Komunikaty PR

Zima w Dubaju pełna atrakcji dzięki karcie My Emirates Pass

2020-01-14  |  01:00

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze, ogłosiły powrót swojej słynnej karty My Emirates Pass – wyjątkowej oferty zmieniającej kartę pokładową Emirates w ekskluzywny pakiet atrakcji i zniżek nawet do 50% w ponad 500 sklepach i ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dzięki karcie pasażerowie Emirates lecący do Dubaju lub przez Dubaj w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2020 r. będą mogli zobaczyć więcej w niższych cenach podczas pobytu w ZEA. Podróżujący będą mieli okazję skorzystać z wielu oferowanych przez kraj atrakcji, w tym pełnych wrażeń parków wodnych, luksusowych ośrodków odnowy biologicznej i okazałych centrów handlowych.

Karta My Emirates Pass zapewni do 30% zniżki w popularnych sklepach i salonach zagranicznych marek odzieżowych, niezapomniane wrażenia kulinarne i do 50% zniżki w wykwintnych restauracjach, do 50% zniżki na atrakcje na świeżym powietrzu oraz 50% zniżki na odprężające zabiegi spa w najlepszych hotelach.

Pasażerowie skorzystają z wielu wyjątkowych okazji w ofercie My Emirates Pass za okazaniem karty pokładowej i ważnego dokumentu tożsamości w dowolnym punkcie partnerskim.* Oferta przysługuje także powracającym do kraju mieszkańcom ZEA, którzy mogą powitać nowy rok oszczędzając. Dostępne oferty można zobaczyć tutaj.

– Z radością ogłaszamy powrót oferty My Emirates Pass tej zimy. Pasażerowie zatrzymujący się w Dubaju będą mieli jeszcze więcej powodów, aby zwiedzać i odkrywać nowe miejsca, korzystając z bezkonkurencyjnych promocji na największe atrakcje Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Będąc czwartym najczęściej odwiedzanym miastem na świecie, Dubaj niezmiennie zachwyca turystów powiększającą się listą oferowanych wrażeń i rozrywek. W ścisłej współpracy z partnerami chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do największych atrakcji Dubaju i ZEA – powiedział Mohammad Al Hashimi, Vice President Emirates, Commercial Products Dubai.

Podróżujący do Dubaju będą mieli ogromny wybór, jeśli chodzi o rozrywkę. Miasto uchodzi za jedno z najlepszych kierunków dla miłośników zakupów, którzy znajdą tu setki sklepów. Dubaj zdecydowanie warto odwiedzić, również w rodzinnym gronie, ze względu na słoneczną pogodę przez cały rok, piękne ośrodki dla plażowiczów i ofertę kulinarną na każdy gust.

Linie Emirates oferują niezrównaną jakość podróży do ponad 150 kierunków z wygodną przesiadką w Dubaju. Pasażerowie we wszystkich klasach mają dostęp do nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice z 4,5 tys. kanałów z najnowszymi filmami, serialami, produkcjami dokumentalnymi i programami telewizyjnymi. Na pasażerów czekają również słynąca ze swej uprzejmości obsługa wielokulturowego personelu pokładowego przewoźnika, posiłki inspirowane kuchnią regionalną oraz bezpłatny pakiet 20 MB danych pokładowego Wi-Fi, który zapewni im kontakt z rodziną i przyjaciółmi w czasie lotu.

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocji, znajdują się na stronie www.emirates.com.

*Obowiązują lokalne warunki promocji

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Smart travel w 5 krokach. Jak wypocząć i nie przepłacić? Biuro prasowe
2025-06-24 | 08:50

Smart travel w 5 krokach. Jak wypocząć i nie przepłacić?

Czerwiec jest miesiącem o którym marzy większość uczniów – oznacza on odpoczynek i planowanie wymarzonych wakacji. Co ciekawe, w tym roku Polacy stawiają na
Podróże Polacy rezerwują wczasy na ostatnią chwilę
2025-06-05 | 12:20

Polacy rezerwują wczasy na ostatnią chwilę

Z najnowszych badań serwisu turystycznego e-wczasy.pl wynika, że w 2025 roku Polacy coraz częściej odkładają planowanie wakacji na ostatnią chwilę. Ten trend potwierdzają
Podróże Linie lotnicze Corendon Airlines świętowały 20. lecie działalności podczas spektakularnej Gali w Antalya Cosmos Theatre
2025-05-26 | 15:30

Linie lotnicze Corendon Airlines świętowały 20. lecie działalności podczas spektakularnej Gali w Antalya Cosmos Theatre

Corendon Airlines, jeden z wiodących europejskich przewoźników lotniczych, uczcił 20. lecie swojego istnienia podczas wyjątkowej gali zorganizowanej w Antalya Cosmos Theatre.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl

Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.

Edukacja

Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.

Edukacja

Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.

Nasza strona używa cookies między innymi w celu gromadzenia statystyk oraz prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przegladarki oznacza, że ciasteczka będa zapisywane na Twoim urządzeniu. Pamietaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Kliknij tutaj aby zamknąć