scenie wystąpili: Oly i Linia Nocna w ramach międzynarodowego konkursu zorganizowanego przez markę. Tym razem hotelowe wnętrza wypełniły alternatywne dźwięki m.in., dark popu, rocka i r&b. Tegoroczne koncerty to kolejna odsłona i kontynuacja programu ibis MUSIC, którego celem jest jednoczenie miłośników muzyki z całego świata wraz z wchodzącymi artystami i muzykami. Marka w ten sposób chce wspierać początkujące zespoły, dając im przestrzeń do występów na żywo w hotelach ibis, festiwalach i wydarzeniach muzycznych z całego świata.
Zalia, czyli Julia Zarzecka to dwudziestoletnia polska wokalistka i kompozytorka zafascynowana dźwiękami soul i r&b, szczególnie twórczością Jorja Smith, bene i Metronomy. W swoich utworach inspiruje się dźwiękami indie/Lo-Fi i jazzu. Fascynują ją duże miasta i społeczności oraz związana z nimi różnorodność. Na co dzień studiuje Vocal Performance and Songwriting w londyńskim BIMM, jednym z największych muzycznych instytutów w Europie.
Węgierski kwartet The Anahit w swojej twórczości czerpie inspirację z armeńskiej mitologii, którą przelewa w sensualne i eteryczne dźwięki z pogranicza dark popu i R&B. Dzięki takiej mieszance, zespół gwarantuje wyjątkowe muzyczne doświadczenia pełne emocji, melancholii, ale i więzi ze słuchaczami. Na swoim koncie mają trzy albumy studyjne (In The Dark wydany w 2017 roku, Addicted z 2019 oraz Let Me Inject You with My Sins…), które osiągnęły już międzynarodowy sukces.

Na co zwrócić uwagę, wybierając oferty first minute?

20 lat Corendon Airlines – jubileuszowe niespodzianki na pokładzie!

Mateusz Waligóra przejechał zimą pustynię Gobi na rowerze. Samotnie.
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie
Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.
Żywienie
Sylwia Bomba: Nigdy nie stosowałam ozempicu. Dla mnie zdrowie jest ważniejsze niż efekt wizualny

Celebrytka uważa, że leków typu Ozempic nie powinno się stosować jako złotych środków na odchudzanie. Bo choć pozwalają one w dość krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów, to odbywa się to kosztem zdrowia. Aby więc bezpiecznie i trwale zredukować masę ciała, trzeba przede wszystkim zmodyfikować dietę i prowadzić aktywny styl życia. To długi, ale wart starania proces. Ze swojego doświadczenia Sylwia Bomba wie, że nie ma jednej cudownej tabletki, dzięki której bez żadnego wysiłku uzyskamy wymarzony rozmiar S.