Komunikaty PR

Zaskakująca różnorodność gospodarstw Roter Hahn

2021-02-09  |  01:00
Biuro prasowe

Różne style architektoniczne gospodarstw zrzeszonych pod marką Roter Hahn w Południowym Tyrolu mogą mile zaskoczyć odwiedzających ten malowniczy region. Są to zarówno zabytkowe, jak i nowoczesne zabudowy, a także nieoczywiste połączenia współczesnych i tradycyjnych rozwiązań. Warto przyjechać tu o każdej porze roku, także wiosną, kiedy przyroda odradza się do życia, a krajobrazy są wyjątkowe i niezapomniane.

Podróż w czasie

Niektóre gospodarstwa w Południowym Tyrolu mogą pochwalić się wielowiekową historią. Wiele z nich zachowało się do dziś, a ich gospodarze przyjmują gości w starannie odnowionych wnętrzach. Gospodarstwo Ansitz Schloss Gravetsch jest właśnie jednym z takich niezwykłych miejsc, duch historii odczuwalny jest tu na każdym kroku. Podczas pobytu na tej historycznej farmie w Południowym Tyrolu można poczuć atmosferę minionych lat bez rezygnacji z komfortu.

Ansitz Schloss Gravetsch zostało zakwalifikowane jako zabytek – wiekowe wnętrza ozdobione są pięknymi sklepieniami i artystycznymi freskami, znajdują się tu też zabytkowe meble z duszą. Turyści mogą również zobaczyć jak wyglądały pomieszczenia gospodarcze i jakich narzędzi używano kiedyś na roli. Wypoczynek w tym miejscu to niezapomniana podróż w czasie!

Gospodarstwa w nowoczesnej odsłonie

Gospodarstwa Roter Hahn to nie tylko zabytkowe posiadłości – ich właściciele często decydują się na całkowitą renowację zabudowy. Stare, kamienne ściany są pięknie eksponowane, a stalowe konstrukcje i duże przeszklenia dodają nowoczesnego charakteru. Miłośnicy nowoczesnej architektury mają więc w czym wybierać planując wczasy w Południowym Tyrolu. Idealnym wyborem będzie gospodarstwo Babioshof, gdzie stylowe, współcześnie urządzone wnętrza wypełnia naturalne światło. Do dyspozycji gości jest duży basen, leżaki i taras, na którym już wiosną można zażywać kąpieli słonecznych. Babioshof to gospodarstwo zajmujące się uprawą owoców i winorośli, dlatego też gospodarze organizują tu wieczory kulinarne – czy jest coś lepszego od degustacji lokalnych wyrobów w tak wyjątkowym miejscu? Co więcej, apartamenty znajdują się blisko jeziora Caldaro, najcieplejszego jeziora kąpielowego w Alpach, na którym można nawet surfować!

Połączenie idealne

Gospodarstwa zrzeszone pod marką Roter Hahn są bardzo różnorodne i każdy znajdzie dla siebie wymarzone miejsce na wypoczynek. Jeśli turyści nie mogą zdecydować się czy postawić na zabytkowe, czy raczej nowoczesne wnętrza, mają jeszcze jedną opcję – połączenie współczesności z tradycyjnymi elementami wystroju. Stylowo urządzone apartamenty i pokoje w zabytkowym gospodarstwie Grieserhof zapewniają wyjątkowy komfort wypoczynku dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, w tym drewna, które dodaje wiejskiego charakteru. Tutejsze wnętrza odzwierciedlają idealny balans pomiędzy tym, co nowe i zabytkowe . To połączenie widać nawet z zewnątrz – kamienna obudowa domu kontrastuje z nowoczesnym basenem dla gości. Gospodarze podtrzymują kulinarne tradycje oferując przyjezdnym lekcje gotowania. Można też wybrać się na wiosenną wędrówkę z przewodnikiem lub przejażdżkę rowerem.

Każde gospodarstwo jest jedyne w swoim rodzaju, dlatego turyści z pewnością znajdą miejsce, które spełni ich wszystkie oczekiwania. Farmy to doskonały wybór dla osób, które pragną się zrelaksować i naładować akumulatory, nawet w czasach pandemii. Gospodarze dbają o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny, tym samym pozwalając swoim gościom spokojnie cieszyć się urokami regionu. Dla osób szukających bezpiecznego kierunku wyjazd do Południowego Tyrolu i gospodarstw Roter Hahn będzie idealnym rozwiązaniem o każdej porze roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Bezpieczne wakacje: standardy ochrony dzieci w branży hotelarskiej Biuro prasowe
2024-07-23 | 13:00

Bezpieczne wakacje: standardy ochrony dzieci w branży hotelarskiej

  Bezpieczeństwo dzieci podczas podróży jest priorytetem nie tylko dla rodziców, ale i dla całej branży hotelarskiej. Jak przypomina Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, w
Podróże Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi
2024-07-22 | 17:00

Termy Karkonosze Resort & Spa – oaza spokoju i równowagi

Kompleks hotelowo-rekreacyjny, Termy Karkonosze Resort & Spa to oaza spokoju i równowagi, skomponowana z dwóch unikatowych stref – kameralnych willi
Podróże Coolcationig - kiedy klimat dyktuje kierunek podróży
2024-07-22 | 12:00

Coolcationig - kiedy klimat dyktuje kierunek podróży

To nie pierwszy rok, kiedy trend coolcationing jest widoczny wśród podróżujących, w tym m.in z Polski. Jednak rekordowe wysokie temperatury za oknem,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Podatki od żywności wysokoprzetworzonej mogą pomóc walczyć z otyłością. Wpływy z nich można przeznaczyć na dopłaty do zdrowego jedzenia

Nie tylko napoje słodzone, jak ma to miejsce w Polsce, ale i cała niezdrowa żywność powinna być objęta dodatkowym opodatkowaniem – przekonują badacze z Centrum Ekonomiki Zdrowia i Polityki Innowacji w Imperial College Business School, którzy przyjrzeli się wynikom badań w tym zakresie z całego świata. Pieniądze z podatku od żywności wysokoprzetworzonej, z dużą zawartością soli czy cukru, powinny ich zdaniem zostać spożytkowane na dopłaty do zdrowego jedzenia. Okazuje się, że zwłaszcza w krajach o niskich i średnich dochodach to czynnik ekonomiczny decyduje o wyborze niezdrowego jedzenia, które jest mocno reklamowane i często tańsze.

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Pomysł na trenowanie boksu zrodził się u mnie z fascynacji Sashą Sidorenko. Dyscyplina ta wymaga skupienia, a właśnie tego mi na co dzień brakuje

Aktorka zaznacza, że trenuje boks, bo pozwala jej nauczyć się trzeźwo myśleć, analizować i szybko podejmować decyzje. Z uprawiania tej dyscypliny czerpie sporą przyjemność, zwłaszcza że robi to pod okiem mistrzyni – Sashy Sidorenko. Aleksandra Popławska podkreśla, że dla niej nie tyle liczy się zwycięstwo na ringu, ile taktyka gry, jaką przyjmuje się wobec przeciwnika.