ZAGŁOSUJ NA NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNY HOTEL W POLSCE I WYGRAJ WEEKEND DLA DWOJGA
Agencja Face It
ul. Bagatela 10 lok. 31
00-585 Warszawa
m.polawska|agencjafaceit.pl| |m.polawska|agencjafaceit.pl
+22 241 12 36
https://agencjafaceit.pl/
Znamy już finałowy skład hoteli i restauracji, które zakwalifikowały się do szóstej edycji Romance TV Award – konkursu dla najromantyczniejszych hoteli i restauracji w Polsce. Teraz swoich faworytów wybierze jury oraz widzowie, którzy do 28 maja mogą oddać głos na hotel, który ich zdaniem zasługuje na miano najpopularniejszego w kraju. Każdy kto zagłosuje, ma szansę wygrać romantyczny weekend dla dwojga!
Do szóstej edycji Romance TV Award zgłosiła się rekordowa ilość hoteli i restauracji. Do finału zakwalifikowało się aż 35 przepięknych obiektów i 13 wyjątkowych restauracji. Teraz zawalczą one o zwycięstwo w poszczególnych kategoriach:
- Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury
- Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury
- Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury
- Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury
- Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Internautów
Do 28 maja w najważniejszej kategorii, czyli Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce, głosy oddawać mogą widzowie i internauci, a spośród głosujących ktoś wygra romantyczny weekend dla dwojga w zwycięskim hotelu! Wystarczy wejść na:
https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/zgloszenie-do-romance-tv-award-2023.html
Wszystkie finałowe hotele zobaczyć można na stronie internetowej konkursu oraz w social mediach stacji. Wyniki Romance TV Award 2023 poznamy już w połowie czerwca podczas uroczystej gali wręczenia nagród.
Patronami medialnymi tej edycji są TVN Media, Wirtualna Polska, Hotelarz, oh.me.pl i Gdziezjesc.info.
Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.
Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.
romance-tv.pl
facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia
romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia
Malediwy drogie? Tak, ale tylko w resorcie!
Święta na stoku: dlaczego Polacy wybierają Austrię i Włochy?
SUN & SNOW dołącza do partnerów sieci handlowej Lidl
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.